LKS „Kłos” Olkusz II (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa w Olkuszu
ul. Wiejska 1A
Olkusz 32-300
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Paweł Chochół (tel. 796 789 299)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (tel. 608 508 891)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BALIK Robert 1976 M 3919 2020-09-04 1482
2 BATKO Paweł 2009 M 10075 2020-10-14 3255
3 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M 3920 2020-09-04 2614
4 GAJER Filip 2006 M 10441 2020-11-03 2903
5 GLANOWSKI Waldemar 1962 M 3921 2020-09-04 1605
6 IMIELSKI Marcin 1975 M 3922 2020-09-04 2842
7 KOWAL Łukasz 1983 M 3923 2020-09-04 2898
8 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 3924 2020-09-04 2617
9 MOTYKA Rafał 1975 M 3918 2020-09-04 3129
10 NATKANIEC Michał 1980 M 3925 2020-09-04 2615
11 PACIA Bartłomiej 1976 M 3926 2020-09-04 2708
12 SIWIECKI Mikołaj 2008 M 10440 2020-11-03 3296
13 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 3927 2020-09-04 2613
14 TOMSIA Sławomir 1979 M 3928 2020-09-04 2447
15 TRZECIAK Jacek 1969 M 3929 2020-09-04 1837
16 WALOTEK Krzysztof 1975 M 10330 2020-10-23 3295
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-04 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II 4:10 (S) ⇑
2 5K 1/2 2020-10-18 10:00 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Gryf” Gdów III 9:5 (S) ⇑
3 5K 1/3 2020-10-24 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 (S) ⇓
4 5K 1/4 2020-11-22 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Kłos” Olkusz II 11:3 (S) ⇓
5 5K 1/6 2020-12-05 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - TKKF Dobczyce 5:9 (S) ⇓
6 5K 1/7 2020-12-19 13:30 LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków 3:11 (S) ⇓
7 5K 1/9 2021-02-26 19:00 „Siemacha” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9 (S) ⇑
8 5K 1/10 2021-03-02 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 8:6 (S) ⇑
9 5K 1/11 do ustalenia MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) LKS „Wisła” Rząska II 2,5   2,5   2,5   0,0   2,5   10
2 (D) UKS „Gryf” Gdów III 1,5 0,0 2,5   3,0   0,0 1,5 0,5   9
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 1,5   1,0   0,0     0,5 1,0   4
4 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0   0,5   0,0     2,5   0,0 3
5 (D) TKKF Dobczyce 1,5   1,0         1,0 1,5   5
6 (D) PKS „Porta” Kraków     0,0     0,0 1,0 2,0   0,0 3
7 (W) „Siemacha” Kraków II 2,5   3,5 0,5       2,5     9
8 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki I 2,5   1,5       0,0 2,5   1,5 8
Razem 12,0 0,0 12,5 0,5 5,5 0,0 1,0 12,5 5,5 1,5 51
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BALIK Robert 1976 M 3919 2020-09-04 1482
2 BATKO Paweł 2009 M 10075 2020-10-14 3255
3 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M 3920 2020-09-04 2614
4 GAJER Filip 2006 M 10441 2020-11-03 2903
5 IMIELSKI Marcin 1975 M 3922 2020-09-04 2842
6 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 3924 2020-09-04 2617
7 MOTYKA Rafał 1975 M 3918 2020-09-04 3129
8 NATKANIEC Michał 1980 M 3925 2020-09-04 2615
9 TRZECIAK Jacek 1969 M 3929 2020-09-04 1837
10 WALOTEK Krzysztof 1975 M 10330 2020-10-23 3295