AZS Politechnika Kraków (M)
Klub: AZS Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala CSiR Czyżyny
al. Jana Pawła II 37
31-864 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (e-mail dam.glab@gmail.com, tel. 662 870 880)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 FOSZCZ Aleksandra 2010 K 3680 31.08.2022 2912 17.09.2022
2 GŁĄB Damian 1989 M 10876 21.10.2022 633 21.10.2022
3 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 11266 10.11.2022 1784 13.11.2022
4 KUŹNIAR Antoni 2007 M 3682 31.08.2022 2281 17.09.2022
5 NAWARA Franciszek 2009 M 3683 31.08.2022 2979 17.09.2022
6 PIRÓG Paweł 2008 M 3684 31.08.2022 2178 17.09.2022
7 RESZKA Adam 2009 M 3685 31.08.2022 2177 17.09.2022
8 RESZKA Jakub 2002 M 10877 21.10.2022 1311 21.10.2022
9 STROJEK Aleksandra 2009 K 3686 31.08.2022 2269 17.09.2022
10 STROJEK Karol 2004 M 3687 31.08.2022 1898 17.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2022-09-25 10:00 AZS Politechnika Kraków - FCIS Kraków I 14:0🏓 ⇑
2 5K 1/2 2022-10-02 11:00 UKS Zarabie Myślenice III - AZS Politechnika Kraków 0:14🏓 ⇑
3 5K 1/3 2022-10-14 16:00 AZS Politechnika Kraków - KS Bronowianka Kraków IV 12:2🏓 ⇑
4 5K 1/5 2022-10-22 10:00 AZS Politechnika Kraków - Podwawelski Kraków III 9:5🏓 ⇑
5 5K 1/4 2022-10-28 19:00 UKS Krupiec Rokicie Szczytniki - AZS Politechnika Kraków 6:8🏓 ⇑
6 5K 1/6 2022-11-26 10:00 Dorbud-Gryf Gdów II - AZS Politechnika Kraków 6:8🏓 ⇑
7 5K 1/7 2022-12-01 18:00 AZS Politechnika Kraków - KS Jordan Kraków 7:7🏓 ⇔
8 5K 1/8 2022-12-09 19:00 PKS Porta Kraków - AZS Politechnika Kraków 6:8🏓 ⇑
9 5K 1/9 2023-01-05 18:00 AZS Politechnika Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III 10:4🏓 ⇑
10 5K 1/10 2023-01-17 19:30 LKS Kłos Olkusz II - AZS Politechnika Kraków 4:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
GD
2
GJ
3
KA
4
PP
5
RA
6
SK
1 (D) FCIS Kraków I     3,5 3,5 3,5 3,5 14
2 (W) UKS Zarabie Myślenice III     3,5 3,5 3,5 3,5 14
3 (D) KS Bronowianka Kraków IV     3,5 3,5 2,5 2,5 12
4 (D) Podwawelski Kraków III 2,0   3,5 2,5 1,0 0,0 9
5 (W) UKS Krupiec Rokicie Szczytniki 1,5   1,5 3,5 1,0 0,5 8
6 (W) Dorbud-Gryf Gdów II 3,0 3,0 1,0 1,0     8
7 (D) KS Jordan Kraków 2,5   2,0 1,0 1,5 0,0 7
8 (W) PKS Porta Kraków 3,5 3,0 1,5 0,0 0,0   8
9 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III     3,5 3,5 2,5 0,5 10
10 (W) LKS Kłos Olkusz II 3,5 3,5 0,5 2,5     10
Razem 16,0 9,5 24,0 24,5 15,5 10,5 100
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GŁĄB Damian 1989 M 10876 21.10.2022 633
2 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 11266 10.11.2022 1784
3 KUŹNIAR Antoni 2007 M 3682 31.08.2022 2281
4 PIRÓG Paweł 2008 M 3684 31.08.2022 2178
5 RESZKA Adam 2009 M 3685 31.08.2022 2177
6 STROJEK Karol 2004 M 3687 31.08.2022 1898