III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-11-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-05 18:00 50 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Start” Nowy Sącz 9:5
1   A FRĄCZEK Łukasz W BULZAK Jan 3:0 (15:13, 11:6, 11:9) 1:0
2   B KOPCZYK Adrian X BORKOWSKI Marek 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 1:1
3   C ŚWIRK Robert Y PASEK Kamil 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 2:1
4   D DŁUGAJ Rafał Z TROJANOWSKI Dawid 3:2 (4:11, 11:4, 14:12, 12:14, 15:13) 3:1
5   A ŚWIRK Robert
DŁUGAJ Rafał
W BORKOWSKI Marek
BULZAK Jan
3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 4:1
6   B KOPCZYK Adrian
FRĄCZEK Łukasz
X TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:0 (11:2, 11:8, 11:5) 5:1
7   A FRĄCZEK Łukasz X BORKOWSKI Marek 1:3 (8:11, 12:10, 12:14, 6:11) 5:2
8   B KOPCZYK Adrian W BULZAK Jan 3:0 (11:3, 11:9, 11:9) 6:2
9   D KOPACZ Paweł Y PASEK Kamil 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 10:12) 6:3
10   C ŚWIRK Robert Z TROJANOWSKI Dawid 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 7:3
11   A FRĄCZEK Łukasz Y PASEK Kamil 3:0 (11:1, 11:8, 11:6) 8:3
12   C ŚWIRK Robert W BULZAK Jan 3:1 (3:11, 11:4, 11:7, 11:9) 9:3
13   B KOZIEŁ Michał Z TROJANOWSKI Dawid 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 9:4
14   D KOPACZ Paweł X BORKOWSKI Marek 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 9:5
2021-11-06 13:30 51 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
1   A MORA Szymon W TATARCZUCH Rafał 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B GLANOWSKI Waldemar X WŁODEK Grzegorz 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) 1:1
3   C PACIA Bartłomiej Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 7:11) 1:2
4   D SKOTNICZNY Rafał Z DYCHTOŃ Jakub 0:3 (10:12, 10:12, 6:11) 1:3
5   A TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:2 (7:11, 11:8, 8:11, 11:5, 11:5) 2:3
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
2:3 (0:11, 12:10, 11:9, 4:11, 6:11) 2:4
7   A MORA Szymon X WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:7) 3:4
8   B GLANOWSKI Waldemar W TATARCZUCH Rafał 2:3 (11:7, 11:6, 8:11, 6:11, 3:11) 3:5
9   D SKOTNICZNY Rafał Y KIEROŃSKI Adam 3:2 (11:8, 3:11, 7:11, 11:9, 11:8) 4:5
10   C PACIA Bartłomiej Z DYCHTOŃ Jakub 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 2:11, 11:9) 5:5
11   A MORA Szymon Y KIEROŃSKI Adam 1:3 (11:8, 8:11, 11:13, 4:11) 5:6
12   C PACIA Bartłomiej W TATARCZUCH Rafał 1:3 (12:14, 7:11, 11:9, 5:11) 5:7
13   B GLANOWSKI Waldemar Z DYCHTOŃ Jakub 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 5:8
14   D SKOTNICZNY Rafał X WŁODEK Grzegorz 1:3 (11:7, 7:11, 12:14, 8:11) 5:9
2021-12-10 19:00 52 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II
2021-11-21 16:00 53 UKS „Zarabie” Myślenice - MKS „Radość” Gorlice 9:5
1   A STALMACH Zbigniew W WILK Paweł 1:3 (6:11, 13:15, 13:11, 8:11) 0:1
2   B ŚWIATŁOŃ Piotr X NOWAK Marcin 2:3 (10:12, 11:3, 11:9, 4:11, 5:11) 0:2
3   C NALEPA Maciej Y MÓL Marcin 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 1:2
4   D KUZIO Waldemar Z ŁABOWSKI Józef 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:2) 2:2
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W ŁABOWSKI Józef
WILK Paweł
3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:7) 3:2
6   B CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
2:3 (11:7, 5:11, 11:9, 9:11, 11:13) 3:3
7   A STALMACH Zbigniew X NOWAK Marcin 2:3 (11:7, 2:11, 11:3, 6:11, 12:14) 3:4
8   B ŚWIATŁOŃ Piotr W WILK Paweł 2:3 (3:11, 11:4, 8:11, 11:6, 7:11) 3:5
9   D KUZIO Waldemar Y MÓL Marcin 3:0 (11:8, 12:10, 11:6) 4:5
10   C NALEPA Maciej Z ŁABOWSKI Józef 3:1 (11:6, 11:6, 6:11, 11:8) 5:5
11   A STALMACH Zbigniew Y MÓL Marcin 3:2 (6:11, 11:7, 7:11, 11:6, 11:4) 6:5
12   C NALEPA Maciej W WILK Paweł 3:1 (11:7, 14:12, 7:11, 11:6) 7:5
13   B ŚWIATŁOŃ Piotr Z ŁABOWSKI Józef 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 8:5
14   D KUZIO Waldemar X NOWAK Marcin 3:2 (11:7, 7:11, 6:11, 11:5, 11:6) 9:5
2021-11-06 16:00 54 KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Polonia” Wilczkowice 11:3
1   A KLAG Wiktor W SKRZYPEK Adrian 3:2 (5:11, 11:7, 11:5, 9:11, 11:8) 1:0
2   B MRUGAŁA Bartłomiej X LENART Marek 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 2:0
3   C MRUGAŁA Jan Y SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (8:11, 11:13, 15:13, 11:8, 11:3) 3:0
4   D GNIADEK Piotr Z DUDZIAK Damian 3:1 (11:6, 13:11, 8:11, 11:8) 4:0
5   A KLAG Wiktor
MRUGAŁA Bartłomiej
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:2 (11:3, 9:11, 11:3, 3:11, 11:9) 5:0
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 12:14) 5:1
7   A KLAG Wiktor X LENART Marek 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 6:1
8   B MRUGAŁA Bartłomiej W SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 7:1
9   D GNIADEK Piotr Y SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) 7:2
10   C MRUGAŁA Jan Z DUDZIAK Damian 3:1 (11:6, 11:6, 5:11, 12:10) 8:2
11   A KLAG Wiktor Y SKRZYPEK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 9:2
12   C MRUGAŁA Jan W SKRZYPEK Adrian 3:2 (11:5, 5:11, 8:11, 11:8, 11:3) 10:2
13   B MRUGAŁA Bartłomiej Z DUDZIAK Damian 2:3 (4:11, 12:10, 11:5, 8:11, 9:11) 10:3
14   D GNIADEK Piotr X ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:4, 11:1, 11:3) 11:3
2021-11-11 11:00 55 „Siemacha” Kraków - TKKF Dobczyce 8:6
1   A GRATKOWSKI Jacek W ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (7:11, 7:11, 15:13, 14:12, 10:12) 0:1
2   B PILCH Aleksander X GDULA Adam 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 4:11) 0:2
3   C ŚLIWIŃSKI Karol Y NOWAK Jakub 2:3 (12:10, 9:11, 12:14, 11:4, 8:11) 0:3
4   D KONSTANTYN Paweł Z BAJER Grzegorz 3:0 (13:11, 11:4, 12:10) 1:3
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 12:10) 2:3
6   B PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 3:3
7   A GRATKOWSKI Jacek X GDULA Adam 3:0 (11:5, 11:9, 12:10) 4:3
8   B PILCH Aleksander W ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 3:11, 0:11) 4:4
9   D KONSTANTYN Paweł Y NOWAK Jakub 3:0 (13:11, 12:10, 11:6) 5:4
10   C ŚLIWIŃSKI Karol Z BAJER Grzegorz 3:1 (13:11, 10:12, 11:9, 11:9) 6:4
11   A GRATKOWSKI Jacek Y NOWAK Jakub 3:2 (7:11, 11:4, 10:12, 11:5, 11:3) 7:4
12   C ŚLIWIŃSKI Karol W ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (11:5, 11:6, 10:12, 7:11, 9:11) 7:5
13   B GŁĄB Damian Z BAJER Grzegorz 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 8:5
14   D KONSTANTYN Paweł X GDULA Adam 2:3 (9:11, 13:11, 13:11, 6:11, 5:11) 8:6
2021-11-06 11:00 56 „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 11:3
1   A CELARY Mateusz W PIETRZAK Antoni 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 8:11, 11:7) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X KLUZEK Sławomir 3:1 (5:11, 11:7, 11:9, 11:6) 2:0
3   C TURECKI Kacper Y RAPUTA Tomasz 1:3 (8:11, 10:12, 11:3, 3:11) 2:1
4   D ZIMNICKI Tomasz Z SURMA Krzysztof 3:2 (11:7, 6:11, 9:11, 11:8, 11:8) 3:1
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:0 (16:14, 11:4, 11:8) 4:1
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 5:1
7   A CELARY Mateusz X KLUZEK Sławomir 3:0 (13:11, 12:10, 11:5) 6:1
8   B KOŁOS Arkadiusz W PIETRZAK Antoni 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 7:1
9   D ZIMNICKI Tomasz Y RAPUTA Tomasz 0:3 (8:11, 11:13, 4:11) 7:2
10   C TURECKI Kacper Z SURMA Krzysztof 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 8:2
11   A CELARY Mateusz Y RAPUTA Tomasz 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 9:2
12   C TURECKI Kacper W PIETRZAK Antoni 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 10:2
13   B KOŁOS Arkadiusz Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 11:2
14   D ZIMNICKI Tomasz X KLUZEK Sławomir 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy