Numer zawodnika: | 2989 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2007 |
Przynależność klubowa: | UKS „Magnum” Koźmice Wielkie |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 52298 |
Numer licencji okres.: | 7038 |
Data wydania: | 05.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:00 4. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV 4:10 |
|||||||
1 | A | WOLANIN Kacper | W | RYŚ Bartosz | 0:3 (3:11, 5:11, 3:11) | ||
5 | A |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
W |
RYŚ Bartosz RYŚ Piotr |
0:3 (5:11, 10:12, 6:11) | ||
7 | A | WOLANIN Kacper | X | RYŚ Piotr | 0:3 (2:11, 1:11, 2:11) | ||
11 | A | WOLANIN Kacper | Y | RYŚ Tomasz | 1:3 (4:11, 13:11, 5:11, 6:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 11:00 6. UKS Miasto Soli Wieliczka - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 8:6 |
|||||||
2 | B | OLEKSA Kacper | X | WOLANIN Kacper | 0:3 (9:11, 3:11, 11:13) | ||
5 | A |
OLEKSA Kacper SROKA Jakub |
W |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 4:11) | ||
7 | A | SALETNIK Jakub | X | WOLANIN Kacper | 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) | ||
14 | D | SROKA Jakub | X | WOLANIN Kacper | 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 8:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-18 18:00 11. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - KS Heros Kraków 5:9 |
|||||||
4 | D | WOLANIN Kacper | Z | ZELEK Paweł | 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) | ||
6 | B |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
X |
GACH Krzysztof ZELEK Paweł |
3:1 (8:11, 13:11, 11:9, 11:3) | ||
9 | D | WOLANIN Kacper | Y | LEWANDOWSKA Agata | 1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 11:13) | ||
14 | D | WOLANIN Kacper | X | KRUT Oleksandr | 0:3 (6:11, 3:11, 8:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-25 19:00 16. FCIS Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 7:7 |
|||||||
1 | A | NOFENKO Volodymyr | W | WOLANIN Kacper | 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) | ||
5 | A |
SIEMIENIUK Andrzej NOFENKO Volodymyr |
W |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
3:0 (11:3, 11:2, 11:8) | ||
8 | B | SIEMIENIUK Andrzej | W | WOLANIN Kacper | 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) | ||
12 | C | OLSZEWSKI Andrzej | W | WOLANIN Kacper | 2:3 (11:7, 4:11, 5:11, 11:5, 6:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 13:00 22. LKS Kłos Olkusz III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 8:6 |
|||||||
3 | C | ĆWIK Radomir | Y | WOLANIN Kacper | 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) | ||
6 | B |
JAŁOWIEC Jakub KUTA Mateusz |
X |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
1:3 (8:11, 4:11, 11:4, 7:11) | ||
9 | D | CIUBA Szymon | Y | WOLANIN Kacper | 3:1 (6:11, 11:4, 11:7, 11:7) | ||
11 | A | KURDZIEL Mikołaj | Y | WOLANIN Kacper | 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-01 18:00 ⇨ 2023-11-10 18:00 18. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - UKS Zarabie Myślenice III 5:9 |
|||||||
2 | B | WOLANIN Kacper | X | ARENDARCZYK Wojciech | 0:3 (1:11, 3:11, 3:11) | ||
6 | B |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
X |
GAWLIK Tymon MAJ Jacek |
2:3 (7:11, 12:10, 9:11, 11:9, 11:13) | ||
8 | B | WOLANIN Kacper | W | ARENDARCZYK Marcin | 2:3 (9:11, 11:7, 11:7, 10:12, 7:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-29 18:00 25. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - LKS Wisła Rząska II 0:14 |
|||||||
4 | D | WOLANIN Kacper | Z | REPTAK Grzegorz | 1:3 (11:8, 5:11, 4:11, 6:11) | ||
5 | A |
WOLANIN Kacper KOCHANOWSKI Mateusz |
W |
PUU Aarne NOWOTNY Jacek |
2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 9:11, 5:11) | ||
9 | D | WOLANIN Kacper | Y | NOWOTNY Jacek | 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 6:11) | ||
14 | D | WOLANIN Kacper | X | PUU Aarne | 0:3 (2:11, 3:11, 6:11) | ||
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 18:30 32. Podwawelski Kraków VI - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 2:12 |
|||||||
4 | D | STASZEL Bartłomiej | Z | WOLANIN Kacper | 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) | ||
6 | B |
PAŁKA Kamil BŁASZCZUK Patrycjusz |
X |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
3:2 (6:11, 3:11, 15:13, 11:6, 11:8) | ||
10 | C | BŁASZCZUK Patrycjusz | Z | WOLANIN Kacper | 2:3 (10:12, 11:8, 8:11, 11:8, 9:11) | ||
13 | B | SKRZYPULEC Antoni | Z | WOLANIN Kacper | 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) | ||
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-03-01 18:00 40. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 14:0 |
|||||||
3 | C | RYŚ Bartosz | Y | WOLANIN Kacper | 3:0 (11:2, 11:5, 11:5) | ||
6 | B |
RYŚ Tomasz CZOPIK Stanisław |
X |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
3:2 (4:11, 12:14, 11:2, 11:8, 11:5) | ||
9 | D | RYŚ Tomasz | Y | WOLANIN Kacper | 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) | ||
11 | A | CZOPIK Stanisław | Y | WOLANIN Kacper | 3:0 (11:5, 11:1, 11:4) | ||
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-20 18:00 42. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - UKS Miasto Soli Wieliczka 5:9 |
|||||||
1 | A | WOLANIN Kacper | W | SALETNIK Jakub | 0:3 (7:11, 4:11, 2:11) | ||
6 | B |
WOLANIN Kacper PANUŚ Szymon |
X |
SALETNIK Jakub GĄSIOROWSKI Adam |
1:3 (7:11, 13:15, 11:9, 6:11) | ||
7 | A | WOLANIN Kacper | X | GIZA Sebastian | 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) | ||
11 | A | WOLANIN Kacper | Y | OLEKSA Kacper | 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) |
Nr KOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
3912 | ARENDARCZYK Marcin | 2010 |
3879 | ARENDARCZYK Wojciech | 1978 |
4365 | BŁASZCZUK Patrycjusz | 1994 |
1635 | BOROŃ Sławomir | 1962 |
3302 | CIUBA Szymon | 2008 |
1337 | CZOPIK Stanisław | 1953 |
4231 | ĆWIK Radomir | 1979 |
2986 | DUDEK Anna | 2007 |
4464 | GIZA Sebastian | 2004 |
768 | GONET Szymon | 1999 |
3931 | KOMOROWSKA Katarzyna | 1986 |
3922 | KOMOROWSKI Oskar | 2012 |
4289 | KRUT Oleksandr | 1986 |
1789 | KURDZIEL Mikołaj | 2000 |
433 | LEWANDOWSKA Agata | 1994 |
3968 | NOFENKO Volodymyr | 1998 |
3736 | NOWOTNY Jacek | 1956 |
2855 | OLEKSA Kacper | 2008 |
3969 | OLSZEWSKI Andrzej | 1970 |
2575 | PAWELEC Tomasz | 2008 |
452 | PUU Aarne | 1948 |
2867 | REPTAK Grzegorz | 1974 |
143 | RYŚ Bartosz | 1994 |
144 | RYŚ Piotr | 1996 |
145 | RYŚ Tomasz | 1972 |
2849 | SALETNIK Jakub | 2008 |
3966 | SIEMIENIUK Andrzej | 1978 |
3967 | SIEMIENIUK Melania | 2008 |
4327 | SKRZYPULEC Antoni | 2008 |
4045 | SROKA Jakub | 2004 |
4366 | STASZEL Bartłomiej | 2009 |
3593 | URBAŃSKI Adrian | 1992 |
4287 | ZELEK Paweł | 1983 |