Dariusz Nałódka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-04 18:30
7. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X CHORNYI Yehor 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇑
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X PRZEPOLSKI Dominik
BULIŃSKI Sebastian
3:0 (11:3, 11:3, 11:7) ⇑
8   B NAŁÓDKA Dariusz W MARSZALIK Mikołaj 3:0 (11:2, 11:4, 11:1) ⇑
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z PRZEPOLSKI Dominik 3:1 (11:3, 11:5, 11:13, 11:6) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 11:00 ⇨ 2019-10-11 18:30
1. MKS KSOS Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7
5   A ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
W NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
3:1 (11:7, 11:5, 13:15, 11:8) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
13. KS GOKiS Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14
2   B KUCHNIA Andrzej X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (7:11, 0:11, 5:11) ⇑
6   B MURZYN Maciej
CHLIPAŁA Józef
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
0:3 (5:11, 8:11, 2:11) ⇑
7   A ŻĄDŁO Damian X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
14   D ROKOSZ Bartłomiej X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (1:11, 4:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:30
19. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - „Siemacha” Kraków II 14:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X PIRÓG Paweł 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) ⇑
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:0 (11:3, 11:7, 11:5) ⇑
8   B NAŁÓDKA Dariusz W OCHALIK Konrad 3:1 (12:14, 11:8, 11:8, 11:7) ⇑
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z RESZKA Adam 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 16:00
25. UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14
4   D SKOWRONEK Anna Z NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (3:11, 5:11, 11:9, 7:11) ⇑
6   B SZOSTAK Michał
SKOWRONEK Anna
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   C JAKUBCZYK Katarzyna Z NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 14:16) ⇑
13   B SZOSTAK Michał Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2883 CHORNYI Yehor 2006
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1920 CNOTA Jakub 2002
2498 CZUBAK Michał 1987
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1672 GALA Bartłomiej 2003
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
2002 LUHA Peter 1989
2127 MALARCZYK Martyna 2004
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
2805 MARSZALIK Mikołaj 2010
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2677 OCHALIK Konrad 2008
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
2696 PICHLA Paweł 1976
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2550 PILCH Aleksander 2008
2178 PIRÓG Paweł 2008
2621 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1158 REJDYCH Marek 1959
2177 RESZKA Adam 2009
1850 ROBAK Wiktor 2002
2859 ROKOSZ Bartłomiej 2006
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
561 SITARZ Krzysztof 1985
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1241 SZELEST Jacek 1981
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003