Mateusz Kochanowski
Numer zawodnika: 3467
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 59407
Numer licencji okres.: 7034
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-27 18:00
5. KS Bronowianka Kraków III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 14:0
4   D BARTOSZKO Natalia Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:1, 11:7, 11:1) ⇓
5   A PILCH Mikołaj
PROTSENKO Tymofii
W NOWAK Mateusz
KOCHANOWSKI Mateusz
3:2 (5:11, 11:4, 11:2, 10:12, 11:5) ⇓
10   C BYRTEK Emilia Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:3) ⇓
13   B PILCH Mikołaj Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:1, 11:6, 11:3) ⇓
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-04 18:00
9. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - LKS Kłos Olkusz II 5:9
4   D KOCHANOWSKI Mateusz Z IMIELSKI Marcin 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
6   B MARCHEWKA Artur
KOCHANOWSKI Mateusz
X NATKANIEC Michał
KOWAL Łukasz
3:2 (6:11, 11:9, 8:11, 12:10, 12:10) ⇑
9   D KOCHANOWSKI Mateusz Y KAROLCZYK Ilona 0:3 (10:12, 6:11, 5:11) ⇓
14   D KOCHANOWSKI Mateusz X NATKANIEC Michał 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇓
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-08 14:30
20. Podwawelski Kraków IV - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10
6   B WOJCIACZYK Antoni
SOBUCKI Mateusz
X NOWAK Mateusz
KOCHANOWSKI Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇑
13   B HARMACIŃSKI Adrian Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:9, 12:10) ⇓
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-18 18:00
11. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - KS Heros Kraków 5:9
2   B KOCHANOWSKI Mateusz X KRUT Oleksandr 1:3 (11:13, 11:8, 5:11, 6:11) ⇓
5   A KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
W LEWANDOWSKA Agata
PIERWOŁA Karol
2:3 (7:11, 11:8, 9:11, 11:8, 10:12) ⇓
8   B KOCHANOWSKI Mateusz W PIERWOŁA Karol 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 5:11) ⇓
13   B KOCHANOWSKI Mateusz Z GACH Krzysztof 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) ⇑
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-25 19:00
16. FCIS Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 7:7
3   C OLSZEWSKI Andrzej Y KOCHANOWSKI Mateusz 1:3 (11:4, 9:11, 10:12, 10:12) ⇑
6   B KOZAK Jakub
OLSZEWSKI Andrzej
X KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
0:3 (8:11, 9:11, 3:11) ⇑
9   D KOMOROWSKI Oskar Y KOCHANOWSKI Mateusz 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) ⇑
11   A KOZAK Jakub Y KOCHANOWSKI Mateusz 2:3 (7:11, 11:9, 13:11, 10:12, 4:11) ⇑
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 13:00
22. LKS Kłos Olkusz III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 8:6
2   B BATKO Paweł X KOCHANOWSKI Mateusz 3:1 (11:3, 12:10, 9:11, 11:6) ⇓
5   A JAMPICH Oskar
WESOŁOWSKI Piotr
W KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
1:3 (11:6, 1:11, 7:11, 5:11) ⇑
7   A KURDZIEL Mikołaj X KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇓
14   D WESOŁOWSKI Piotr X KOCHANOWSKI Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-01 18:00 ⇨ 2023-11-10 18:00
18. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - UKS Zarabie Myślenice III 5:9
4   D KOCHANOWSKI Mateusz Z MAJ Jacek 3:1 (11:9, 11:9, 3:11, 13:11) ⇑
5   A KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
W ARENDARCZYK Wojciech
ARENDARCZYK Marcin
1:3 (10:12, 5:11, 11:7, 5:11) ⇓
9   D KOCHANOWSKI Mateusz Y GAWLIK Tymon 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
14   D KOCHANOWSKI Mateusz X MARSZAŁEK Kazimierz 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:7) ⇑
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-29 18:00
25. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - LKS Wisła Rząska II 0:14
3   C KOCHANOWSKI Mateusz Y NOWOTNY Jacek 1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 9:11) ⇓
5   A WOLANIN Kacper
KOCHANOWSKI Mateusz
W PUU Aarne
NOWOTNY Jacek
2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 9:11, 5:11) ⇓
10   C KOCHANOWSKI Mateusz Z REPTAK Grzegorz 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 6:11) ⇓
12   C KOCHANOWSKI Mateusz W MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1:3 (12:10, 9:11, 7:11, 10:12) ⇓
6K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 18:30
32. Podwawelski Kraków VI - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 2:12
2   B SKRZYPULEC Antoni X KOCHANOWSKI Mateusz 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) ⇑
5   A SKRZYPULEC Antoni
STASZEL Bartłomiej
W KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
0:3 (7:11, 7:11, 4:11) ⇑
7   A PAŁKA Kamil X KOCHANOWSKI Mateusz 2:3 (11:5, 8:11, 6:11, 12:10, 9:11) ⇑
14   D STASZEL Bartłomiej X KOCHANOWSKI Mateusz 2:3 (11:8, 9:11, 11:6, 10:12, 10:12) ⇑
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-03-01 18:00
40. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. IV - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 14:0
1   A CZOPIK Stanisław W KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (15:13, 11:7, 11:3) ⇓
5   A RYŚ Bartosz
RYŚ Piotr
W KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
3:0 (11:3, 11:7, 11:7) ⇓
8   B RYŚ Piotr W KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) ⇓
12   C RYŚ Bartosz W KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇓
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-03-20 18:00
42. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - UKS Miasto Soli Wieliczka 5:9
3   C KOCHANOWSKI Mateusz Y OLEKSA Kacper 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇓
5   A KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
W OLEKSA Kacper
GIZA Sebastian
3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 14:12) ⇑
10   C KOCHANOWSKI Mateusz Z GĄSIOROWSKI Adam 1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 12:14) ⇓
12   C KOCHANOWSKI Mateusz W SALETNIK Jakub 0:3 (1:11, 3:11, 5:11) ⇓
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-04-10 18:00
52. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III - FCIS Kraków 8:6
1   A KOCHANOWSKI Mateusz W KOZAK Jakub 1:3 (12:14, 10:12, 18:16, 8:11) ⇓
6   B KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
X KOMOROWSKI Oskar
SIEMIENIUK Andrzej
3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:6) ⇑
7   A KOCHANOWSKI Mateusz X KOMOROWSKI Krzysztof 3:2 (12:10, 9:11, 11:5, 5:11, 11:5) ⇑
11   A KOCHANOWSKI Mateusz Y KOMOROWSKI Oskar 3:0 (11:6, 11:3, 12:10) ⇑
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-14 11:00
54. UKS Zarabie Myślenice III - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 9:5
4   D KNAP Marian Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) ⇓
5   A KNAP Marian
ARENDARCZYK Marcin
W KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
3:0 (11:5, 11:5, 12:10) ⇓
10   C MARSZAŁEK Kazimierz Z KOCHANOWSKI Mateusz 2:3 (3:11, 12:10, 8:11, 11:6, 7:11) ⇑
13   B MAJ Jacek Z KOCHANOWSKI Mateusz 0:3 (10:12, 5:11, 4:11) ⇑
6K | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-24 11:30 ⇨ 2024-04-20 10:00
47. KS Heros Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. III 14:0
2   B WIERZBICKI Mariusz X KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:1, 11:0, 11:9) ⇓
6   B LEWANDOWSKA Agata
PIERWOŁA Karol
X KOCHANOWSKI Mateusz
NOWAK Tomasz
3:0 (11:4, 11:8, 12:10) ⇓
7   A KRUT Oleksandr X KOCHANOWSKI Mateusz 3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 13:11) ⇓
14   D PIERWOŁA Karol X KOCHANOWSKI Mateusz 3:1 (8:11, 13:11, 11:8, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1482 BALIK Robert 1976
2798 BALTAZA Oliwia 2010
3457 BARANEK Mariusz 1979
1449 BARTNICKI Jakub 2004
3822 BARTOSZKO Natalia 2010
3255 BATKO Paweł 2009
1822 BEZAK Zuzanna 2008
3877 BURMER Daniel 1979
4146 BYRTEK Emilia 2009
3302 CIUBA Szymon 2008
1337 CZOPIK Stanisław 1953
4283 GACH Krzysztof 1987
2416 GAJ Julia 2010
3881 GAWLIK Tymon 2011
2914 GĄSIOROWSKI Adam 2008
213 HARMACIŃSKI Adrian 1993
2842 IMIELSKI Marcin 1975
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
3817 JÓZEFIAK Michał 1997
3115 KADŁUBOWSKI Jan 2007
3175 KARATNIK Zbigniew 1979
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
3878 KNAP Marian 1968
3931 KOMOROWSKA Katarzyna 1986
3921 KOMOROWSKI Krzysztof 1981
3922 KOMOROWSKI Oskar 2012
2176 KONDEK Szymon 2008
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
2079 KORCZEK Łukasz 1984
3934 KOZAK Jakub 1983
4289 KRUT Oleksandr 1986
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2281 KUŹNIAR Antoni 2007
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
3882 MAJ Jacek 2011
4347 MARSZAŁEK Kazimierz 1964
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
3129 MOTYKA Rafał 1975
2615 NATKANIEC Michał 1980
3736 NOWOTNY Jacek 1956
2855 OLEKSA Kacper 2008
3969 OLSZEWSKI Andrzej 1970
4325 PAŁKA Kamil 1992
3970 PAWLAK Dominik 2007
4280 PIERWOŁA Karol 1982
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2551 PILCH Mikołaj 2011
2178 PIRÓG Paweł 2008
2867 REPTAK Grzegorz 1974
2177 RESZKA Adam 2009
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
2849 SALETNIK Jakub 2008
3967 SIEMIENIUK Melania 2008
4327 SKRZYPULEC Antoni 2008
4045 SROKA Jakub 2004
2174 STACHEL Artur 2011
2860 STALMACH Zbigniew 1966
4366 STASZEL Bartłomiej 2009
3478 SYSAK Tomasz 1985
3937 SZCZERBA Tomasz 1980
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
2608 TULEJA Natalia 2004
1005 WALA Tomasz 1976
3295 WALOTEK Krzysztof 1975
4106 WESOŁOWSKI Piotr 2010
4282 WIERZBICKI Mariusz 1989