Numer zawodnika: | 1969 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1969 |
Przynależność klubowa: | UKS „Rokicie” Szczytniki |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 46118 |
Numer licencji okres.: | 9048 |
Data wydania: | 11.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-09 19:00 15. LKS Polonia Wilczkowice II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 1:13 |
|||||||
4 | D | ZIELIŃSKI Andrzej | Z | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) | ||
6 | B |
TARKOWSKI Tomasz GARBACKI Andrzej |
X |
KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) | ||
10 | C | TARKOWSKI Tomasz | Z | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) | ||
13 | B | GARBACKI Andrzej | Z | NAŁÓDKA Dariusz | 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 4:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-14 18:00 27. Krupiec Rokicie Szczytniki II - TKKF Top Spin Kraków 9:5 |
|||||||
1 | A | NAŁÓDKA Dariusz | W | BIESAGA Marek | 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) | ||
6 | B |
KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
X |
WALA Tomasz KUC Robert |
3:0 (11:8, 11:5, 11:4) | ||
7 | A | NAŁÓDKA Dariusz | X | WALA Tomasz | 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) | ||
11 | A | NAŁÓDKA Dariusz | Y | KARATNIK Zbigniew | 3:0 (11:9, 11:9, 17:15) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-07 19:45 45. LKS Kłos Olkusz II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8 |
|||||||
2 | B | NATKANIEC Michał | X | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) | ||
5 | A |
CHOCHÓŁ Paweł NATKANIEC Michał |
W |
KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
0:3 (9:11, 7:11, 10:12) | ||
7 | A | WALOTEK Krzysztof | X | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (0:11, 11:13, 9:11) | ||
14 | D | CHOCHÓŁ Paweł | X | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-18 16:00 53. Krupiec Rokicie Szczytniki II - Podwawelski Kraków IV 10:4 |
|||||||
2 | B | NAŁÓDKA Dariusz | X | SOBUCKI Mateusz | 3:1 (11:5, 11:3, 7:11, 11:5) | ||
6 | B |
NAŁÓDKA Dariusz KOWALIK Damian |
X |
WOJCIACZYK Antoni SOBUCKI Mateusz |
1:3 (13:11, 5:11, 5:11, 5:11) | ||
8 | B | NAŁÓDKA Dariusz | W | ARORA Arpit | 2:3 (9:11, 9:11, 11:5, 13:11, 7:11) | ||
13 | B | NAŁÓDKA Dariusz | Z | CECOT Łukasz | 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-26 18:30 ⇨ 2023-12-06 20:00 60. Podwawelski Kraków V - Krupiec Rokicie Szczytniki II 4:10 |
|||||||
4 | D | ELARGAWY Omar | Z | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) | ||
5 | A |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
W |
KOLIŃSKI Witold NAŁÓDKA Dariusz |
1:3 (3:11, 11:8, 7:11, 6:11) | ||
10 | C | CZOSNEK Arkadiusz | Z | NAŁÓDKA Dariusz | 2:3 (11:13, 11:4, 13:11, 9:11, 11:13) | ||
13 | B | ŁATA Przemysław | Z | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-14 18:00 90. KS Rockets Wiśniowa - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12 |
|||||||
2 | B | TABOR Janusz | X | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) | ||
6 | B |
KUCHNIA Andrzej TABOR Paweł |
X |
KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 9:11) | ||
7 | A | TABOR Paweł | X | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
14 | D | TABOR Krzysztof | X | NAŁÓDKA Dariusz | 2:3 (11:8, 12:14, 12:10, 4:11, 9:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-27 14:00 ⇨ 2024-01-24 17:30 105. MKS Centrum Kraków III - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12 |
|||||||
3 | C | BARAN Mateusz | Y | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) | ||
5 | A |
MAJDAK Rafał CHROMIŃSKA Ewelina |
W |
KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) | ||
9 | D | MAJDAK Rafał | Y | NAŁÓDKA Dariusz | 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:9) | ||
11 | A | BAHATSKYI Denis | Y | NAŁÓDKA Dariusz | 0:3 (1:11, 5:11, 2:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-25 19:00 92. Krupiec Rokicie Szczytniki II - Dorbud Gryf Gdów II 10:4 |
|||||||
2 | B | NAŁÓDKA Dariusz | X | WCISŁO Konrad | 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) | ||
5 | A |
KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
W |
KUCHARSKI Mateusz WCISŁO Konrad |
0:3 (7:11, 10:12, 8:11) | ||
8 | B | NAŁÓDKA Dariusz | W | KUCHARSKI Mateusz | 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) | ||
13 | B | NAŁÓDKA Dariusz | Z | GŁUCH Grzegorz | 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-02 16:00 106. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Rockets Wiśniowa 9:5 |
|||||||
2 | B | NAŁÓDKA Dariusz | X | TABOR Paweł | 2:3 (11:4, 11:7, 6:11, 6:11, 6:11) | ||
6 | B |
KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
X |
TABOR Krzysztof STALMACH Zbigniew |
3:0 (11:6, 14:12, 11:9) | ||
8 | B | NAŁÓDKA Dariusz | W | STALMACH Zbigniew | 3:2 (10:12, 10:12, 11:9, 11:7, 11:7) | ||
13 | B | NAŁÓDKA Dariusz | Z | KUCHNIA Andrzej | 3:0 (11:7, 11:3, 11:8) | ||
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-15 18:00 ⇨ 2024-03-13 18:00 109. PKS Porta Kraków - Krupiec Rokicie Szczytniki II 12:2 |
|||||||
2 | B | DZIAŁEK Mateusz | X | NAŁÓDKA Dariusz | 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:0) | ||
6 | B |
DZIAŁEK Mateusz NOWICKI Marek |
X |
KUTYŁA Dawid NAŁÓDKA Dariusz |
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) | ||
7 | A | PORĘBSKI Marcin | X | NAŁÓDKA Dariusz | 3:1 (11:8, 8:11, 13:11, 11:9) | ||
14 | D | KALICIAK Dariusz | X | NAŁÓDKA Dariusz | 2:3 (11:13, 11:8, 5:11, 12:10, 9:11) |