MKS „Centrum” Kraków IV (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DĄBEK Michał 2004 M 9580 2020-09-30 2828
2 DIETRICH Aleksander 2004 M 9581 2020-09-30 2271
3 DONIEC Krzysztof 2004 M 9582 2020-09-30 2994
4 GARDOŃ Jakub 2006 M 9583 2020-09-30 2111
5 KONSTANTYN Kaja 2009 K 9584 2020-09-30 1874
6 KROKOS Bartłomiej 2005 M 9585 2020-09-30 2238
7 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 9569 2020-09-30 2766
8 MAJDAK Rafał 2006 M 9586 2020-09-30 1666
9 PIESZCZEK Bartosz 2008 M 9587 2020-09-30 2769
10 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 9588 2020-09-30 1903
11 POJASEK Wojciech 2005 M 9589 2020-09-30 2134
12 REPTAK Franciszek 2007 M brak 3238
13 STOCHEL Adam 2006 M 9590 2020-09-30 1641
14 STOCHEL Tomasz 1973 M 9574 2020-09-30 1962
15 SZEWCZYK Hubert 2005 M 9591 2020-09-30 1505
16 SZEWCZYK Maria 2008 K 9592 2020-09-30 2533
17 UTYLSKA Karolina 2011 K 9593 2020-09-30 2110
18 UTYLSKI Kornel 2008 M 9594 2020-09-30 1873
19 YEUNG Arvin 2009 M brak 3239
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-03 10:00 UKS „Gryf” Gdów III - MKS „Centrum” Kraków IV 0:14 (S) ⇑
2 5K 1/2 2020-10-16 18:00 MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Wisła” Rząska II 7:7 (S) ⇔
3 5K 1/3 2020-10-23 18:00 MKS „Centrum” Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża  
4 5K 1/4 2020-11-22 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków IV  
5 5K 1/5 2020-11-29 11:00 TKKF Dobczyce - MKS „Centrum” Kraków IV  
6 5K 1/8 2021-01-09 11:00 PKS „Porta” Kraków - MKS „Centrum” Kraków IV  
7 5K 1/9 2021-01-16 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - MKS „Centrum” Kraków IV  
8 5K 1/10 2021-01-22 18:00 MKS „Centrum” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II  
9 5K 1/11 2021-01-29 18:00 MKS „Centrum” Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) UKS „Gryf” Gdów III 3,5     3,5 3,5 3,5         14
2 (D) LKS „Wisła” Rząska II 2,5 1,0 1,5       0,0 0,0 1,0 1,0 7
Razem 6,0 1,0 1,5 3,5 3,5 3,5 0,0 0,0 1,0 1,0 21
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DIETRICH Aleksander 2004 M 9581 2020-09-30 2271
2 DONIEC Krzysztof 2004 M 9582 2020-09-30 2994
3 KROKOS Bartłomiej 2005 M 9585 2020-09-30 2238
4 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 9569 2020-09-30 2766
5 MAJDAK Rafał 2006 M 9586 2020-09-30 1666
6 PIESZCZEK Mikołaj 2004 M 9588 2020-09-30 1903
7 REPTAK Franciszek 2007 M brak 3238
8 UTYLSKA Karolina 2011 K 9593 2020-09-30 2110
9 UTYLSKI Kornel 2008 M 9594 2020-09-30 1873
10 YEUNG Arvin 2009 M brak 3239