MKS „Centrum” Kraków IV (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DĄBEK Michał 2004 M 9580 2020-09-30 2828
2 DIETRICH Aleksander 2004 M 9581 2020-09-30 2271
3 DONIEC Krzysztof 2004 M 9582 2020-09-30 2994
4 GARDOŃ Jakub 2006 M 9583 2020-09-30 2111
5 KONSTANTYN Kaja 2009 K 9584 2020-09-30 1874
6 KROKOS Bartłomiej 2005 M 9585 2020-09-30 2238
7 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 9569 2020-09-30 2766
8 MAJDAK Rafał 2006 M 9586 2020-09-30 1666
9 PIESZCZEK Bartosz 2008 M 9587 2020-09-30 2769
10 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 9588 2020-09-30 1903
11 POJASEK Wojciech 2005 M 9589 2020-09-30 2134
12 REPTAK Franciszek 2007 M 9578 2020-09-30 3238
13 STOCHEL Adam 2006 M 9590 2020-09-30 1641
14 STOCHEL Tomasz 1973 M 9574 2020-09-30 1962
15 SZEWCZYK Hubert 2005 M 9591 2020-09-30 1505
16 SZEWCZYK Maria 2008 K 9592 2020-09-30 2533
17 UTYLSKA Karolina 2011 K 9593 2020-09-30 2110
18 UTYLSKI Kornel 2008 M 9594 2020-09-30 1873
19 YEUNG Arvin 2009 M 9579 2020-09-30 3239
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-03 10:00 UKS „Gryf” Gdów III - MKS „Centrum” Kraków IV 0:14 (S) ⇑
2 5K 1/2 2020-10-16 18:00 MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Wisła” Rząska II 7:7 (S) ⇔
3 5K 1/3 2020-11-06 18:00 MKS „Centrum” Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11 (S) ⇓
4 5K 1/4 2020-11-22 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków IV 10:4 (S) ⇓
5 5K 1/5 2020-11-29 11:00 TKKF Dobczyce - MKS „Centrum” Kraków IV 11:3 (S) ⇓
6 5K 1/8 2021-01-09 11:00 PKS „Porta” Kraków - MKS „Centrum” Kraków IV  
7 5K 1/9 2021-01-16 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - MKS „Centrum” Kraków IV  
8 5K 1/10 2021-01-22 18:00 MKS „Centrum” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II  
9 5K 1/11 2021-01-29 18:00 MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1 (W) UKS „Gryf” Gdów III   3,5       3,5 3,5 3,5           14
2 (D) LKS „Wisła” Rząska II   2,5 1,0   1,5       0,0   0,0 1,0 1,0 7
3 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża     0,0 0,0 0,0 3,0     0,0         3
4 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III     0,0 0,0           3,0     1,0 4
5 (W) TKKF Dobczyce 2,0 1,0   0,0           0,0       3
Razem 2,0 7,0 1,0 0,0 1,5 6,5 3,5 3,5 0,0 3,0 0,0 1,0 2,0 31
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DĄBEK Michał 2004 M 9580 2020-09-30 2828
2 DIETRICH Aleksander 2004 M 9581 2020-09-30 2271
3 DONIEC Krzysztof 2004 M 9582 2020-09-30 2994
4 KONSTANTYN Kaja 2009 K 9584 2020-09-30 1874
5 KROKOS Bartłomiej 2005 M 9585 2020-09-30 2238
6 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 9569 2020-09-30 2766
7 MAJDAK Rafał 2006 M 9586 2020-09-30 1666
8 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 9588 2020-09-30 1903
9 REPTAK Franciszek 2007 M 9578 2020-09-30 3238
10 SZEWCZYK Hubert 2005 M 9591 2020-09-30 1505
11 UTYLSKA Karolina 2011 K 9593 2020-09-30 2110
12 UTYLSKI Kornel 2008 M 9594 2020-09-30 1873
13 YEUNG Arvin 2009 M 9579 2020-09-30 3239