SSL „Wielmożanka” Wielmoża (M)
Klub: SSL „Wielmożanka” Wielmoża
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Powstańców Styczniowych
Wielmoża, ul. Szkolna 55
32-045 Sułoszowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Włodzimierz Pieszczek (tel. 508 660 792)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Marcin Gumula (tel. 694 224 343)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 FERDEK Marek 1968 M 3763 2020-09-02 1774
2 GUMULA Marcin 1975 M 3764 2020-09-02 2024
3 PIESZCZEK Włodzimierz 1975 M 3765 2020-09-02 1771
4 SĘK Rafał 1977 M 3766 2020-09-02 1604
5 TOKARZ Paweł 1977 M 3767 2020-09-02 2869
6 ZĘBALA Mateusz 2001 M 3768 2020-09-02 874
7 ZĘBALA Paweł 1998 M 3769 2020-09-02 875
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-04 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Siemacha” Kraków II 14:0 (S) ⇑
2 5K 1/3 2020-11-06 18:00 MKS „Centrum” Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11 (S) ⇑
3 5K 1/2 2020-11-08 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:12 (S) ⇑
4 5K 1/4 2020-11-22 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Kłos” Olkusz II 11:3 (S) ⇑
5 5K 1/5 2020-11-29 15:30 LKS „Wisła” Rząska II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:12 (S) ⇑
6 5K 1/6 2020-12-06 14:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów III 14:0 (S) ⇑
7 5K 1/11 2021-01-31 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 11:3 (S) ⇓
8 5K 1/9 2021-02-19 18:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków 9:5 (S) ⇑
9 5K 1/8 2021-02-28 15:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKKF Dobczyce 8:6 (S) ⇑
10 B 1/1 2021-06-13 09:00 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 5:9 (S) ⇓
11 B 1/2 2021-06-20 09:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 10:4 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) „Siemacha” Kraków II 2,5   1,5   3,0 3,5 3,5 14
2 (W) MKS „Centrum” Kraków IV 2,5   2,5 3,5 2,5     11
3 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki I 3,5 0,0 2,5 2,5 3,5     12
4 (D) LKS „Kłos” Olkusz II 2,5 1,0     1,0 3,5 3,0 11
5 (W) LKS „Wisła” Rząska II 3,5       2,5 2,5 3,5 12
6 (D) UKS „Gryf” Gdów III 2,5 3,0 1,5   1,0 2,5 3,5 14
7 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,0   0,0 1,0 0,0 2,0 0,0 3
8 (D) PKS „Porta” Kraków 0,5   0,5 1,0 2,0 3,5 1,5 9
9 (D) TKKF Dobczyce 0,5     1,0 1,0 2,5 3,0 8
10 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0     0,0 0,0 3,0 2,0 5
11 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0,0     0,0 0,0 3,0 1,0 4
Razem 18,0 4,0 8,5 9,0 16,5 26,0 21,0 103
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 FERDEK Marek 1968 M 3763 2020-09-02 1774
2 GUMULA Marcin 1975 M 3764 2020-09-02 2024
3 PIESZCZEK Włodzimierz 1975 M 3765 2020-09-02 1771
4 SĘK Rafał 1977 M 3766 2020-09-02 1604
5 TOKARZ Paweł 1977 M 3767 2020-09-02 2869
6 ZĘBALA Mateusz 2001 M 3768 2020-09-02 874
7 ZĘBALA Paweł 1998 M 3769 2020-09-02 875