LKS „Polonia” Wilczkowice III (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Michał Kołodziejski (tel. 601 868 058)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BUKOWSKI Robert 1992 M 3412 2020-09-01 3034
2 CNOTA Jakub 2002 M 8900 2020-09-23 1920
3 JEDYNAK Damian 1989 M 3415 2020-09-01 975
4 KAMIŃSKI Bartosz 2005 M 4142 2020-09-03 2927
5 KAUFMANN Damian 2004 M 4143 2020-09-03 2928
6 KOŁODZIEJSKI Michał 1972 M 3417 2020-09-01 2402
7 KOZIOŁEK Fabian 2000 M 3418 2020-09-01 977
8 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 M 8609 2020-09-19 3142
9 LUHA Peter 1989 M 12210 2021-02-12 2002
10 NOSEK Robert 1970 M 3421 2020-09-01 978
11 PEREK Robert 1973 M 10907 2020-12-18 1833
12 STACHECKI Kuba 2005 M 8864 2020-09-23 2951
13 SZEROCKI Jan 1999 M 11133 2020-12-29 880
14 WIDEŁKA Mirosław 1960 M 3429 2020-09-01 3022
15 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 3430 2020-09-01 2247
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/4 2020-11-23 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S) ⇑
2 5K 1/6 2020-12-05 15:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice III 14:0 (S) ⇓
3 5K 1/1 2020-12-12 12:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 14:0 (S) ⇓
4 5K 1/7 2020-12-21 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 10:4 (S) ⇑
5 5K 1/9 2021-02-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO ⇑
6 5K 1/11 2021-02-28 16:00 KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/10 2021-03-07 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 (S) ⇓
8 5K 1/5 do ustalenia LKS „Polonia” Wilczkowice III - TKS „Opoka” Trzebinia II  
9 5K 1/8 do ustalenia KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 2,5 0,0 2,5 3,5   3,5     1,0   13
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 0,0 0,0   0,0         0,0 0,0 0
3 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0     0,0         0,0 0,0 0
4 (D) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 3,5 0,0   3,5   1,5     1,5   10
5 (D) LKS „Wisła” Rząska I                     0
6 (W) KS „Jordan” Kraków 2,5   0,0 0,0     1,0 3,5     7
7 (W) „Q Team” Kraków 1,0     0,0 2,0   1,0 2,0     6
Razem 9,5 0,0 2,5 7,0 2,0 5,0 2,0 5,5 2,5 0,0 36
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CNOTA Jakub 2002 M 8900 2020-09-23 1920
2 KAUFMANN Damian 2004 M 4143 2020-09-03 2928
3 KOZIOŁEK Fabian 2000 M 3418 2020-09-01 977
4 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985 M 8609 2020-09-19 3142
5 LUHA Peter 1989 M 12210 2021-02-12 2002
6 NOSEK Robert 1970 M 3421 2020-09-01 978
7 PEREK Robert 1973 M 10907 2020-12-18 1833
8 SZEROCKI Jan 1999 M 11133 2020-12-29 880
9 WIDEŁKA Mirosław 1960 M 3429 2020-09-01 3022
10 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 3430 2020-09-01 2247