„Siemacha” Kraków II (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zbigniew Markiewicz (tel. 609 437 673)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GŁĄB Damian 1989 M 7152 2020-09-10 633
2 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 7153 2020-09-10 1784
3 MARKIEWICZ Michał 2008 M 7160 2020-09-10 2152
4 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 7154 2020-09-10 1791
5 MATYASIK Mikołaj 2009 M 7161 2020-09-10 2136
6 NAWARA Franciszek 2009 M 7162 2020-09-10 2979
7 OCHALIK Konrad 2008 M 7163 2020-09-10 2677
8 PIRÓG Paweł 2008 M 7164 2020-09-10 2178
9 RESZKA Adam 2009 M 7165 2020-09-10 2177
10 RESZKA Jakub 2002 M 7155 2020-09-10 1311
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-04 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
2 5K 1/3 2020-10-29 17:30 TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇓
3 5K 1/2 2020-11-29 11:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12 (S) ⇓
4 5K 1/6 2020-12-04 17:00 PKS „Porta” Kraków - „Siemacha” Kraków II 13:1 (S) ⇓
5 5K 1/8 2020-12-21 18:30 LKS „Wisła” Rząska II - „Siemacha” Kraków II 5:9 (S) ⇑
6 5K 1/9 2021-01-16 10:00 „Siemacha” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz II  
7 5K 1/10 2021-01-22 18:00 MKS „Centrum” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II  
8 5K 1/11 2021-01-30 10:00 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki I  
9 5K 1/7 do ustalenia „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0 0,0     0,0 0,0 0
2 (W) TKKF Dobczyce 0,0     0,0 0,0 0,0 0
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,5     0,0 1,5 0,0 2
4 (W) PKS „Porta” Kraków 0,5     0,0 0,5 0,0 1
5 (W) LKS „Wisła” Rząska II 2,5 0,5 0,0   3,5 2,5 9
Razem 3,5 0,5 0,0 0,0 5,5 2,5 12
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 MARKIEWICZ Michał 2008 M 7160 2020-09-10 2152
2 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 7154 2020-09-10 1791
3 NAWARA Franciszek 2009 M 7162 2020-09-10 2979
4 OCHALIK Konrad 2008 M 7163 2020-09-10 2677
5 PIRÓG Paweł 2008 M 7164 2020-09-10 2178
6 RESZKA Adam 2009 M 7165 2020-09-10 2177