UKS „Gryf” Gdów III (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Artur Marchewka (tel. 502 584 443)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJ Milena 2008 K 1918 2020-08-25 1625
2 KARWASIŃSKI Dominik 2009 M 1920 2020-08-25 2771
3 KARWASIŃSKI Szymon 2006 M 1921 2020-08-25 3065
4 MARCHEWKA Rafał 2009 M 1924 2020-08-25 1827
5 MIERNIK Jan 2007 M 1925 2020-08-25 2507
6 PAJORSKI Kacper 2006 M 1926 2020-08-25 2553
7 PAJORSKI Mateusz 2009 M 1927 2020-08-25 2424
8 PAWELEC Tomasz 2008 M 4911 2020-09-07 2575
9 PERZ Izabela 2008 K 1928 2020-08-25 1543
10 SŁABOSZ Kajetan 2009 M 1934 2020-08-25 3172
11 TURECKI Jakub 2011 M 1931 2020-08-25 1839
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-03 10:00 UKS „Gryf” Gdów III - MKS „Centrum” Kraków IV 0:14 (S) ⇓
2 5K 1/2 2020-10-18 10:00 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Gryf” Gdów III 9:5 (S) ⇓
3 5K 1/3 2020-11-27 18:00 UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków 5:9 (S) ⇓
4 5K 1/5 2020-11-28 10:00 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 (S) ⇓
5 5K 1/6 2020-12-06 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów III 14:0 (S) ⇓
6 5K 1/10 2021-01-23 10:00 UKS „Gryf” Gdów III - TKKF Dobczyce  
7 5K 1/11 2021-01-31 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - UKS „Gryf” Gdów III  
8 5K 1/8 do ustalenia UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki I  
9 5K 1/7 do ustalenia „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) MKS „Centrum” Kraków IV     0,0 0,0 0,0   0,0       0
2 (W) LKS „Kłos” Olkusz II       1,0 1,0       3,0 0,0 5
3 (D) PKS „Porta” Kraków 2,5   1,0   0,0   0,0 1,5   0,0 5
4 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III   0,0 0,0 0,0           1,0 1
5 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża       0,0 0,0 0,0       0,0 0
Razem 2,5 0,0 1,0 1,0 1,0 0,0 0,0 1,5 3,0 1,0 11
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJ Milena 2008 K 1918 2020-08-25 1625
2 KARWASIŃSKI Dominik 2009 M 1920 2020-08-25 2771
3 KARWASIŃSKI Szymon 2006 M 1921 2020-08-25 3065
4 MARCHEWKA Rafał 2009 M 1924 2020-08-25 1827
5 MIERNIK Jan 2007 M 1925 2020-08-25 2507
6 PAJORSKI Mateusz 2009 M 1927 2020-08-25 2424
7 PAWELEC Tomasz 2008 M 4911 2020-09-07 2575
8 PERZ Izabela 2008 K 1928 2020-08-25 1543
9 PILCH Aleksander 2008 M 10665 2020-11-20 2550
10 TURECKI Jakub 2011 M 1931 2020-08-25 1839