„Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II (M)
Klub: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Koźmicach Wielkich
Koźmice Wielkie 605
32-020 Wieliczka
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bochenek (tel. 668 274 995)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOCHENEK Dariusz 1967 M 8362 2020-09-17 1333
2 DOMANIK Grzegorz 1976 M 8364 2020-09-17 2830
3 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 M 8365 2020-09-17 2253
4 KUC Leszek 1970 M 8367 2020-09-17 2000
5 KUTYŁA Dawid 1991 M 8370 2020-09-17 153
6 NAŁÓDKA Dariusz 1969 M 8371 2020-09-17 1969
7 YEHORKIN Paweł 1984 M 10922 2020-12-22 3341
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/3 2020-11-15 09:00 „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2:12 (S) ⇑
2 5K 1/2 2020-11-15 13:00 KS „Jordan” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10 (S) ⇑
3 5K 1/4 2020-11-21 11:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 12:2 (S) ⇑
4 5K 1/5 2020-11-28 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1:13 (S) ⇑
5 5K 1/6 2020-12-06 11:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 (S) ⇑
6 5K 1/1 2020-12-12 12:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 14:0 (S) ⇑
7 5K 1/7 2020-12-15 18:30 UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 (S) ⇑
8 5K 1/9 2021-02-20 12:30 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3 (S) ⇑
9 5K 1/10 2021-03-04 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 (S) ⇔
10 B 1/1 2021-06-13 09:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 5:9 (S) ⇑
11 B 1/2 2021-06-20 09:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 10:4 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) „Q Team” Kraków 3,5   3,5 2,0 3,0     12
2 (W) KS „Jordan” Kraków 1,5   2,5 3,5 1,0 1,5   10
3 (D) LKS „Wisła” Rząska I 1,5 0,0 3,5 3,5 2,0 1,5   12
4 (W) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 3,5 2,5     3,5 3,5   13
5 (D) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 3,5   3,5   3,5 3,5   14
6 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III 3,5   3,5 3,5   3,5   14
7 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5   3,5   3,5 3,5   14
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,0   3,0 3,5 1,0 2,5   11
9 (W) TKS „Opoka” Trzebinia II 3,5   0,5 2,0 0,0 1,0   7
10 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1,5   3,5 1,5     2,5 9
11 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 1,5   3,5 1,5 0,0 1,0 2,5 10
Razem 28,0 2,5 30,5 21,0 17,5 21,5 5,0 126
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOCHENEK Dariusz 1967 M 8362 2020-09-17 1333
2 DOMANIK Grzegorz 1976 M 8364 2020-09-17 2830
3 GŁOWACKI Arkadiusz 1998 M 8365 2020-09-17 2253
4 KUC Leszek 1970 M 8367 2020-09-17 2000
5 KUTYŁA Dawid 1991 M 8370 2020-09-17 153
6 NAŁÓDKA Dariusz 1969 M 8371 2020-09-17 1969
7 YEHORKIN Paweł 1984 M 10922 2020-12-22 3341