KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa (M)
Klub: KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa w Wiśniowej
32-412 Wiśniowa 701
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Damian Pazdur (tel. 691 801 151)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Andrzej Kuchnia (tel. 570 554 182)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHLIPAŁA Grzegorz 2005 M 5980 2020-09-09 1858
2 CHLIPAŁA Józef 1972 M 5982 2020-09-09 2866
3 KUCHNIA Andrzej Dominik 1998 M 5983 2020-09-09 2862
4 MURZYN Maciej Marcin 1999 M 5984 2020-09-09 2857
5 MUTA Michał Piotr 2008 M 9448 2020-09-29 3333
6 ROKOSZ Bartłomiej Marcin 2006 M 5981 2020-09-09 2859
7 STALMACH Zbigniew 1966 M 5985 2020-09-09 2860
8 ŻĄDŁO Damian Patryk 1999 M 5986 2020-09-09 2858
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2020-10-18 09:00 „Q Team” Kraków - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 9:5 (S) ⇓
2 5K 1/4 2020-11-22 11:00 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 10:4 (S) ⇓
3 5K 1/5 2020-11-28 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1:13 (S) ⇓
4 5K 1/1 2020-12-09 19:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 (S) ⇓
5 5K 1/7 2020-12-13 16:00 KS „Jordan” Kraków - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 12:2 (S) ⇓
6 5K 1/10 2021-02-21 15:00 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1 (S) ⇑
7 5K 1/11 2021-03-21 11:00 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 9:5 (S) ⇓
8 5K 1/8 do ustalenia KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Polonia” Wilczkowice III  
9 5K 1/3 do ustalenia KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - TKS „Opoka” Trzebinia II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) „Q Team” Kraków 0,5 3,0   1,0 0,5 5
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków IV 1,0 1,5   1,5 0,0 4
3 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0 1,0   0,0 0,0 1
4 (D) LKS „Wisła” Rząska I 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
5 (W) KS „Jordan” Kraków 0,0 1,0   1,0 0,0 2
6 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 3,5 3,0   3,0 3,5 13
7 (W) SMS „Solne Miasto” Wieliczka 1,0 2,0 0,5   1,5 5
Razem 6,0 11,5 0,5 6,5 5,5 30
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 KUCHNIA Andrzej Dominik 1998 M 5983 2020-09-09 2862
2 MURZYN Maciej Marcin 1999 M 5984 2020-09-09 2857
3 MUTA Michał Piotr 2008 M 9448 2020-09-29 3333
4 STALMACH Zbigniew 1966 M 5985 2020-09-09 2860
5 ŻĄDŁO Damian Patryk 1999 M 5986 2020-09-09 2858