Podwawelski Kraków IV (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bartosz Gieroń (e-mail bartosz.gieron@gmail.com, tel. 530 215 396)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 ARORA Arpit 1992 M 9190 12.09.2023 3899 16.09.2023
2 BŁASZCZUK Patrycjusz 1994 M 10551 25.09.2023 4365 05.10.2023
3 CECOT Łukasz 1998 M 10804 02.10.2023 4364 05.10.2023
4 GALAROWICZ Tomasz 2010 M 9187 12.09.2023 4107 16.09.2023
5 GIEROŃ Bartosz 1992 M 9194 12.09.2023 3811 16.09.2023
6 GREGORCZYK Piotr 1999 M 9474 13.09.2023 4332 05.10.2023
7 HARMACIŃSKI Adrian 1993 M 9186 12.09.2023 213 16.09.2023
8 KACZMARCZYK Karol 2011 M 9188 12.09.2023 2693 16.09.2023
9 NOWAK Alojzy 1964 M 2919 28.08.2023 580 16.09.2023
10 OSIPOV Nikolai 1999 M 9472 13.09.2023 4326 05.10.2023
11 PAŁKA Kamil 1992 M 9473 13.09.2023 4325 05.10.2023
12 RÓŻ Tomasz 1985 M 9185 12.09.2023 4341 05.10.2023
13 SKRZYPULEC Antoni 2008 M 9475 13.09.2023 4327 05.10.2023
14 SMĘTOCH Michał 1994 M 11930 20.11.2023 4432 15.12.2023
15 SOBUCKI Mateusz 1982 M 9196 12.09.2023 2251 16.09.2023
16 STASZEL Bartłomiej 2009 M 10550 25.09.2023 4366 05.10.2023
17 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 9198 12.09.2023 353 16.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2023-09-24 14:30 Podwawelski Kraków IV - Podwawelski Kraków V 7:7 🏓 ⇔
2 5K 1/2 2023-10-04 18:30 LKS Wisła Rząska - Podwawelski Kraków IV 14:0 WO ⇓
3 5K 1/3 2023-10-08 14:30 Podwawelski Kraków IV - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10 🏓 ⇓
4 5K 1/4 2023-10-15 18:00 KS Jordan Kraków - Podwawelski Kraków IV 3:11 🏓 ⇑
5 5K 1/5 2023-10-22 14:30 Podwawelski Kraków IV - KS Rockets Wiśniowa 4:10 🏓 ⇓
6 5K 1/6 2023-10-28 10:00 Dorbud Gryf Gdów II - Podwawelski Kraków IV 12:2 🏓 ⇓
7 5K 1/7 2023-11-05 14:30 Podwawelski Kraków IV - MKS Centrum Kraków III 6:8 🏓 ⇓
8 5K 1/8 2023-11-18 16:00 Krupiec Rokicie Szczytniki II - Podwawelski Kraków IV 10:4 🏓 ⇓
9 5K 1/9 2023-11-26 15:30 Podwawelski Kraków IV - PKS Porta Kraków 1:13 🏓 ⇓
10 5K 1/10 2023-12-01 19:00 LKS Polonia Wilczkowice II - Podwawelski Kraków IV 4:10 🏓 ⇑
11 5K 1/11 2023-12-10 14:30 Podwawelski Kraków IV - TKKF Top Spin Kraków 5:9 🏓 ⇓
12 5K 1/12 2023-12-17 16:30 SSL Wielmożanka Wielmoża II - Podwawelski Kraków IV 10:4 🏓 ⇓
13 5K 1/13 2024-01-14 14:30 Podwawelski Kraków IV - KS Bronowianka Kraków III 5:9 🏓 ⇓
14 5K 1/14 2024-01-23 19:45 LKS Kłos Olkusz II - Podwawelski Kraków IV 6:8 🏓 ⇑
15 5K 2/16 2024-03-03 14:30 Podwawelski Kraków IV - Dorbud Gryf Gdów II  
16 5K 2/17 2024-03-13 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Podwawelski Kraków IV  
17 5K 2/18 2024-03-24 14:30 Podwawelski Kraków IV - KS Jordan Kraków  
18 5K 2/19 2024-04-07 14:30 Podwawelski Kraków IV - LKS Polonia Wilczkowice II  
19 5K 2/20 2024-04-14 18:30 Podwawelski Kraków V - Podwawelski Kraków IV  
20 5K 2/21 2024-04-28 14:30 Podwawelski Kraków IV - LKS Kłos Olkusz II  
21 5K 2/22 2024-05-12 09:00 TKKF Top Spin Kraków - Podwawelski Kraków IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AA
2
3
GT
4
GB
5
HA
6
NA
7
PK
8
RT
9
SA
10
SM
11
SM
12
WA
1 (D) Podwawelski Kraków V 3,0     0,0             1,0 3,0 7
2 (W) LKS Wisła Rząska                         0
3 (D) Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 1,5       1,5           1,0 0,0 4
4 (W) KS Jordan Kraków 2,5       1,5           3,5 3,5 11
5 (D) KS Rockets Wiśniowa 2,0       2,0 0,0         0,0   4
6 (W) Dorbud Gryf Gdów II         1,0 0,0         1,0 0,0 2
7 (D) MKS Centrum Kraków III 2,0       2,0           1,5 0,5 6
8 (W) Krupiec Rokicie Szczytniki II 2,0 0,0                 0,5 1,5 4
9 (D) PKS Porta Kraków 0,0 0,0                 0,0 1,0 1
10 (W) LKS Polonia Wilczkowice II   2,5 2,5         2,5     2,5   10
11 (D) TKKF Top Spin Kraków   1,0 0,0   1,5             2,5 5
12 (W) SSL Wielmożanka Wielmoża II             0,0 0,0   3,5 0,5   4
13 (D) KS Bronowianka Kraków III 2,0 0,0     1,0         0,5   1,5 5
14 (W) LKS Kłos Olkusz II 3,5     3,5         0,0   1,0   8
Razem 18,5 3,5 2,5 3,5 10,5 0,0 0,0 2,5 0,0 4,0 12,5 13,5 71
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ARORA Arpit 1992 M 9190 12.09.2023 3899
2 CECOT Łukasz 1998 M 10804 02.10.2023 4364
3 GALAROWICZ Tomasz 2010 M 9187 12.09.2023 4107
4 GIEROŃ Bartosz 1992 M 9194 12.09.2023 3811
5 HARMACIŃSKI Adrian 1993 M 9186 12.09.2023 213
6 NOWAK Alojzy 1964 M 2919 28.08.2023 580
7 PAŁKA Kamil 1992 M 9473 13.09.2023 4325
8 RÓŻ Tomasz 1985 M 9185 12.09.2023 4341
9 SKRZYPULEC Antoni 2008 M 9475 13.09.2023 4327
10 SMĘTOCH Michał 1994 M 11930 20.11.2023 4432
11 SOBUCKI Mateusz 1982 M 9196 12.09.2023 2251
12 WOJCIACZYK Antoni 1963 M 9198 12.09.2023 353