V liga rejon Kraków => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2023-10-08
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-10-09 19:00 15 LKS Polonia Wilczkowice II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 1:13
1   A LUHA Peter W KOLIŃSKI Witold 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) 0:1
2   B GRABACKI Andrzej X KUTYŁA Dawid 1:3 (8:11, 14:12, 5:11, 7:11) 0:2
3   C BRAK Andrzej Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (4:11, 5:11, 1:11) 0:3
4   D ZIELIŃSKI Andrzej Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) 0:4
5   A LUHA Peter
ZIELIŃSKI Andrzej
W KOLIŃSKI Witold
PRZEPOLSKI Andrzej
2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 9:11, 9:11) 0:5
6   B TARKOWSKI Tomasz
GRABACKI Andrzej
X KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 0:6
7   A LUHA Peter X KUTYŁA Dawid 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 7:11, 11:8) 1:6
8   B GRABACKI Andrzej W KOLIŃSKI Witold 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11) 1:7
9   D ZIELIŃSKI Andrzej Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 1:8
10   C TARKOWSKI Tomasz Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 1:9
11   A WIDEŁKA Mirosław Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 1:10
12   C TARKOWSKI Tomasz W KOLIŃSKI Witold 0:3 (10:12, 9:11, 3:11) 1:11
13   B GRABACKI Andrzej Z NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 4:11) 1:12
14   D ZIELIŃSKI Andrzej X KUTYŁA Dawid 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 2:11) 1:13
2023-10-08 09:00 16 TKKF Top Spin Kraków - MKS Centrum Kraków III 10:4
1   A KARATNIK Zbigniew W ROBAK Wiktor 2:3 (5:11, 10:12, 15:13, 11:5, 7:11) 0:1
2   B WALA Tomasz X DONIEC Krzysztof 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 1:1
3   C BIESAGA Marek Y SZEWCZYK Hubert 2:3 (11:13, 13:11, 10:12, 11:5, 9:11) 1:2
4   D WOŹNY Dariusz Z BARCHANOWICZ Jan 3:1 (12:10, 1:11, 11:6, 11:6) 2:2
5   A BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
W ROBAK Wiktor
BARCHANOWICZ Jan
3:2 (11:13, 11:7, 12:10, 8:11, 11:9) 3:2
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X SZEWCZYK Hubert
DONIEC Krzysztof
3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 4:2
7   A KARATNIK Zbigniew X DONIEC Krzysztof 3:2 (11:3, 11:8, 9:11, 6:11, 11:6) 5:2
8   B WALA Tomasz W ROBAK Wiktor 3:0 (11:6, 17:15, 11:7) 6:2
9   D WOŹNY Dariusz Y SZEWCZYK Hubert 3:2 (12:14, 12:10, 10:12, 11:8, 11:7) 7:2
10   C BIESAGA Marek Z BARCHANOWICZ Jan 3:1 (11:8, 11:6, 10:12, 11:5) 8:2
11   A KARATNIK Zbigniew Y SZEWCZYK Hubert 1:3 (11:3, 5:11, 5:11, 6:11) 8:3
12   C BIESAGA Marek W ROBAK Wiktor 0:3 (3:11, 9:11, 16:18) 8:4
13   B WALA Tomasz Z BARCHANOWICZ Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 9:4
14   D WOŹNY Dariusz X DONIEC Krzysztof 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 10:4
2023-10-08 16:30 17 SSL Wielmożanka Wielmoża II - Dorbud Gryf Gdów II 10:4
1   A SĘK Rafał W KUCHARSKI Mateusz 2:3 (11:8, 7:11, 11:4, 7:11, 6:11) 0:1
2   B BARANEK Mariusz X WCISŁO Konrad 1:3 (13:11, 7:11, 12:14, 9:11) 0:2
3   C GUMULA Marcin Y PAWELEC Tomasz 3:0 (11:4, 12:10, 11:9) 1:2
4   D TOKARZ Paweł Z GŁUCH Grzegorz 3:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:4) 2:2
5   A SĘK Rafał
GUMULA Marcin
W PAWELEC Tomasz
GŁUCH Grzegorz
3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 3:2
6   B TOKARZ Paweł
BARANEK Mariusz
X KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
3:1 (11:5, 4:11, 11:8, 11:9) 4:2
7   A SĘK Rafał X WCISŁO Konrad 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) 5:2
8   B BARANEK Mariusz W KUCHARSKI Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 5:3
9   D TOKARZ Paweł Y PAWELEC Tomasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 6:3
10   C GUMULA Marcin Z GŁUCH Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 7:3
11   A SĘK Rafał Y PAWELEC Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 8:3
12   C GUMULA Marcin W KUCHARSKI Mateusz 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 4:11) 8:4
13   B BARANEK Mariusz Z GŁUCH Jakub 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 9:4
14   D TOKARZ Paweł X WCISŁO Konrad 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 10:4
2023-10-11 18:00 18 KS Bronowianka Kraków III - KS Rockets Wiśniowa 5:9
1   A JANAS Bartosz W TABOR Krzysztof 0:3 (6:11, 2:11, 2:11) 0:1
2   B PILCH Mikołaj X TABOR Paweł 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:8) 1:1
3   C KONSTANTYN Kaja Y TABOR Janusz 0:3 (6:11, 1:11, 9:11) 1:2
4   D BYRTEK Emilia Z STALMACH Zbigniew 2:3 (7:11, 11:7, 10:12, 11:7, 11:13) 1:3
5   A PILCH Mikołaj
JANAS Bartosz
W KUCHNIA Andrzej
TABOR Paweł
1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 9:11) 1:4
6   B KONSTANTYN Kaja
BARTOSZKO Natalia
X TABOR Janusz
TABOR Krzysztof
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 1:5
7   A JANAS Bartosz X TABOR Paweł 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:9) 2:5
8   B PILCH Mikołaj W TABOR Krzysztof 2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 7:11, 6:11) 2:6
9   D BYRTEK Emilia Y TABOR Janusz 3:2 (7:11, 11:7, 9:11, 11:6, 11:8) 3:6
10   C ILCEWICZ Wiktoria Z STALMACH Zbigniew 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:8) 4:6
11   A BARTOSZKO Natalia Y TABOR Janusz 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 4:7
12   C ILCEWICZ Wiktoria W TABOR Krzysztof 0:3 (1:11, 6:11, 9:11) 4:8
13   B PILCH Mikołaj Z KUCHNIA Andrzej 3:2 (11:3, 9:11, 9:11, 11:8, 11:9) 5:8
14   D BYRTEK Emilia X TABOR Paweł 2:3 (6:11, 8:11, 11:9, 11:6, 11:13) 5:9
2023-10-10 19:30 19 LKS Kłos Olkusz II - KS Jordan Kraków 14:0
1   A NATKANIEC Michał W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 1:0
2   B KOWAL Łukasz X APOSTOŁ Paweł 3:0 (12:10, 11:4, 11:4) 2:0
3   C WALOTEK Krzysztof Y BOROŃ Sławomir 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 3:0
4   D IMIELSKI Marcin Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) 4:0
5   A KOWAL Łukasz
WALOTEK Krzysztof
W BOROŃ Sławomir
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 5:0
6   B NATKANIEC Michał
IMIELSKI Marcin
X WIELOGÓRSKI Bartłomiej
WIROŃSKI Piotr
3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 6:0
7   A NATKANIEC Michał X APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) 7:0
8   B KOWAL Łukasz W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 8:0
9   D IMIELSKI Marcin Y BOROŃ Sławomir 3:1 (11:7, 15:17, 11:3, 11:8) 9:0
10   C WALOTEK Krzysztof Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 10:0
11   A NATKANIEC Michał Y BOROŃ Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 11:0
12   C WALOTEK Krzysztof W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 12:0
13   B KOWAL Łukasz Z WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 13:0
14   D IMIELSKI Marcin X APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 14:0
2023-10-08 14:30 20 Podwawelski Kraków IV - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10
1   A ARORA Arpit W NOWAK Mateusz 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 1:0
2   B HARMACIŃSKI Adrian X CHOLEWA Kacper 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 10:12) 1:1
3   C WOJCIACZYK Antoni Y MARCHEWKA Artur 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 1:2
4   D SOBUCKI Mateusz Z KOCHANOWSKI Tomasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 2:2
5   A HARMACIŃSKI Adrian
ARORA Arpit
W MARCHEWKA Artur
CHOLEWA Kacper
3:2 (11:9, 7:11, 15:13, 8:11, 11:6) 3:2
6   B WOJCIACZYK Antoni
SOBUCKI Mateusz
X NOWAK Mateusz
KOCHANOWSKI Mateusz
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 3:3
7   A ARORA Arpit X CHOLEWA Kacper 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 3:4
8   B HARMACIŃSKI Adrian W NOWAK Mateusz 2:3 (3:11, 11:6, 11:5, 9:11, 8:11) 3:5
9   D SOBUCKI Mateusz Y MARCHEWKA Artur 0:3 (4:11, 3:11, 3:11) 3:6
10   C WOJCIACZYK Antoni Z KOCHANOWSKI Tomasz 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 3:7
11   A ARORA Arpit Y MARCHEWKA Artur 1:3 (10:12, 11:9, 3:11, 7:11) 3:8
12   C WOJCIACZYK Antoni W NOWAK Mateusz 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 3:9
13   B HARMACIŃSKI Adrian Z KOCHANOWSKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:9, 12:10) 4:9
14   D SOBUCKI Mateusz X CHOLEWA Kacper 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 4:10
2023-10-08 18:30 21 Podwawelski Kraków V - LKS Wisła Rząska 4:10
1   A ELARGAWY Omar W ENGLOT Bartłomiej 1:3 (11:3, 9:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B ŁATA Przemysław X KORCZEK Łukasz 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 0:2
3   C CZOSNEK Arkadiusz Y BUŁA Dominik 3:2 (12:10, 11:8, 6:11, 9:11, 11:4) 1:2
4   D SZPROCH Wojciech Z TWARDY Sebastian 0:3 (3:11, 11:13, 7:11) 1:3
5   A CZOSNEK Arkadiusz
SZPROCH Wojciech
W TWARDY Sebastian
ENGLOT Bartłomiej
3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:8) 2:3
6   B ELARGAWY Omar
ŁATA Przemysław
X BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
0:3 (10:12, 2:11, 11:13) 2:4
7   A ELARGAWY Omar X KORCZEK Łukasz 1:3 (4:11, 5:11, 13:11, 5:11) 2:5
8   B ŁATA Przemysław W ENGLOT Bartłomiej 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 2:6
9   D SZPROCH Wojciech Y BUŁA Dominik 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 2:7
10   C CZOSNEK Arkadiusz Z TWARDY Sebastian 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 2:8
11   A ELARGAWY Omar Y ROMANOWSKI Cezary 3:1 (14:12, 8:11, 11:8, 11:8) 3:8
12   C CZOSNEK Arkadiusz W ENGLOT Bartłomiej 3:1 (9:11, 11:0, 15:13, 11:8) 4:8
13   B ŁATA Przemysław Z TWARDY Sebastian 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) 4:9
14   D SZPROCH Wojciech X KORCZEK Łukasz 1:3 (2:11, 3:11, 11:9, 7:11) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu