V liga rejon Kraków => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2024-01-14
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2024-01-14 14:30 85 Podwawelski Kraków IV - KS Bronowianka Kraków III 5:9
1   A WOJCIACZYK Antoni W DEIGSLER Michał 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B SMĘTOCH Michał X PROTSENKO Tymofii 1:3 (11:5, 2:11, 6:11, 9:11) 0:2
3   C HARMACIŃSKI Adrian Y BARTOSZKO Natalia 1:3 (8:11, 10:12, 11:5, 5:11) 0:3
4   D ARORA Arpit Z ILCEWICZ Wiktoria 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) 1:3
5   A WOJCIACZYK Antoni
SMĘTOCH Michał
W KONSTANTYN Kaja
PROTSENKO Tymofii
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 2:3
6   B HARMACIŃSKI Adrian
CECOT Łukasz
X BARTOSZKO Natalia
ILCEWICZ Wiktoria
0:3 (7:11, 3:11, 9:11) 2:4
7   A WOJCIACZYK Antoni X PROTSENKO Tymofii 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:7) 3:4
8   B SMĘTOCH Michał W DEIGSLER Michał 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 5:11) 3:5
9   D ARORA Arpit Y BARTOSZKO Natalia 1:3 (11:13, 13:15, 11:9, 14:16) 3:6
10   C HARMACIŃSKI Adrian Z KONSTANTYN Kaja 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:8) 4:6
11   A WOJCIACZYK Antoni Y BARTOSZKO Natalia 0:3 (5:11, 2:11, 8:11) 4:7
12   C HARMACIŃSKI Adrian W DEIGSLER Michał 0:3 (9:11, 4:11, 1:11) 4:8
13   B SMĘTOCH Michał Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 4:9
14   D ARORA Arpit X PROTSENKO Tymofii 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 5:9
2024-01-14 18:30 86 Podwawelski Kraków V - SSL Wielmożanka Wielmoża II 6:8
1   A CZOSNEK Arkadiusz W SĘK Rafał 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:7) 1:0
2   B SZPROCH Wojciech X TOKARZ Paweł 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 1:1
3   C ELARGAWY Omar Y BARANEK Mariusz 3:2 (9:11, 11:6, 11:6, 1:11, 11:7) 2:1
4   D ŁATA Przemysław Z GUMULA Marcin 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 2:2
5   A CZOSNEK Arkadiusz
SZPROCH Wojciech
W SĘK Rafał
GUMULA Marcin
1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 9:11) 2:3
6   B ELARGAWY Omar
ŁATA Przemysław
X TOKARZ Paweł
BARANEK Mariusz
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 2:4
7   A CZOSNEK Arkadiusz X TOKARZ Paweł 3:2 (11:5, 9:11, 11:9, 9:11, 11:9) 3:4
8   B SZPROCH Wojciech W SĘK Rafał 3:2 (6:11, 9:11, 11:9, 11:8, 14:12) 4:4
9   D ŁATA Przemysław Y BARANEK Mariusz 3:0 (11:6, 11:8, 15:13) 5:4
10   C ELARGAWY Omar Z GUMULA Marcin 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 9:11) 5:5
11   A CZOSNEK Arkadiusz Y BARANEK Mariusz 3:0 (11:1, 11:1, 11:8) 6:5
12   C ELARGAWY Omar W SĘK Rafał 1:3 (3:11, 12:10, 5:11, 12:14) 6:6
13   B SZPROCH Wojciech Z GUMULA Marcin 0:3 (8:11, 11:13, 4:11) 6:7
14   D ŁATA Przemysław X TOKARZ Paweł 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 6:8
2024-01-17 18:30 87 LKS Wisła Rząska - TKKF Top Spin Kraków 8:6
1   A ROMANOWSKI Cezary W WALA Tomasz 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 11:13) 0:1
2   B ENGLOT Bartłomiej X KARATNIK Zbigniew 3:1 (11:5, 5:11, 11:7, 17:15) 1:1
3   C KORCZEK Łukasz Y WOŹNY Dariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 2:1
4   D TWARDY Sebastian Z PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 3:1
5   A BUŁA Dominik
KORCZEK Łukasz
W BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:7) 4:1
6   B TWARDY Sebastian
ENGLOT Bartłomiej
X WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
3:1 (12:14, 12:10, 18:16, 11:8) 5:1
7   A ROMANOWSKI Cezary X KARATNIK Zbigniew 0:3 (3:11, 8:11, 2:11) 5:2
8   B ENGLOT Bartłomiej W WALA Tomasz 3:1 (11:8, 8:11, 11:2, 11:5) 6:2
9   D TWARDY Sebastian Y WOŹNY Dariusz 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 11:13) 6:3
10   C KORCZEK Łukasz Z PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 8:11) 6:4
11   A BUŁA Dominik Y WOŹNY Dariusz 1:3 (11:9, 3:11, 9:11, 4:11) 6:5
12   C KORCZEK Łukasz W WALA Tomasz 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 7:11) 6:6
13   B ENGLOT Bartłomiej Z BIESAGA Marek 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 7:6
14   D TWARDY Sebastian X KARATNIK Zbigniew 3:1 (4:11, 11:8, 11:4, 11:7) 8:6
2024-01-12 18:00 88 Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - LKS Polonia Wilczkowice II 13:1
1   A MARCHEWKA Artur W WIDEŁKA Mirosław 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) 1:0
2   B CHOLEWA Kacper X GRABACKI Andrzej 3:1 (11:5, 11:4, 8:11, 14:12) 2:0
3   C KOCHANOWSKI Tomasz Y BRAK Andrzej 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 3:0
4   D NOWAK Mateusz Z TARKOWSKI Tomasz 3:2 (12:10, 8:11, 11:6, 5:11, 11:5) 4:0
5   A MARCHEWKA Artur
CHOLEWA Kacper
W TARKOWSKI Tomasz
GRABACKI Andrzej
3:0 (15:13, 11:6, 11:7) 5:0
6   B NOWAK Mateusz
KOCHANOWSKI Tomasz
X WIDEŁKA Mirosław
BRAK Andrzej
3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:8) 6:0
7   A MARCHEWKA Artur X GRABACKI Andrzej 3:0 (11:1, 11:5, 11:5) 7:0
8   B CHOLEWA Kacper W WIDEŁKA Mirosław 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 8:0
9   D NOWAK Mateusz Y BRAK Andrzej 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) 9:0
10   C KOCHANOWSKI Tomasz Z TARKOWSKI Tomasz 3:1 (11:7, 4:11, 11:2, 11:2) 10:0
11   A MARCHEWKA Artur Y BRAK Andrzej 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:4) 11:0
12   C KOCHANOWSKI Tomasz W WIDEŁKA Mirosław 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 12:0
13   B CHOLEWA Kacper Z TARKOWSKI Tomasz 3:0 (12:10, 11:5, 11:6) 13:0
14   D NOWAK Mateusz X GRABACKI Andrzej 0:3 (4:11, 7:11, 1:11) 13:1
2024-01-12 18:00 89 KS Jordan Kraków - PKS Porta Kraków 1:13
1   A LODOWSKI Janusz W PORĘBSKI Marcin 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 0:1
2   B BOROŃ Sławomir X DZIAŁEK Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 0:2
3   C WIELOGÓRSKI Bartłomiej Y KALICIAK Dariusz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 0:3
4   D APOSTOŁ Paweł Z NOWICKI Marek 0:3 (5:11, 2:11, 4:11) 0:4
5   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej
BOROŃ Sławomir
W DZIAŁEK Mateusz
NOWICKI Marek
0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 0:5
6   B LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
X MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
0:3 (10:12, 7:11, 1:11) 0:6
7   A LODOWSKI Janusz X DZIAŁEK Mateusz 0:3 (9:11, 1:11, 6:11) 0:7
8   B BOROŃ Sławomir W MAŚLONG Mirosław 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 0:8
9   D APOSTOŁ Paweł Y KALICIAK Dariusz 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 1:8
10   C WIELOGÓRSKI Bartłomiej Z NOWICKI Marek 0:3 (2:11, 5:11, 8:11) 1:9
11   A LODOWSKI Janusz Y KALICIAK Dariusz 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 1:10
12   C WIELOGÓRSKI Bartłomiej W MAŚLONG Mirosław 0:3 (2:11, 9:11, 3:11) 1:11
13   B BOROŃ Sławomir Z NOWICKI Marek 0:3 (4:11, 1:11, 3:11) 1:12
14   D APOSTOŁ Paweł X DZIAŁEK Mateusz 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 2:11) 1:13
2024-01-14 18:00 90 KS Rockets Wiśniowa - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12
1   A TABOR Paweł W KLIMCZAK Marek 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 9:11) 0:1
2   B TABOR Janusz X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 0:2
3   C KUCHNIA Andrzej Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 0:3
4   D TABOR Krzysztof Z KUTYŁA Dawid 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 12:10) 1:3
5   A TABOR Janusz
TABOR Krzysztof
W KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
2:3 (7:11, 13:11, 11:9, 5:11, 7:11) 1:4
6   B KUCHNIA Andrzej
TABOR Paweł
X KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 9:11) 1:5
7   A TABOR Paweł X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 1:6
8   B STALMACH Zbigniew W KLIMCZAK Marek 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 12:14) 1:7
9   D TABOR Krzysztof Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 2:7
10   C KUCHNIA Andrzej Z KUTYŁA Dawid 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:8
11   A TABOR Paweł Y PRZEPOLSKI Andrzej 1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 9:11) 2:9
12   C KUCHNIA Andrzej W KLIMCZAK Marek 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:10
13   B STALMACH Zbigniew Z KUTYŁA Dawid 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 2:11
14   D TABOR Krzysztof X NAŁÓDKA Dariusz 2:3 (11:8, 12:14, 12:10, 4:11, 9:11) 2:12
2024-01-13 15:00 91 Dorbud Gryf Gdów II - MKS Centrum Kraków III 6:8
1   A WCISŁO Konrad W BARCHANOWICZ Jan 3:1 (11:8, 13:15, 11:3, 17:15) 1:0
2   B KUCHARSKI Mateusz X SZEWCZYK Hubert 2:3 (14:16, 11:9, 14:12, 8:11, 9:11) 1:1
3   C PAWELEC Tomasz Y DĄBEK Michał 3:1 (7:11, 11:9, 18:16, 11:9) 2:1
4   D GŁUCH Grzegorz Z DONIEC Krzysztof 2:3 (6:11, 11:5, 5:11, 11:9, 8:11) 2:2
5   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
W SZEWCZYK Hubert
BARCHANOWICZ Jan
3:2 (9:11, 11:9, 6:11, 12:10, 11:8) 3:2
6   B PAWELEC Tomasz
GŁUCH Grzegorz
X DĄBEK Michał
DONIEC Krzysztof
3:0 (12:10, 11:4, 11:9) 4:2
7   A WCISŁO Konrad X SZEWCZYK Hubert 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 4:3
8   B KUCHARSKI Mateusz W BARCHANOWICZ Jan 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 5:3
9   D GŁUCH Grzegorz Y DĄBEK Michał 1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 8:11) 5:4
10   C PAWELEC Tomasz Z DONIEC Krzysztof 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 5:11) 5:5
11   A WCISŁO Konrad Y DĄBEK Michał 1:3 (11:2, 5:11, 8:11, 10:12) 5:6
12   C PAWELEC Tomasz W BARCHANOWICZ Jan 1:3 (11:8, 8:11, 12:14, 7:11) 5:7
13   B KUCHARSKI Mateusz Z DONIEC Krzysztof 3:0 (12:10, 11:5, 12:10) 6:7
14   D GŁUCH Grzegorz X SZEWCZYK Hubert 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu