MKS Centrum Kraków III (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Stochel (e-mail tomek.stochel@gmail.com, tel. 668 266 887)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BARCHANOWICZ Jan 2005 M 3530 30.08.2022 3875 17.09.2022
2 DĄBEK Michał 2004 M 3531 30.08.2022 2828 17.09.2022
3 DONIEC Krzysztof 2004 M 3532 30.08.2022 2994 17.09.2022
4 KROKOS Bartłomiej 2005 M 3533 30.08.2022 2238 17.09.2022
5 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 10790 17.10.2022 2766 20.10.2022
6 MAJDAK Rafał 2006 M 3534 30.08.2022 1666 17.09.2022
7 RADEK Arkadiusz 1994 M 3524 30.08.2022 1908 21.09.2022
8 ROBAK Wiktor 2002 M 3526 30.08.2022 1850 29.11.2022
9 SZEWCZYK Hubert 2005 M 3536 30.08.2022 1505 17.09.2022
10 SZEWCZYK Maria 2008 K 3537 30.08.2022 2533 17.09.2022
11 TRZEŚNIOWSKI Marceli 2007 M 10318 03.10.2022 3671 04.10.2022
12 UTYLSKA Karolina 2011 K 3538 30.08.2022 2110 17.09.2022
13 UTYLSKA Klara 2013 K 3539 30.08.2022 3387 17.09.2022
14 UTYLSKI Kornel 2008 M 3540 30.08.2022 1873 17.09.2022
15 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 3529 30.08.2022 894 19.09.2022
16 YEUNG Alyssa 2013 K 10319 03.10.2022 4006 20.10.2022
17 YEUNG Arvin 2009 M 10320 03.10.2022 3239 04.10.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-24 12:00 MKS Centrum Kraków III - TKKF Top Spin Kraków 10:4🏓 ⇑
2 5K 1/2 2022-09-25 17:00 Podwawelski Kraków IV - MKS Centrum Kraków III 13:1🏓 ⇓
3 5K 1/3 2022-10-22 15:30 MKS Centrum Kraków III - UKS Miasto Soli Wieliczka 10:4🏓 ⇑
4 5K 1/4 2022-11-02 18:00 LKS Wisła Rząska - MKS Centrum Kraków III 7:7🏓 ⇔
5 5K 1/5 2022-11-12 15:30 MKS Centrum Kraków III - LKS Kłos Olkusz III 13:1🏓 ⇑
6 5K 1/6 2022-11-28 19:00 FCIS Kraków II - MKS Centrum Kraków III 3:11🏓 ⇑
7 5K 1/7 2022-12-03 15:30 MKS Centrum Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża II 7:7🏓 ⇔
8 5K 1/8 2022-12-10 17:00 KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa - MKS Centrum Kraków III 5:9🏓 ⇑
9 5K 1/9 2023-01-07 15:30 MKS Centrum Kraków III - LKS Polonia Wilczkowice III 6:8🏓 ⇓
10 5K 1/10 2023-01-14 15:00 MKS Centrum Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV 6:8🏓 ⇓
11 5K 1/11 2023-01-29 11:00 UKS Zarabie Myślenice II - MKS Centrum Kraków III 11:3🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
DM
3
DK
4
KB
5
MR
6
SH
7
SM
8
UK
9
UK
10
WM
11
YA
12
YA
1 (D) TKKF Top Spin Kraków   1,5 0,0   2,5 3,5       2,5     10
2 (W) Podwawelski Kraków IV     0,0   1,0   0,0   0,0       1
3 (D) UKS Miasto Soli Wieliczka 0,5   2,0   2,5       2,0   0,5 2,5 10
4 (W) LKS Wisła Rząska   2,0 0,5     2,0           2,5 7
5 (D) LKS Kłos Olkusz III     2,5 1,5 2,5       3,0   0,0 3,5 13
6 (W) FCIS Kraków II 0,5   3,5   3,5   1,0       0,0 2,5 11
7 (D) SSL Wielmożanka Wielmoża II 0,0 2,5 0,5 2,0 2,0               7
8 (W) KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa   2,5 0,5   3,5 2,5             9
9 (D) LKS Polonia Wilczkowice III 0,0       3,0 2,0   0,5 0,5       6
10 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV   0,0 0,0   2,5 3,5             6
11 (W) UKS Zarabie Myślenice II   1,0   0,0 0,0 2,0             3
Razem 1,0 9,5 9,5 3,5 23,0 15,5 1,0 0,5 5,5 2,5 0,5 11,0 83
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BARCHANOWICZ Jan 2005 M 3530 30.08.2022 3875
2 DĄBEK Michał 2004 M 3531 30.08.2022 2828
3 DONIEC Krzysztof 2004 M 3532 30.08.2022 2994
4 KROKOS Bartłomiej 2005 M 3533 30.08.2022 2238
5 MAJDAK Rafał 2006 M 3534 30.08.2022 1666
6 SZEWCZYK Hubert 2005 M 3536 30.08.2022 1505
7 SZEWCZYK Maria 2008 K 3537 30.08.2022 2533
8 UTYLSKA Karolina 2011 K 3538 30.08.2022 2110
9 UTYLSKI Kornel 2008 M 3540 30.08.2022 1873
10 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 3529 30.08.2022 894
11 YEUNG Alyssa 2013 K 10319 03.10.2022 4006
12 YEUNG Arvin 2009 M 10320 03.10.2022 3239