UKS „Zarabie” Myślenice III (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BUCZEK Marcin 1986 M 4297 2020-09-04 2974
2 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 4298 2020-09-04 667
3 DZIADEK Dominik 1998 M 10663 2020-11-20 704
4 DŹWIG Andrzej 1986 M 4299 2020-09-04 1790
5 GONET Szymon 1999 M 10664 2020-11-20 768
6 KNAPCZYK Józef Andrzej 1962 M 4301 2020-09-04 959
7 KUZIO Waldemar 1977 M 4302 2020-09-04 523
8 PORADZISZ Michał 1994 M 4305 2020-09-04 784
9 STALMACH Zbigniew 2000 M 4306 2020-09-04 1313
10 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 4308 2020-09-04 668
11 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 4309 2020-09-04 718
12 TALAGA Samuel 1999 M 4310 2020-09-04 670
13 WALICZEK Wojciech 1988 M 10714 2020-11-30 224
14 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 4313 2020-09-04 2489
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-04 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki I 10:4 (S) ⇑
2 5K 1/3 2020-10-24 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 (S) ⇑
3 5K 1/4 2020-11-22 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków IV 10:4 (S) ⇑
4 5K 1/5 2020-11-28 10:00 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 (S) ⇑
5 5K 1/2 2020-11-29 11:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12 (S) ⇑
6 5K 1/6 2020-12-06 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Wisła” Rząska II 13:1 (S) ⇑
7 5K 1/7 2020-12-20 11:00 TKKF Dobczyce - UKS „Zarabie” Myślenice III 6:8 (S) ⇑
8 5K 1/10 2021-01-23 11:00 PKS „Porta” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 (S) ⇑
9 5K 1/11 2021-01-31 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 11:3 (S) ⇑
10 B 1/1 2021-06-08 17:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Q Team” Kraków 13:1 (S) ⇑
11 B 1/2 2021-06-16 17:00 „Q Team” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki I   2,5   2,5 3,5       1,5 10
2 (W) LKS „Kłos” Olkusz II   3,5   2,5     1,0   3,0 10
3 (D) MKS „Centrum” Kraków IV   1,0   2,5   1,5 2,5   2,5 10
4 (W) UKS „Gryf” Gdów III 3,5 3,5 2,5 3,5           13
5 (W) „Siemacha” Kraków II     2,5 3,0   3,5     3,0 12
6 (D) LKS „Wisła” Rząska II 3,5 1,0 1,5 3,5         3,5 13
7 (W) TKKF Dobczyce 0,5 3,5   1,5       2,5 0,0 8
8 (W) PKS „Porta” Kraków 2,0 3,5   1,0         3,5 10
9 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3,5 2,5     2,5       2,5 11
10 (D) „Q Team” Kraków 3,5 3,5   3,5         2,5 13
11 (W) „Q Team” Kraków 2,0     2,0   0,0     3,0 7
Razem 18,5 24,5 6,5 25,5 6,0 5,0 3,5 2,5 25,0 117
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DZIADEK Dominik 1998 M 10663 2020-11-20 704
2 DŹWIG Andrzej 1986 M 4299 2020-09-04 1790
3 GONET Szymon 1999 M 10664 2020-11-20 768
4 PORADZISZ Michał 1994 M 4305 2020-09-04 784
5 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 4308 2020-09-04 668
6 ŚWIĘCH Jarosław 1962 M 4309 2020-09-04 718
7 TALAGA Samuel 1999 M 4310 2020-09-04 670
8 WALICZEK Wojciech 1988 M 10714 2020-11-30 224
9 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 4313 2020-09-04 2489