UKS „Rokicie” Szczytniki II (M)
Klub: UKS „Rokicie” Szczytniki
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Sala podstawowa:
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
Pierzchów 100
32-420 Gdów
Sala rezerwowa:
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej
Szczytniki 10
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Biernat (tel. 501 269 593)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJ Julia 2010 K 3992 2020-09-04 2416
2 GAJ Krystian 2008 M 3993 2020-09-04 2574
3 JAKUBCZYK Weronika 2009 K 3995 2020-09-04 2393
4 KOSTUCH Gabriela 2009 K 3996 2020-09-04 2103
5 MARDOSZ Maciej 2010 M 3997 2020-09-04 2395
6 MARDOSZ Zuzanna 2011 K 3998 2020-09-04 2648
7 STACHEL Artur 2011 M 4001 2020-09-04 2174
8 STACHEL Bartłomiej 2009 M 4002 2020-09-04 2104
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-03 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - TKS „Opoka” Trzebinia II 0:14 (S) ⇓
2 5K 1/3 2020-11-08 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - KS „Jordan” Kraków 2:12 (S) ⇓
3 5K 1/2 2020-11-14 16:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S) ⇓
4 5K 1/4 2020-11-23 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S) ⇓
5 5K 1/5 2020-12-03 19:30 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) ⇓
6 5K 1/6 2020-12-06 09:00 „Q Team” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S) ⇓
7 5K 1/7 2020-12-15 18:30 UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 (S) ⇓
8 5K 1/10 2021-01-23 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki II  
9 5K 1/9 do ustalenia UKS „Rokicie” Szczytniki II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) TKS „Opoka” Trzebinia II 0,0 0,0         0,0 0,0 0
2 (D) KS „Jordan” Kraków     1,0   0,0 0,0 1,0 0,0 2
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 0,0 0,0 0,0   1,0 0,0 0,0 0,0 1
4 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice III 0,0   0,0   1,0   0,0   1
5 (D) LKS „Wisła” Rząska I     0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
6 (W) „Q Team” Kraków     1,0   0,0 0,0 0,0   1
7 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0 0,0 0,0   0,0   0,0 0,0 0
Razem 0,0 0,0 2,0 0,0 2,0 0,0 1,0 0,0 5
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJ Julia 2010 K 3992 2020-09-04 2416
2 GAJ Krystian 2008 M 3993 2020-09-04 2574
3 JAKUBCZYK Weronika 2009 K 3995 2020-09-04 2393
4 KOSTUCH Gabriela 2009 K 3996 2020-09-04 2103
5 MARDOSZ Maciej 2010 M 3997 2020-09-04 2395
6 MARDOSZ Zuzanna 2011 K 3998 2020-09-04 2648
7 STACHEL Artur 2011 M 4001 2020-09-04 2174
8 STACHEL Bartłomiej 2009 M 4002 2020-09-04 2104