KS „Bronowianka” Kraków IV (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jan Kaczor (tel. 784 912 455)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 6866 2020-09-10 1892
2 BARTKIEWICZ Julia 2007 K 6882 2020-09-10 3301
3 BRUZDA Julia 2005 K 6868 2020-09-10 1695
4 CHODACKI Marcin 1976 M 9703 2020-10-01 192
5 CYCHOWSKA Ewa 1994 K 6860 2020-09-10 2827
6 DUDEK Anna 2007 K 7859 2020-09-15 2986
7 HADRYŚ Matylda 2008 K 6871 2020-09-10 2817
8 KILISZEK Kamila 2005 K 6872 2020-09-10 2579
9 KOPACKA Anna 2006 K 6875 2020-09-10 1544
10 LELEK Paweł 1973 M 9704 2020-10-01 1197
11 SYRDA Zuzanna 2006 K 6878 2020-09-10 1569
12 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 6863 2020-09-10 191
13 WIKTOR Julia 2008 K 10161 2020-10-16 3299
14 WILK Roman 1961 M 10698 2020-11-25 1939
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2020-11-14 16:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S) ⇑
2 5K 1/4 2020-11-22 11:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 10:4 (S) ⇑
3 5K 1/3 2020-11-27 18:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Bronowianka” Kraków IV 0:14 (S) ⇑
4 5K 1/5 2020-11-29 16:00 KS „Jordan” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 (S) ⇓
5 5K 1/6 2020-12-05 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice III 14:0 (S) ⇑
6 5K 1/7 2020-12-17 18:30 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3 (S) ⇓
7 5K 1/9 2021-02-20 12:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3 (S) ⇓
8 5K 1/11 2021-03-12 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8 (S) ⇑
9 5K 1/8 2021-03-17 18:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Q Team” Kraków 9:5 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5 3,5   3,5       2,5       13
2 (D) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa   3,5   3,5       0,0   3,0   10
3 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka   3,5       3,5   3,5     3,5 14
4 (W) KS „Jordan” Kraków   2,5     0,0 2,5   1,0       6
5 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III   3,5 3,5       3,5 3,5       14
6 (W) LKS „Wisła” Rząska I       1,0   1,0   1,0     0,0 3
7 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   2,5 0,0     0,5   0,0       3
8 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II   3,0 2,0     2,0   1,0       8
9 (D) „Q Team” Kraków   2,5       1,0   2,0 3,5     9
Razem 3,5 24,5 5,5 8,0 0,0 10,5 3,5 14,5 3,5 3,0 3,5 80
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ANDRZEJAK Kacper 2005 M 6866 2020-09-10 1892
2 BARTKIEWICZ Julia 2007 K 6882 2020-09-10 3301
3 BRUZDA Julia 2005 K 6868 2020-09-10 1695
4 CYCHOWSKA Ewa 1994 K 6860 2020-09-10 2827
5 DUDEK Anna 2007 K 7859 2020-09-15 2986
6 HADRYŚ Matylda 2008 K 6871 2020-09-10 2817
7 KILISZEK Kamila 2005 K 6872 2020-09-10 2579
8 KOPACKA Anna 2006 K 6875 2020-09-10 1544
9 SYRDA Zuzanna 2006 K 6878 2020-09-10 1569
10 WIKTOR Julia 2008 K 10161 2020-10-16 3299
11 WILK Roman 1961 M 10698 2020-11-25 1939