V liga rejon Kraków
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 17 1 53:6 94,44
2 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 17 1 53:9 94,44
3 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 16 5 55:23 76,19
4 KUTYŁA Dawid („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 16 15 1 45:10 93,75
5 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 18 15 3 47:21 83,33
6 BARTKIEWICZ Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 15 14 1 43:5 93,33
7 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 15 14 1 43:12 93,33
8 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 16 14 2 44:9 87,50
9 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 14 2 45:13 87,50
10 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków) 17 14 3 47:12 82,35
11 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 18 14 4 47:21 77,78
12 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 14 13 1 41:9 92,86
13 OSIAK Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 40:9 86,67
14 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 40:15 86,67
15 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 12 12 0 36:9 100,00
16 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 12 3 37:15 80,00
17 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 15 12 3 37:16 80,00
18 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 11 1 34:6 91,67
19 DZIAŁEK Mateusz (PKS „Porta” Kraków) 12 11 1 34:8 91,67
20 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 11 4 36:13 73,33
21 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków) 15 11 4 38:20 73,33
22 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 11 10 1 31:5 90,91
23 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 12 10 2 33:9 83,33
24 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 13 10 3 30:13 76,92
25 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków) 15 10 5 35:20 66,67
26 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 15 10 5 31:21 66,67
27 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 10 8 40:27 55,56
28 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 9 6 31:21 60,00
29 ZAKRZYŃSKI Wojciech (TKKF Dobczyce) 15 9 6 31:26 60,00
30 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 12 8 4 29:14 66,67
31 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 27:18 66,67
32 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska II) 15 8 7 26:27 53,33
33 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków) 9 7 2 25:9 77,78
34 CYCHOWSKA Ewa (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 7 2 22:10 77,78
35 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 6 0 18:0 100,00
36 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 6 6 0 18:6 100,00
37 ŁAKOMY Mariusz (MKS „Centrum” Kraków IV) 6 6 0 18:6 100,00
38 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 6 2 20:10 75,00
39 DZIADEK Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 6 3 21:11 66,67
40 DIETRICH Aleksander (MKS „Centrum” Kraków IV) 9 6 3 23:17 66,67
41 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 6 3 20:15 66,67
42 KARATNIK Zbigniew („Q Team” Kraków) 11 6 5 22:16 54,55
43 TWARDY Sebastian (LKS „Wisła” Rząska II) 12 6 6 22:23 50,00
44 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 12 6 6 18:20 50,00
45 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 13 6 7 24:28 46,15
46 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 14 6 8 29:26 42,86
47 MURZYN Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 6 9 25:33 40,00
48 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 5 5 0 15:0 100,00
49 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 5 5 0 15:2 100,00
50 BAJER Emilia (TKKF Dobczyce) 7 5 2 17:11 71,43
51 IMIELSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz II) 8 5 3 19:11 62,50
52 GONET Szymon (UKS „Zarabie” Myślenice III) 8 5 3 18:12 62,50
53 ZLEZARCZYK Rafał (TKKF Dobczyce) 11 5 6 24:20 45,45
54 CNOTA Jakub (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 11 5 6 18:18 45,45
55 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz II) 13 5 8 22:28 38,46
56 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 4 0 12:1 100,00
57 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 5 4 1 13:6 80,00
58 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 4 2 15:6 66,67
59 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 4 2 14:8 66,67
60 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska II) 6 4 2 15:9 66,67
61 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 9 4 5 14:16 44,44
62 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 12 4 8 16:28 33,33
63 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 15 4 11 22:35 26,67
64 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 9:0 100,00
65 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 3 0 9:0 100,00
66 WIKTOR Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 9:1 100,00
67 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 9:1 100,00
68 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 9:2 100,00
69 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 9:2 100,00
70 MAJDAK Rafał (MKS „Centrum” Kraków IV) 3 3 0 9:3 100,00
71 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 3 0 9:3 100,00
72 PIESZCZEK Mikołaj (MKS „Centrum” Kraków IV) 3 3 0 9:4 100,00
73 PILCH Aleksander (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 9:4 100,00
74 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 3 3 12:11 50,00
75 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 3 3 9:9 50,00
76 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 3 3 10:11 50,00
77 SZEWCZYK Hubert (MKS „Centrum” Kraków IV) 6 3 3 10:13 50,00
78 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 8 3 5 12:16 37,50
79 STALMACH Zbigniew (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 3 12 17:41 20,00
80 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 3 15 14:45 16,67
81 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 3 15 11:49 16,67
82 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 2 2 0 6:0 100,00
83 WALICZEK Wojciech (UKS „Zarabie” Myślenice III) 2 2 0 6:2 100,00
84 GAJ Milena (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 7:4 66,67
85 DĄBEK Michał (MKS „Centrum” Kraków IV) 3 2 1 8:5 66,67
86 ZYCH Szymon (TKKF Dobczyce) 3 2 1 8:6 66,67
87 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 4 2 2 10:7 50,00
88 YEUNG Arvin (MKS „Centrum” Kraków IV) 4 2 2 7:8 50,00
89 WIDEŁKA Mirosław (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 10 2 8 8:26 20,00
90 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 12 2 10 10:34 16,67
91 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 15 2 13 12:40 13,33
92 KONIECZKOWICZ Dariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 15 2 13 11:40 13,33
93 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 2 13 11:43 13,33
94 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 15 2 13 8:40 13,33
95 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 18 2 16 13:50 11,11
96 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 2 16 9:51 11,11
97 UTYLSKI Kornel (MKS „Centrum” Kraków IV) 2 1 1 3:3 50,00
98 PERZ Izabela (UKS „Gryf” Gdów III) 3 1 2 6:7 33,33
99 SUSKI Karol (PKS „Porta” Kraków) 4 1 3 6:10 25,00
100 MOTYKA Rafał (LKS „Kłos” Olkusz II) 5 1 4 8:13 20,00
101 KROKOS Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków IV) 6 1 5 5:16 16,67
102 DONIEC Krzysztof (MKS „Centrum” Kraków IV) 8 1 7 5:21 12,50
103 KARWASIŃSKI Szymon (UKS „Gryf” Gdów III) 9 1 8 9:25 11,11
104 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 9 1 8 8:25 11,11
105 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów III) 10 1 9 11:27 10,00
106 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów III) 10 1 9 7:28 10,00
107 MARCHEWKA Rafał (UKS „Gryf” Gdów III) 12 1 11 5:34 8,33
108 KUCHNIA Andrzej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 1 14 7:43 6,67
109 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 1 17 13:52 5,56
110 REPTAK Grzegorz (LKS „Wisła” Rząska II) 18 1 17 4:53 5,56
111 STACHEL Artur (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 19 1 18 4:56 5,26
112 PAWELEC Tomasz (UKS „Gryf” Gdów III) 4 0 4 6:12 0,00
113 STRYJAKOWSKI Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 5 0 5 6:15 0,00
114 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 0 3 3:9 0,00
115 MARKIEWICZ Zbigniew („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 3:9 0,00
116 MUTA Michał (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 1 0 1 1:3 0,00
117 NAWARA Franciszek („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 2:9 0,00
118 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 3 0 3 2:9 0,00
119 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 2 0 2 1:6 0,00
120 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 0 4 2:12 0,00
121 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 10 0 10 4:30 0,00
122 KAUFMANN Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 5 0 5 2:15 0,00
123 WALOTEK Krzysztof (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 0 6 2:18 0,00
124 KARWASIŃSKI Dominik (UKS „Gryf” Gdów III) 3 0 3 1:9 0,00
125 OCHALIK Konrad („Siemacha” Kraków II) 9 0 9 2:27 0,00
126 ŁABĘDŹ Janusz (LKS „Wisła” Rząska II) 6 0 6 1:18 0,00
127 ŻĄDŁO Damian (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 14 0 14 2:42 0,00
128 KONSTANTYN Kaja (MKS „Centrum” Kraków IV) 8 0 8 1:24 0,00
129 GAJ Julia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 9 0 9 1:27 0,00
130 SKOWRONEK Anna (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 1 0 1 0:3 0,00
131 BATKO Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 1 0 1 0:3 0,00
132 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 7 0 7 0:21 0,00
133 KOSTUCH Gabriela (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 2 0 2 0:6 0,00
134 RUDZKA Oliwia (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 1 0 1 0:3 0,00
135 STACHEL Bartłomiej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 10 0 10 0:30 0,00
136 GAJ Krystian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 5 0 5 0:15 0,00
137 MARDOSZ Zuzanna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 6 0 6 0:18 0,00
138 DUDEK Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 0 3 0:9 0,00
139 REPTAK Franciszek (MKS „Centrum” Kraków IV) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 12 12 0 36:9 100,00
2 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 17 1 53:6 94,44
3 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 17 1 53:9 94,44
4 KUTYŁA Dawid („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 16 15 1 45:10 93,75
5 BARTKIEWICZ Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 15 14 1 43:5 93,33
6 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 15 14 1 43:12 93,33
7 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 14 13 1 41:9 92,86
8 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 11 1 34:6 91,67
9 DZIAŁEK Mateusz (PKS „Porta” Kraków) 12 11 1 34:8 91,67
10 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 11 10 1 31:5 90,91
11 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 16 14 2 44:9 87,50
12 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 14 2 45:13 87,50
13 OSIAK Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 40:9 86,67
14 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 40:15 86,67
15 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 12 10 2 33:9 83,33
16 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 18 15 3 47:21 83,33
17 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków) 17 14 3 47:12 82,35
18 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 12 3 37:15 80,00
19 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 15 12 3 37:16 80,00
20 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków) 9 7 2 25:9 77,78
21 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 18 14 4 47:21 77,78
22 CYCHOWSKA Ewa (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 7 2 22:10 77,78
23 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 13 10 3 30:13 76,92
24 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 16 5 55:23 76,19
25 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 6 2 20:10 75,00
26 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 11 4 36:13 73,33
27 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków) 15 11 4 38:20 73,33
28 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 12 8 4 29:14 66,67
29 DZIADEK Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 6 3 21:11 66,67
30 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków) 15 10 5 35:20 66,67
31 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 27:18 66,67
32 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 15 10 5 31:21 66,67
33 DIETRICH Aleksander (MKS „Centrum” Kraków IV) 9 6 3 23:17 66,67
34 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 6 3 20:15 66,67
35 IMIELSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz II) 8 5 3 19:11 62,50
36 GONET Szymon (UKS „Zarabie” Myślenice III) 8 5 3 18:12 62,50
37 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 9 6 31:21 60,00
38 ZAKRZYŃSKI Wojciech (TKKF Dobczyce) 15 9 6 31:26 60,00
39 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 10 8 40:27 55,56
40 KARATNIK Zbigniew („Q Team” Kraków) 11 6 5 22:16 54,55
41 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska II) 15 8 7 26:27 53,33
42 TWARDY Sebastian (LKS „Wisła” Rząska II) 12 6 6 22:23 50,00
43 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 12 6 6 18:20 50,00
44 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 13 6 7 24:28 46,15
45 ZLEZARCZYK Rafał (TKKF Dobczyce) 11 5 6 24:20 45,45
46 CNOTA Jakub (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 11 5 6 18:18 45,45
47 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 9 4 5 14:16 44,44
48 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 14 6 8 29:26 42,86
49 MURZYN Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 6 9 25:33 40,00
50 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz II) 13 5 8 22:28 38,46
51 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 8 3 5 12:16 37,50
52 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 12 4 8 16:28 33,33
53 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 15 4 11 22:35 26,67
54 STALMACH Zbigniew (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 3 12 17:41 20,00
55 WIDEŁKA Mirosław (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 10 2 8 8:26 20,00
56 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 3 15 14:45 16,67
57 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 12 2 10 10:34 16,67
58 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 3 15 11:49 16,67
59 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 15 2 13 12:40 13,33
60 KONIECZKOWICZ Dariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 15 2 13 11:40 13,33
61 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 2 13 11:43 13,33
62 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 15 2 13 8:40 13,33
63 DONIEC Krzysztof (MKS „Centrum” Kraków IV) 8 1 7 5:21 12,50
64 KARWASIŃSKI Szymon (UKS „Gryf” Gdów III) 9 1 8 9:25 11,11
65 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 9 1 8 8:25 11,11
66 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 18 2 16 13:50 11,11
67 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 2 16 9:51 11,11
68 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów III) 10 1 9 11:27 10,00
69 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów III) 10 1 9 7:28 10,00
70 MARCHEWKA Rafał (UKS „Gryf” Gdów III) 12 1 11 5:34 8,33
71 KUCHNIA Andrzej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 1 14 7:43 6,67
72 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 1 17 13:52 5,56
73 REPTAK Grzegorz (LKS „Wisła” Rząska II) 18 1 17 4:53 5,56
74 STACHEL Artur (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 19 1 18 4:56 5,26
75 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 10 0 10 4:30 0,00
76 OCHALIK Konrad („Siemacha” Kraków II) 9 0 9 2:27 0,00
77 ŻĄDŁO Damian (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 14 0 14 2:42 0,00
78 KONSTANTYN Kaja (MKS „Centrum” Kraków IV) 8 0 8 1:24 0,00
79 GAJ Julia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 9 0 9 1:27 0,00
80 STACHEL Bartłomiej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 10 0 10 0:30 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 PIESZCZEK Włodzimierz / FERDEK Marek
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
2 2 0 6:0 100,00
2 ZĘBALA Paweł / PIESZCZEK Włodzimierz
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
2 2 0 6:0 100,00
3 CYCHOWSKA Ewa / BARTKIEWICZ Julia
(KS „Bronowianka” Kraków IV)
2 2 0 6:0 100,00
4 HADRYŚ Matylda / BARTKIEWICZ Julia
(KS „Bronowianka” Kraków IV)
2 2 0 6:0 100,00
5 DZIADEK Dominik / GONET Szymon
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
2 2 0 6:0 100,00
6 ZĘBALA Mateusz / FERDEK Marek
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
4 4 0 12:1 100,00
7 NAŁÓDKA Dariusz / KUC Leszek
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
3 3 0 9:1 100,00
8 KUTYŁA Dawid / NAŁÓDKA Dariusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
2 2 0 6:1 100,00
9 BALIK Robert / NATKANIEC Michał
(LKS „Kłos” Olkusz II)
2 2 0 6:1 100,00
10 BOCHENEK Dariusz / GŁOWACKI Arkadiusz
(„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II)
6 6 0 18:3 100,00
11 SĘK Rafał / TOKARZ Paweł
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
2 2 0 6:1 100,00
12 PORADZISZ Michał / DŹWIG Andrzej
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
2 2 0 6:3 100,00
13 NOWAK Jakub / BAJER Grzegorz
(TKKF Dobczyce)
6 5 1 16:5 83,33
14 OSIAK Tomasz / BUŁA Dominik
(LKS „Wisła” Rząska I)
5 4 1 14:4 80,00
15 ZLEZARCZYK Rafał / ZAKRZYŃSKI Wojciech
(TKKF Dobczyce)
5 4 1 12:5 80,00
16 KOHUTEK Konrad / PORĘBSKI Marcin
(PKS „Porta” Kraków)
4 3 1 10:4 75,00
17 PORADZISZ Michał / ŻĄDŁO Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice III)
4 3 1 11:5 75,00
18 KORCZEK Łukasz / NOWAK Artur
(LKS „Wisła” Rząska I)
4 3 1 10:5 75,00
19 URBAN Piotr / APOSTOŁ Paweł
(KS „Jordan” Kraków)
4 3 1 9:5 75,00
20 TRZECIAK Jacek / CHOCHÓŁ Paweł
(LKS „Kłos” Olkusz II)
3 2 1 8:3 66,67
21 MAŚLONG Mirosław / KMIEĆ Paweł
(PKS „Porta” Kraków)
3 2 1 6:3 66,67
22 WOŹNY Dariusz / WALA Tomasz
(„Q Team” Kraków)
3 2 1 6:5 66,67
23 ZĘBALA Paweł / TOKARZ Paweł
(SSL „Wielmożanka” Wielmoża)
2 1 1 4:4 50,00
24 DZIAŁEK Mateusz / KMIEĆ Paweł
(PKS „Porta” Kraków)
2 1 1 3:3 50,00
25 PUU Aarne / ROMANOWSKI Cezary
(LKS „Wisła” Rząska II)
2 1 1 5:5 50,00
26 MARKIEWICZ Michał / PIRÓG Paweł
(„Siemacha” Kraków II)
4 2 2 8:8 50,00
27 WIROŃSKI Piotr / BOROŃ Sławomir
(KS „Jordan” Kraków)
4 2 2 7:8 50,00
28 KOPACKA Anna / WILK Roman
(KS „Bronowianka” Kraków IV)
2 1 1 3:5 50,00
29 LEWICKI Piotr / PRZEPOLSKI Andrzej
(UKS „Rokicie” Szczytniki I)
2 1 1 3:5 50,00
30 CNOTA Jakub / KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
(LKS „Polonia” Wilczkowice III)
3 1 2 4:6 33,33
31 CHOCHÓŁ Paweł / NATKANIEC Michał
(LKS „Kłos” Olkusz II)
3 1 2 4:7 33,33
32 MURZYN Maciej / STALMACH Zbigniew
(KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa)
5 1 4 8:13 20,00
33 ŻĄDŁO Damian / KUCHNIA Andrzej
(KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa)
5 1 4 4:13 20,00
34 PŁAWIŃSKI Natan / CHORNYI Yehor
(SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
6 1 5 5:15 16,67
35 FILIPEK Angelika / SZOSTAK Michał
(UKS „Rokicie” Szczytniki I)
2 0 2 2:6 0,00
36 BULIŃSKI Sebastian / SALETNIK Jakub
(SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
6 0 6 5:18 0,00
37 ZIELIŃSKI Andrzej / WIDEŁKA Mirosław
(LKS „Polonia” Wilczkowice III)
2 0 2 1:6 0,00
38 STACHEL Artur / MARDOSZ Maciej
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
2 0 2 1:6 0,00
39 ROMANOWSKI Cezary / TWARDY Sebastian
(LKS „Wisła” Rząska II)
3 0 3 1:9 0,00
40 JAKUBCZYK Weronika / MARDOSZ Maciej
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
3 0 3 1:9 0,00
41 RESZKA Adam / OCHALIK Konrad
(„Siemacha” Kraków II)
3 0 3 1:9 0,00
42 STACHEL Bartłomiej / STACHEL Artur
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
2 0 2 0:6 0,00
43 REPTAK Grzegorz / KONIECZKOWICZ Dariusz
(LKS „Wisła” Rząska II)
4 0 4 0:12 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 BOCHENEK Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 17 1 7 7 0 20,5
2 GŁOWACKI Arkadiusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 18 17 1 6 6 0 20,0
3 PORADZISZ Michał (UKS „Zarabie” Myślenice III) 21 16 5 7 6 1 19,0
4 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 18 15 3 6 5 1 17,5
5 FERDEK Marek (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 16 14 2 6 6 0 17,0
6 NAŁÓDKA Dariusz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 16 14 2 6 6 0 17,0
7 KUTYŁA Dawid („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 16 15 1 4 3 1 16,5
8 BARTKIEWICZ Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 15 14 1 5 5 0 16,5
9 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 18 14 4 6 5 1 16,5
10 APOSTOŁ Paweł (KS „Jordan” Kraków) 15 14 1 5 4 1 16,0
11 KMIEĆ Paweł (PKS „Porta” Kraków) 17 14 3 6 4 2 16,0
12 DŹWIG Andrzej (UKS „Zarabie” Myślenice III) 14 13 1 4 4 0 15,0
13 OSIAK Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 5 4 1 15,0
14 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska I) 15 13 2 5 4 1 15,0
15 ZĘBALA Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 12 12 0 4 3 1 13,5
16 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice III) 15 12 3 5 3 2 13,5
17 TOKARZ Paweł (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 15 12 3 4 3 1 13,5
18 URBAN Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 11 4 5 4 1 13,0
19 KUC Leszek („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 12 11 1 4 3 1 12,5
20 PORĘBSKI Marcin (PKS „Porta” Kraków) 15 11 4 4 3 1 12,5
21 ZĘBALA Mateusz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 11 10 1 4 4 0 12,0
22 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska I) 13 10 3 5 4 1 12,0
23 DZIAŁEK Mateusz (PKS „Porta” Kraków) 12 11 1 4 1 3 11,5
24 WALA Tomasz („Q Team” Kraków) 12 10 2 4 3 1 11,5
25 KOHUTEK Konrad (PKS „Porta” Kraków) 15 10 5 5 3 2 11,5
26 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 10 8 6 3 3 11,5
27 BOROŃ Sławomir (KS „Jordan” Kraków) 15 10 5 5 2 3 11,0
28 ZAKRZYŃSKI Wojciech (TKKF Dobczyce) 15 9 6 6 4 2 11,0
29 WIROŃSKI Piotr (KS „Jordan” Kraków) 15 9 6 5 2 3 10,0
30 WOŹNY Dariusz („Q Team” Kraków) 12 8 4 4 3 1 9,5
31 NOWAK Artur (LKS „Wisła” Rząska I) 12 8 4 4 3 1 9,5
32 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska II) 15 8 7 5 1 4 8,5
33 MAŚLONG Mirosław (PKS „Porta” Kraków) 9 7 2 3 2 1 8,0
34 CYCHOWSKA Ewa (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 7 2 3 2 1 8,0
35 PIESZCZEK Włodzimierz (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 8 6 2 4 4 0 8,0
36 DZIADEK Dominik (UKS „Zarabie” Myślenice III) 9 6 3 3 3 0 7,5
37 KARATNIK Zbigniew („Q Team” Kraków) 11 6 5 3 3 0 7,5
38 NATKANIEC Michał (LKS „Kłos” Olkusz II) 13 6 7 5 3 2 7,5
39 CHOCHÓŁ Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 14 6 8 6 3 3 7,5
40 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 6 0 2 2 0 7,0
41 DIETRICH Aleksander (MKS „Centrum” Kraków IV) 9 6 3 3 2 1 7,0
42 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 6 3 3 2 1 7,0
43 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 12 6 6 4 2 2 7,0
44 ZLEZARCZYK Rafał (TKKF Dobczyce) 11 5 6 5 4 1 7,0
45 BALIK Robert (LKS „Kłos” Olkusz II) 13 5 8 5 4 1 7,0
46 ŁAKOMY Mariusz (MKS „Centrum” Kraków IV) 6 6 0 2 1 1 6,5
47 GONET Szymon (UKS „Zarabie” Myślenice III) 8 5 3 3 3 0 6,5
48 MURZYN Maciej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 6 9 5 1 4 6,5
49 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 6 6 0 2 0 2 6,0
50 BIESAGA Marek („Q Team” Kraków) 5 5 0 3 2 1 6,0
51 SĘK Rafał (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 5 5 0 2 2 0 6,0
52 TWARDY Sebastian (LKS „Wisła” Rząska II) 12 6 6 4 0 4 6,0
53 CNOTA Jakub (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 11 5 6 4 2 2 6,0
54 IMIELSKI Marcin (LKS „Kłos” Olkusz II) 8 5 3 1 1 0 5,5
55 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz II) 9 4 5 4 3 1 5,5
56 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków II) 15 4 11 5 3 2 5,5
57 NOSEK Robert (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 4 0 2 2 0 5,0
58 BAJER Emilia (TKKF Dobczyce) 7 5 2 0 0 0 5,0
59 ŚWIĘCH Jarosław (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 4 2 2 2 0 5,0
60 PUU Aarne (LKS „Wisła” Rząska II) 6 4 2 2 1 1 4,5
61 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 4 2 2 1 1 4,5
62 PRZEPOLSKI Andrzej (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 12 4 8 4 1 3 4,5
63 GUMULA Marcin (SSL „Wielmożanka” Wielmoża) 5 4 1 0 0 0 4,0
64 ŚWIATŁOŃ Sebastian (UKS „Zarabie” Myślenice III) 3 3 0 1 1 0 3,5
65 MAJDAK Rafał (MKS „Centrum” Kraków IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
66 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
67 GLANOWSKI Bartosz (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 3 0 1 1 0 3,5
68 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
69 PIESZCZEK Mikołaj (MKS „Centrum” Kraków IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
70 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 1 1 0 3,5
71 TALAGA Samuel (UKS „Zarabie” Myślenice III) 6 3 3 2 1 1 3,5
72 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia II) 6 3 3 2 1 1 3,5
73 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 3 3 2 1 1 3,5
74 PALCZYŃSKI Bogdan („Q Team” Kraków) 8 3 5 2 1 1 3,5
75 STALMACH Zbigniew (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 3 12 5 1 4 3,5
76 CHORNYI Yehor (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 3 15 6 1 5 3,5
77 MARKIEWICZ Michał („Siemacha” Kraków II) 15 2 13 5 3 2 3,5
78 ZAJĘCKI Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia II) 3 3 0 0 0 0 3,0
79 PILCH Aleksander (UKS „Gryf” Gdów III) 3 3 0 1 0 1 3,0
80 WIKTOR Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 3 0 1 0 1 3,0
81 SZEWCZYK Hubert (MKS „Centrum” Kraków IV) 6 3 3 2 0 2 3,0
82 WIELOGÓRSKI Bartłomiej (KS „Jordan” Kraków) 12 2 10 4 2 2 3,0
83 SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 3 15 6 0 6 3,0
84 WALICZEK Wojciech (UKS „Zarabie” Myślenice III) 2 2 0 1 1 0 2,5
85 KOZIOŁEK Fabian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 2 2 0 1 1 0 2,5
86 GAJ Milena (UKS „Gryf” Gdów III) 3 2 1 1 1 0 2,5
87 DOMANIK Grzegorz („Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II) 4 2 2 1 1 0 2,5
88 WIDEŁKA Mirosław (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 10 2 8 3 1 2 2,5
89 RESZKA Adam („Siemacha” Kraków II) 15 2 13 5 1 4 2,5
90 ZYCH Szymon (TKKF Dobczyce) 3 2 1 1 0 1 2,0
91 DĄBEK Michał (MKS „Centrum” Kraków IV) 3 2 1 1 0 1 2,0
92 YEUNG Arvin (MKS „Centrum” Kraków IV) 4 2 2 2 0 2 2,0
93 JAKUBCZYK Weronika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 2 13 5 0 5 2,0
94 KONIECZKOWICZ Dariusz (LKS „Wisła” Rząska II) 15 2 13 5 0 5 2,0
95 MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 18 2 16 6 0 6 2,0
96 BULIŃSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 2 16 6 0 6 2,0
97 PERZ Izabela (UKS „Gryf” Gdów III) 3 1 2 1 1 0 1,5
98 SUSKI Karol (PKS „Porta” Kraków) 4 1 3 2 1 1 1,5
99 KROKOS Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków IV) 6 1 5 2 1 1 1,5
100 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 9 1 8 3 1 2 1,5
101 KUCHNIA Andrzej (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 15 1 14 5 1 4 1,5
102 PŁAWIŃSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka) 18 1 17 6 1 5 1,5
103 UTYLSKI Kornel (MKS „Centrum” Kraków IV) 2 1 1 0 0 0 1,0
104 MOTYKA Rafał (LKS „Kłos” Olkusz II) 5 1 4 0 0 0 1,0
105 DONIEC Krzysztof (MKS „Centrum” Kraków IV) 8 1 7 2 0 2 1,0
106 KARWASIŃSKI Szymon (UKS „Gryf” Gdów III) 9 1 8 2 0 2 1,0
107 TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów III) 10 1 9 3 0 3 1,0
108 MIERNIK Jan (UKS „Gryf” Gdów III) 10 1 9 4 0 4 1,0
109 MARCHEWKA Rafał (UKS „Gryf” Gdów III) 12 1 11 4 0 4 1,0
110 REPTAK Grzegorz (LKS „Wisła” Rząska II) 18 1 17 6 0 6 1,0
111 STACHEL Artur (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 19 1 18 5 0 5 1,0
112 MARKIEWICZ Zbigniew („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 2 1 1 0,5
113 ŻĄDŁO Damian (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 14 0 14 5 1 4 0,5
114 STRYJAKOWSKI Tomasz (LKS „Wisła” Rząska I) 5 0 5 1 1 0 0,5
115 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia II) 0 0 0 1 1 0 0,5
116 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 10 0 10 4 0 4 0,0
117 KONSTANTYN Kaja (MKS „Centrum” Kraków IV) 8 0 8 2 0 2 0,0
118 KOSTUCH Gabriela (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 2 0 2 0 0 0 0,0
119 STACHEL Bartłomiej (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 10 0 10 3 0 3 0,0
120 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 4 0 4 2 0 2 0,0
121 GAJ Julia (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 9 0 9 3 0 3 0,0
122 PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów III) 3 0 3 1 0 1 0,0
123 JAKUBCZYK Katarzyna (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 2 0 2 1 0 1 0,0
124 GAJ Krystian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 5 0 5 3 0 3 0,0
125 PAWELEC Tomasz (UKS „Gryf” Gdów III) 4 0 4 2 0 2 0,0
126 SZOSTAK Michał (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 7 0 7 2 0 2 0,0
127 SKOWRONEK Anna (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 1 0 1 0 0 0 0,0
128 RUDZKA Oliwia (UKS „Rokicie” Szczytniki I) 1 0 1 0 0 0 0,0
129 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz II) 3 0 3 1 0 1 0,0
130 ŁABĘDŹ Janusz (LKS „Wisła” Rząska II) 6 0 6 2 0 2 0,0
131 MARDOSZ Zuzanna (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 6 0 6 3 0 3 0,0
132 OCHALIK Konrad („Siemacha” Kraków II) 9 0 9 3 0 3 0,0
133 KARWASIŃSKI Dominik (UKS „Gryf” Gdów III) 3 0 3 1 0 1 0,0
134 KAUFMANN Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice III) 5 0 5 0 0 0 0,0
135 NAWARA Franciszek („Siemacha” Kraków II) 3 0 3 0 0 0 0,0
136 DUDEK Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 0 3 1 0 1 0,0
137 REPTAK Franciszek (MKS „Centrum” Kraków IV) 2 0 2 1 0 1 0,0
138 BATKO Paweł (LKS „Kłos” Olkusz II) 1 0 1 0 0 0 0,0
139 WALOTEK Krzysztof (LKS „Kłos” Olkusz II) 6 0 6 2 0 2 0,0
140 MUTA Michał (KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa) 1 0 1 0 0 0 0,0
141 UTYLSKA Karolina (MKS „Centrum” Kraków IV) 0 0 0 1 0 1 0,0
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.