TKS „Opoka” Trzebinia II (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAŁUSZEK Kamil 1993 M 9169 2020-09-25 237
2 FRĄCZEK Artur 1971 M 9170 2020-09-25 923
3 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 9171 2020-09-25 924
4 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 9172 2020-09-25 1734
5 KOPCZYK Adrian 1991 M 9174 2020-09-25 239
6 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 9175 2020-09-25 1789
7 NOWORYTA Anna 1981 K 9176 2020-09-25 928
8 NOWORYTA Kazimierz 1944 M 9177 2020-09-25 927
9 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 9180 2020-09-25 238
10 WÓJCIK Jan 1959 M 9181 2020-09-25 1283
11 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 9182 2020-09-25 967
12 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 9183 2020-09-25 1176
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-03 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - TKS „Opoka” Trzebinia II 0:14 (S) ⇑
2 5K 1/6 2020-12-04 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Jordan” Kraków 8:6 (S) ⇑
3 5K 1/8 2021-02-22 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO ⇑
4 5K 1/4 2021-02-23 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 13:1 (S) ⇑
5 5K 1/7 2021-02-28 09:00 „Q Team” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 9:5 (S) ⇓
6 5K 1/10 2021-03-04 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 (S) ⇔
7 5K 1/11 2021-03-12 19:00 TKS „Opoka” Trzebinia II - KS „Bronowianka” Kraków IV 6:8 (S) ⇓
8 5K 1/5 do ustalenia LKS „Polonia” Wilczkowice III - TKS „Opoka” Trzebinia II  
9 5K 1/3 do ustalenia KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - TKS „Opoka” Trzebinia II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II   3,5 3,5 3,5 0,5 3,0 14
2 (D) KS „Jordan” Kraków 3,5 1,0 3,5 0,0     8
3 (D) LKS „Wisła” Rząska I             0
4 (D) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 3,5 3,5 3,5 1,0   1,5 13
5 (W) „Q Team” Kraków 3,0 0,0 2,0 0,0     5
6 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1,5 1,0 1,5     3,0 7
7 (D) KS „Bronowianka” Kraków IV 2,5 0,5 1,5     1,5 6
Razem 14,0 9,5 15,5 4,5 0,5 9,0 53
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GLANOWSKI Bartosz 1984 M 9172 2020-09-25 1734
2 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 9175 2020-09-25 1789
3 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 9180 2020-09-25 238
4 WÓJCIK Jan 1959 M 9181 2020-09-25 1283
5 ZAJĘCKI Paweł 1998 M 9182 2020-09-25 967
6 ZAJĘCKI Rafał 2002 M 9183 2020-09-25 1176