UKS „Rokicie” Szczytniki I (M)
Klub: UKS „Rokicie” Szczytniki
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Sala podstawowa:
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
Pierzchów 100
32-420 Gdów
Sala rezerwowa:
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej
Szczytniki 10
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Biernat (tel. 501 269 593)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 FILIPEK Angelika 2007 K 3991 2020-09-04 1626
2 JAKUBCZYK Katarzyna 1982 K 3986 2020-09-04 2436
3 KLIMCZAK Marek 1965 M 3987 2020-09-04 176
4 LEWICKI Piotr 1969 M 3988 2020-09-04 939
5 OSIKA Aneta 1993 K 3989 2020-09-04 318
6 PRZEPOLSKI Andrzej 1974 M 3990 2020-09-04 2439
7 RUDZKA Oliwia 2005 K 3999 2020-09-04 2584
8 SKOWRONEK Anna 2005 K 4000 2020-09-04 2577
9 SZOSTAK Michał 2005 M 4003 2020-09-04 2576
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2020-10-04 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki I 10:4 (S) ⇓
2 5K 1/2 2020-11-08 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:12 (S) ⇓
3 5K 1/5 2020-11-28 11:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - PKS „Porta” Kraków 3:11 (S) ⇓
4 5K 1/4 2020-12-22 18:30 UKS „Rokicie” Szczytniki I - TKKF Dobczyce 3:11 (S) ⇓
5 5K 1/7 2021-02-18 19:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Wisła” Rząska II 14:0 (S) ⇑
6 5K 1/10 2021-03-02 19:30 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 8:6 (S) ⇓
7 5K 1/11 2021-03-10 18:30 „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 5:9 (S) ⇑
8 5K 1/9 2021-03-13 11:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - MKS „Centrum” Kraków IV 9:5 (S) ⇑
9 5K 1/8 2021-03-15 17:30 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki I 5:9 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) UKS „Zarabie” Myślenice III 0,0   3,0     1,0     0,0 4
2 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża 0,0 0,0   1,0   1,0 0,0 0,0   2
3 (D) PKS „Porta” Kraków 0,0     0,5   2,5     0,0 3
4 (D) TKKF Dobczyce 0,0   3,0 0,0   0,0     0,0 3
5 (D) LKS „Wisła” Rząska II 3,5   3,5   3,5 3,5       14
6 (W) LKS „Kłos” Olkusz II     3,0 0,0 2,0 1,0       6
7 (W) „Siemacha” Kraków II 3,5   2,5 1,0         2,0 9
8 (D) MKS „Centrum” Kraków IV 1,5   3,5     3,5     0,5 9
9 (W) UKS „Gryf” Gdów III     3,5   2,5 2,5     0,5 9
Razem 8,5 0,0 22,0 2,5 8,0 15,0 0,0 0,0 3,0 59
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 FILIPEK Angelika 2007 K 3991 2020-09-04 1626
2 JAKUBCZYK Katarzyna 1982 K 3986 2020-09-04 2436
3 KLIMCZAK Marek 1965 M 3987 2020-09-04 176
4 LEWICKI Piotr 1969 M 3988 2020-09-04 939
5 OSIKA Aneta 1993 K 3989 2020-09-04 318
6 PRZEPOLSKI Andrzej 1974 M 3990 2020-09-04 2439
7 RUDZKA Oliwia 2005 K 3999 2020-09-04 2584
8 SKOWRONEK Anna 2005 K 4000 2020-09-04 2577
9 SZOSTAK Michał 2005 M 4003 2020-09-04 2576