III liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-03 18:00 64 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
1   A ŚWIRK Robert W SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 1:0
2   B DŁUGAJ Rafał X MORA Szymon 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 1:1
3   C FRĄCZEK Łukasz Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) 1:2
4   D KOPACZ Paweł Z PACIA Bartłomiej 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 1:3
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
3:1 (13:11, 6:11, 11:7, 11:8) 2:3
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
3:0 (11:7, 12:10, 11:6) 3:3
7   A ŚWIRK Robert X MORA Szymon 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 4:3
8   B DŁUGAJ Rafał W SKOTNICZNY Rafał 3:1 (14:12, 11:1, 9:11, 14:12) 5:3
9   D KOPACZ Paweł Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (4:11, 1:11, 6:11) 5:4
10   C FRĄCZEK Łukasz Z PACIA Bartłomiej 1:3 (13:11, 9:11, 10:12, 9:11) 5:5
11   A ŚWIRK Robert Y GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 6:5
12   C FRĄCZEK Łukasz W SKOTNICZNY Rafał 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 9:11) 6:6
13   B DŁUGAJ Rafał Z PACIA Bartłomiej 0:3 (11:13, 9:11, 9:11) 6:7
14   D KOZIEŁ Michał X MORA Szymon 1:3 (11:9, 3:11, 4:11, 3:11) 6:8
2021-11-27 11:00 65 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2
1   A SUŁKOWSKI Karol W BULZAK Jan 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 1:0
2   B ROZUM Dawid X PASEK Kamil 3:1 (11:4, 10:12, 11:1, 11:5) 2:0
3   C GOLONKA Filip Y BORKOWSKI Marek 3:2 (6:11, 11:4, 4:11, 11:5, 11:4) 3:0
4   D KORNAŚ Bartłomiej Z TROJANOWSKI Dawid 3:1 (8:11, 11:2, 11:8, 11:4) 4:0
5   A ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
W BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Dawid
3:1 (11:8, 6:11, 11:6, 11:4) 5:0
6   B GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
X PASEK Kamil
BULZAK Jan
3:0 (11:7, 11:3, 12:10) 6:0
7   A SUŁKOWSKI Karol X PASEK Kamil 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) 7:0
8   B ROZUM Dawid W BULZAK Jan 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 8:0
9   D KORNAŚ Bartłomiej Y BORKOWSKI Marek 3:1 (10:12, 11:9, 11:8, 11:7) 9:0
10   C GOLONKA Filip Z TROJANOWSKI Dawid 1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 9:11) 9:1
11   A SUŁKOWSKI Karol Y BORKOWSKI Marek 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:6) 10:1
12   C GOLONKA Filip W BULZAK Jan 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 8:11) 10:2
13   B ROZUM Dawid Z TROJANOWSKI Dawid 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 8:11, 11:9) 11:2
14   D KORNAŚ Bartłomiej X PASEK Kamil 3:1 (11:8, 16:18, 11:9, 11:5) 12:2
2021-12-14 19:30 66 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
1   A STALMACH Zbigniew W DYCHTOŃ Jakub 1:3 (11:1, 5:11, 7:11, 4:11) 0:1
2   B CZYŻYCKI Bogdan X KIEROŃSKI Adam 0:3 (11:13, 5:11, 3:11) 0:2
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y TATARCZUCH Rafał 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 1:2
4   D KUZIO Waldemar Z WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:3, 13:15, 13:11, 11:6) 2:2
5   A CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 8:11) 2:3
6   B KUZIO Waldemar
ŚWIATŁOŃ Piotr
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 8:11) 2:4
7   A STALMACH Zbigniew X KIEROŃSKI Adam 1:3 (11:8, 9:11, 11:13, 4:11) 2:5
8   B CZYŻYCKI Bogdan W DYCHTOŃ Jakub 2:3 (8:11, 4:11, 11:7, 11:6, 7:11) 2:6
9   D KUZIO Waldemar Y TATARCZUCH Rafał 1:3 (4:11, 4:11, 11:3, 9:11) 2:7
10   C ŚWIATŁOŃ Piotr Z WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 3:7
11   A STALMACH Zbigniew Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (9:11, 2:11, 5:11) 3:8
12   C ŚWIATŁOŃ Piotr W DYCHTOŃ Jakub 3:1 (11:7, 11:6, 11:13, 11:6) 4:8
13   B CZYŻYCKI Bogdan Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (11:13, 9:11, 11:9, 11:3, 5:11) 4:9
14   D KUZIO Waldemar X KIEROŃSKI Adam 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 4:10
2021-12-21 18:30 67 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
1   A SUBIK Filip W GAJEWSKA Natalia 3:0 (11:9, 13:11, 12:10) 1:0
2   B WĄSIK Marcin X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 11:4) 2:0
3   C MRUGAŁA Bartłomiej Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8) 3:0
4   D MRUGAŁA Jan Z KOPACKI Paweł 3:1 (5:11, 11:5, 11:7, 11:8) 4:0
5   A WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:2 (7:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:6) 5:0
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 11:13, 11:7) 6:0
7   A SUBIK Filip X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 7:0
8   B WĄSIK Marcin W GAJEWSKA Natalia 3:1 (12:14, 12:10, 11:9, 11:6) 8:0
9   D MRUGAŁA Jan Y CHUDZICKI Maksym 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 3:11) 8:1
10   C MRUGAŁA Bartłomiej Z KOPACKI Paweł 1:3 (12:10, 11:13, 8:11, 7:11) 8:2
11   A SUBIK Filip Y CHUDZICKI Maksym 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 8:11) 8:3
12   C MRUGAŁA Bartłomiej W GAJEWSKA Natalia 3:2 (11:6, 9:11, 11:3, 10:12, 12:10) 9:3
13   B GNIADEK Piotr Z KOPACKI Paweł 3:2 (7:11, 11:3, 9:11, 11:8, 11:9) 10:3
14   D MRUGAŁA Jan X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 11:3
2021-12-11 15:00 68 „Siemacha” Kraków - MKS „Radość” Gorlice 8:6
1   A GRATKOWSKI Jacek W NOWAK Marcin 3:2 (11:7, 5:11, 8:11, 11:3, 11:9) 1:0
2   B KONSTANTYN Paweł X MÓL Marcin 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 9:11) 1:1
3   C GŁĄB Damian Y WOŹNIAK Dominik 2:3 (11:7, 5:11, 9:11, 13:11, 5:11) 1:2
4   D ŚLIWIŃSKI Karol Z WILK Paweł 3:2 (6:11, 18:16, 11:6, 10:12, 11:8) 2:2
5   A GRATKOWSKI Jacek
ŚLIWIŃSKI Karol
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:2 (11:6, 6:11, 12:14, 11:4, 12:10) 3:2
6   B KONSTANTYN Paweł
PIRÓG Paweł
X WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 3:3
7   A GRATKOWSKI Jacek X MÓL Marcin 3:1 (13:11, 6:11, 11:2, 13:11) 4:3
8   B KONSTANTYN Paweł W NOWAK Marcin 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:5) 5:3
9   D ŚLIWIŃSKI Karol Y WOŹNIAK Dominik 3:2 (11:9, 11:2, 8:11, 8:11, 12:10) 6:3
10   C PIRÓG Paweł Z WILK Paweł 0:3 (7:11, 10:12, 6:11) 6:4
11   A GRATKOWSKI Jacek Y WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:8, 12:10, 11:5) 7:4
12   C PIRÓG Paweł W NOWAK Marcin 1:3 (8:11, 11:5, 9:11, 6:11) 7:5
13   B KONSTANTYN Paweł Z WILK Paweł 2:3 (11:3, 11:8, 1:11, 5:11, 12:14) 7:6
14   D ŚLIWIŃSKI Karol X MÓL Marcin 3:1 (12:10, 11:7, 10:12, 11:5) 8:6
2021-12-11 10:00 69 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 12:2
1   A CELARY Mateusz W SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X LENART Marek 3:1 (11:4, 5:11, 11:9, 11:3) 2:0
3   C TURECKI Kacper Y SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (11:13, 4:11, 11:8, 11:8, 11:6) 3:0
4   D ZIMNICKI Tomasz Z DUDZIAK Damian 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 11:8) 4:0
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:0
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:2 (11:13, 8:11, 11:7, 11:7, 11:8) 6:0
7   A CELARY Mateusz X LENART Marek 3:2 (11:5, 11:6, 13:15, 11:13, 13:11) 7:0
8   B KOŁOS Arkadiusz W SKRZYPEK Adrian 3:1 (14:12, 11:7, 8:11, 11:6) 8:0
9   D ZIMNICKI Tomasz Y SKRZYPEK Grzegorz 3:1 (14:12, 9:11, 12:10, 11:7) 9:0
10   C TURECKI Kacper Z DUDZIAK Damian 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 9:1
11   A CELARY Mateusz Y SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:9, 11:5) 10:1
12   C TURECKI Kacper W SKRZYPEK Adrian 3:2 (6:11, 4:11, 11:4, 11:6, 11:8) 11:1
13   B KOŁOS Arkadiusz Z DUDZIAK Damian 2:3 (13:11, 11:5, 8:11, 8:11, 6:11) 11:2
14   D ZIMNICKI Tomasz X LENART Marek 3:2 (11:6, 11:6, 11:13, 9:11, 12:10) 12:2
2022-01-15 16:00 70 ULKS „Lachowice” - TKKF Dobczyce 8:6
1   A KACHEL Mateusz W BAJER Grzegorz 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B RAPUTA Tomasz X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (1:11, 8:11, 6:11) 0:2
3   C SURMA Krzysztof Y NOWAK Jakub 3:0 (14:12, 11:8, 11:8) 1:2
4   D KLUZEK Sławomir Z GDULA Adam 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:5) 2:2
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:3) 3:2
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:9) 4:2
7   A KACHEL Mateusz X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 4:3
8   B RAPUTA Tomasz W BAJER Grzegorz 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:6) 5:3
9   D KLUZEK Sławomir Y NOWAK Jakub 3:1 (11:9, 11:2, 7:11, 11:7) 6:3
10   C SURMA Krzysztof Z GDULA Adam 1:3 (11:9, 7:11, 10:12, 10:12) 6:4
11   A KACHEL Mateusz Y NOWAK Jakub 1:3 (10:12, 9:11, 15:13, 11:13) 6:5
12   C SURMA Krzysztof W BAJER Grzegorz 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 7:5
13   B RAPUTA Tomasz Z GDULA Adam 3:2 (11:6, 6:11, 8:11, 13:11, 18:16) 8:5
14   D KLUZEK Sławomir X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (11:6, 9:11, 11:13, 11:6, 9:11) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy