„Q Team” Kraków (M)
Klub: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Kultury SM "Kurdwanów Nowy"
ul. Witosa 39
30-612 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Marek Biesaga (tel. 501 585 095)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bogdan Palczyński (tel. 505 063 798)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIESAGA Marek 1964 M 7692 2020-09-14 218
2 KARATNIK Zbigniew Piotr 1979 M 7694 2020-09-14 3175
3 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M 7696 2020-09-14 412
4 WALA Tomasz 1976 M 7698 2020-09-14 1005
5 WOŹNY Dariusz 1986 M 7699 2020-09-14 778
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-03 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - „Q Team” Kraków 0:14 (S) ⇑
2 5K 1/2 2020-10-18 09:00 „Q Team” Kraków - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 9:5 (S) ⇑
3 5K 1/3 2020-11-15 09:00 „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2:12 (S) ⇓
4 5K 1/6 2020-12-06 09:00 „Q Team” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S) ⇑
5 5K 1/11 2021-02-24 19:00 LKS „Wisła” Rząska I - „Q Team” Kraków 0:14 WO ⇑
6 5K 1/7 2021-02-28 09:00 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 9:5 (S) ⇑
7 5K 1/10 2021-03-07 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 (S) ⇑
8 5K 1/9 2021-03-14 16:00 KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9 (S) ⇑
9 5K 1/8 2021-03-17 18:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - „Q Team” Kraków 9:5 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 3,5 3,5   3,5 3,5 14
2 (D) KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 1,0 0,0 2,0 3,5 2,5 9
3 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II   0,5 0,5 1,0 0,0 2
4 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 1,5 3,5 1,0 3,5 3,5 13
5 (W) LKS „Wisła” Rząska I           0
6 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II   2,5 1,5 3,5 1,5 9
7 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III 0,5 0,5   3,5 3,5 8
8 (W) KS „Jordan” Kraków 1,5 2,5   3,0 2,0 9
9 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,5 1,5   1,0 1,0 5
Razem 9,5 14,5 5,0 22,5 17,5 69
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIESAGA Marek 1964 M 7692 2020-09-14 218
2 KARATNIK Zbigniew Piotr 1979 M 7694 2020-09-14 3175
3 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M 7696 2020-09-14 412
4 WALA Tomasz 1976 M 7698 2020-09-14 1005
5 WOŹNY Dariusz 1986 M 7699 2020-09-14 778