III liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-02
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-19 18:00 15 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4
1   A MRUGAŁA Jan W DŁUGAJ Rafał 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:8) 1:0
2   B GNIADEK Piotr X FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 2:0
3   C WĄSIK Marcin Y ŚWIRK Robert 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 2:1
4   D MRUGAŁA Bartłomiej Z KOPACZ Paweł 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 3:1
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
3:2 (9:11, 11:6, 4:11, 11:9, 11:9) 4:1
6   B WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
X DŁUGAJ Rafał
FRĄCZEK Łukasz
3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:5, 11:8) 5:1
7   A MRUGAŁA Jan X FRĄCZEK Łukasz 2:3 (11:4, 8:11, 9:11, 11:7, 9:11) 5:2
8   B GNIADEK Piotr W WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 6:2
9   D MRUGAŁA Bartłomiej Y ŚWIRK Robert 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 6:3
10   C WĄSIK Marcin Z KOPACZ Paweł 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 7:3
11   A MRUGAŁA Jan Y ŚWIRK Robert 2:3 (12:10, 12:10, 7:11, 7:11, 9:11) 7:4
12   C WĄSIK Marcin W WIELGOSZ Mirosław 3:1 (10:12, 11:6, 11:7, 11:5) 8:4
13   B GNIADEK Piotr Z KOPACZ Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) 9:4
14   D MRUGAŁA Bartłomiej X FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:13, 11:9, 11:5, 11:8) 10:4
2021-10-02 10:00 16 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
1   A ŚLIWIŃSKI Karol W NALEPA Maciej 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 1:0
2   B RESZKA Jakub X STALMACH Zbigniew 3:1 (14:12, 10:12, 11:6, 11:6) 2:0
3   C KONSTANTYN Paweł Y KUZIO Waldemar 1:3 (10:12, 6:11, 11:1, 6:11) 2:1
4   D GRATKOWSKI Jacek Z CZYŻYCKI Bogdan 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:5) 3:1
5   A KONSTANTYN Paweł
RESZKA Jakub
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 10:12) 3:2
6   B GRATKOWSKI Jacek
ŚLIWIŃSKI Karol
X CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:6) 4:2
7   A ŚLIWIŃSKI Karol X STALMACH Zbigniew 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:9) 5:2
8   B RESZKA Jakub W NALEPA Maciej 3:1 (11:6, 11:5, 5:11, 11:8) 6:2
9   D GRATKOWSKI Jacek Y KUZIO Waldemar 3:2 (11:1, 11:8, 7:11, 7:11, 15:13) 7:2
10   C KONSTANTYN Paweł Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (11:6, 10:12, 7:11, 11:9, 11:3) 8:2
11   A ŚLIWIŃSKI Karol Y KUZIO Waldemar 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 9:2
12   C KONSTANTYN Paweł W NALEPA Maciej 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 10:2
13   B RESZKA Jakub Z ŻĄDŁO Piotr 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 10:3
14   D GRATKOWSKI Jacek X STALMACH Zbigniew 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) 11:3
2021-10-16 10:00 17 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1
1   A CELARY Mateusz W ROZUM Dawid 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 1:0
2   B ZIMNICKI Tomasz X BŁĄKAŁA Paweł 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:8) 2:0
3   C KOŁOS Arkadiusz Y GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 3:0
4   D TURECKI Kacper Z SUŁKOWSKI Karol 3:1 (4:11, 11:5, 11:9, 11:9) 4:0
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
3:0 (12:10, 11:8, 11:8) 5:0
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X ROZUM Dawid
BŁĄKAŁA Paweł
3:2 (8:11, 12:10, 11:7, 9:11, 11:4) 6:0
7   A CELARY Mateusz X BŁĄKAŁA Paweł 3:0 (WO) 7:0
8   B ZIMNICKI Tomasz W ROZUM Dawid 3:1 (11:2, 3:11, 11:6, 11:6) 8:0
9   D TURECKI Kacper Y GOLONKA Filip 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 9:0
10   C KOŁOS Arkadiusz Z SUŁKOWSKI Karol 0:3 (8:11, 9:11, 11:13) 9:1
11   A CELARY Mateusz Y GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 10:1
12   C KOŁOS Arkadiusz W ROZUM Dawid 3:2 (11:8, 15:17, 7:11, 11:7, 11:8) 11:1
13   B ZIMNICKI Tomasz Z SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:5) 12:1
14   D TURECKI Kacper X BŁĄKAŁA Paweł 3:0 (WO) 13:1
2021-10-02 14:00 18 ULKS „Lachowice” - LKS „Kłos” Olkusz 7:7
1   A RAPUTA Tomasz W GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:8, 12:10, 11:5) 1:0
2   B KACHEL Mateusz X MORA Szymon 2:3 (11:13, 11:7, 11:7, 9:11, 8:11) 1:1
3   C SURMA Krzysztof Y TOMSIA Sławomir 1:3 (10:12, 17:19, 11:9, 14:16) 1:2
4   D KLUZEK Sławomir Z SKOTNICZNY Rafał 1:3 (7:11, 6:11, 11:6, 8:11) 1:3
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
3:0 (11:9, 11:2, 11:8) 2:3
6   B RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
X SKOTNICZNY Rafał
MORA Szymon
3:1 (16:18, 11:6, 11:9, 11:5) 3:3
7   A RAPUTA Tomasz X MORA Szymon 2:3 (11:9, 10:12, 8:11, 11:8, 9:11) 3:4
8   B KACHEL Mateusz W GLANOWSKI Waldemar 2:3 (11:8, 5:11, 9:11, 11:4, 2:11) 3:5
9   D KLUZEK Sławomir Y TOMSIA Sławomir 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:8) 4:5
10   C SURMA Krzysztof Z SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 5:5
11   A RAPUTA Tomasz Y TOMSIA Sławomir 3:2 (8:11, 5:11, 11:6, 11:6, 11:6) 6:5
12   C SURMA Krzysztof W GLANOWSKI Waldemar 3:2 (5:11, 11:9, 6:11, 11:9, 11:9) 7:5
13   B PIETRZAK Antoni Z SKOTNICZNY Rafał 2:3 (11:6, 7:11, 4:11, 11:6, 9:11) 7:6
14   D KLUZEK Sławomir X MORA Szymon 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 7:7
2021-10-21 17:30 19 TKKF Dobczyce - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
1   A ZAKRZYŃSKI Dominik W PASEK Kamil 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:2) 1:0
2   B GDULA Adam X BULZAK Jan 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 2:0
3   C NOWAK Jakub Y TROJANOWSKI Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 2:1
4   D BAJER Grzegorz Z BORKOWSKI Marek 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:7) 3:1
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:2 (12:10, 10:12, 11:8, 6:11, 11:2) 4:1
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X BORKOWSKI Marek
BULZAK Jan
0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 4:2
7   A ZAKRZYŃSKI Dominik X BULZAK Jan 3:0 (11:2, 11:7, 12:10) 5:2
8   B GDULA Adam W PASEK Kamil 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 6:2
9   D BAJER Grzegorz Y TROJANOWSKI Dawid 1:3 (12:10, 7:11, 10:12, 6:11) 6:3
10   C NOWAK Jakub Z BORKOWSKI Marek 1:3 (8:11, 12:10, 1:11, 12:14) 6:4
11   A ZAKRZYŃSKI Dominik Y TROJANOWSKI Dawid 3:2 (11:5, 7:11, 12:10, 11:13, 11:8) 7:4
12   C NOWAK Jakub W PASEK Kamil 3:1 (11:7, 11:13, 11:3, 11:8) 8:4
13   B GDULA Adam Z BORKOWSKI Marek 3:1 (5:11, 11:5, 11:3, 11:8) 9:4
14   D BAJER Grzegorz X BULZAK Jan 3:1 (4:11, 11:7, 11:4, 11:4) 10:4
2021-12-19 16:00 20 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
1   A LENART Marek W KIEROŃSKI Adam 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B SKRZYPEK Adrian X DYCHTOŃ Jakub 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 0:2
3   C DUDZIAK Damian Y TATARCZUCH Rafał 1:3 (6:11, 13:11, 7:11, 9:11) 0:3
4   D SKRZYPEK Grzegorz Z WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 1:3
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 11:13, 9:11) 1:4
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (11:5, 4:11, 7:11, 3:11) 1:5
7   A LENART Marek X DYCHTOŃ Jakub 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:6
8   B SKRZYPEK Adrian W KIEROŃSKI Adam 0:3 (4:11, 3:11, 8:11) 1:7
9   D SKRZYPEK Grzegorz Y TATARCZUCH Rafał 2:3 (14:12, 7:11, 8:11, 11:5, 8:11) 1:8
10   C DUDZIAK Damian Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (13:11, 6:11, 11:9, 7:11, 9:11) 1:9
11   A LENART Marek Y TATARCZUCH Rafał 3:2 (3:11, 6:11, 11:6, 11:6, 12:10) 2:9
12   C DUDZIAK Damian W KIEROŃSKI Adam 1:3 (13:11, 5:11, 7:11, 9:11) 2:10
13   B SKRZYPEK Adrian Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (7:11, 6:11, 11:9, 11:5, 6:11) 2:11
14   D SKRZYPEK Grzegorz X DYCHTOŃ Jakub 2:3 (5:11, 11:9, 7:11, 11:9, 5:11) 2:12
2021-12-12 10:00 21 MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
1   A MÓL Marcin W GAJEWSKA Natalia 3:1 (11:4, 11:9, 2:11, 11:5) 1:0
2   B NOWAK Marcin X CHUDZICKI Maksym 3:2 (8:11, 12:10, 11:7, 11:13, 11:9) 2:0
3   C WOŹNIAK Dominik Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 3:0
4   D TOKARZ Adam Z KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 3:1
5   A WOŹNIAK Dominik
TOKARZ Adam
W GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 4:1
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:0 (12:10, 11:6, 12:10) 5:1
7   A MÓL Marcin X CHUDZICKI Maksym 3:2 (11:9, 6:11, 4:11, 11:6, 11:5) 6:1
8   B NOWAK Marcin W GAJEWSKA Natalia 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 7:1
9   D TOKARZ Adam Y JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:7, 13:11, 8:11, 8:11, 11:5) 8:1
10   C WOŹNIAK Dominik Z KOPACKI Paweł 3:2 (11:8, 11:4, 6:11, 5:11, 11:6) 9:1
11   A MÓL Marcin Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 10:1
12   C WOŹNIAK Dominik W GAJEWSKA Natalia 2:3 (11:7, 11:5, 8:11, 6:11, 12:14) 10:2
13   B NOWAK Marcin Z KOPACKI Paweł 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:8) 11:2
14   D TOKARZ Adam X CHUDZICKI Maksym 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy