Podwawelski Kraków V (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: V
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Szproch (e-mail wojtek.szproch@onet.pl, tel. 517 450 674)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZOSNEK Arkadiusz 2002 M 9192 12.09.2023 3814 22.09.2023
2 ELARGAWY Omar Galal 1992 M 9193 12.09.2023 3594 22.09.2023
3 KOSIŃSKI Mateusz 2000 M 12305 22.01.2024 1293 24.01.2024
4 ŁATA Przemysław 1996 M 9195 12.09.2023 3815 22.09.2023
5 SŁONINA Adam 2008 M 9189 12.09.2023 3706 22.09.2023
6 SZPROCH Wojciech 2002 M 9197 12.09.2023 3884 22.09.2023
7 ŻABA Andrzej 2000 M 9199 12.09.2023 3816 22.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2023-09-24 14:30 Podwawelski Kraków IV - Podwawelski Kraków V 7:7 🏓 ⇔
2 5K 1/3 2023-10-08 18:30 Podwawelski Kraków V - LKS Wisła Rząska 4:10 🏓 ⇓
3 5K 1/4 2023-10-13 18:00 Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Podwawelski Kraków V 10:4 🏓 ⇓
4 5K 1/6 2023-10-29 15:00 KS Rockets Wiśniowa - Podwawelski Kraków V 12:2 🏓 ⇓
5 5K 1/7 2023-11-05 18:30 Podwawelski Kraków V - Dorbud Gryf Gdów II 6:8 🏓 ⇓
6 5K 1/5 2023-11-10 18:30 Podwawelski Kraków V - KS Jordan Kraków 4:10 🏓 ⇓
7 5K 1/8 2023-11-18 14:00 MKS Centrum Kraków III - Podwawelski Kraków V 9:5 🏓 ⇓
8 5K 1/10 2023-11-29 19:00 PKS Porta Kraków - Podwawelski Kraków V 12:2 🏓 ⇓
9 5K 1/9 2023-12-06 20:00 Podwawelski Kraków V - Krupiec Rokicie Szczytniki II 4:10 🏓 ⇓
10 5K 1/11 2023-12-10 18:30 Podwawelski Kraków V - LKS Polonia Wilczkowice II 10:4 🏓 ⇑
11 5K 1/12 2023-12-17 09:00 TKKF Top Spin Kraków - Podwawelski Kraków V 8:6 🏓 ⇓
12 5K 1/13 2024-01-14 18:30 Podwawelski Kraków V - SSL Wielmożanka Wielmoża II 6:8 🏓 ⇓
13 5K 1/14 2024-01-24 19:00 KS Bronowianka Kraków III - Podwawelski Kraków V 9:5 🏓 ⇓
14 5K 1/15 2024-01-28 18:30 Podwawelski Kraków V - LKS Kłos Olkusz II 7:7 🏓 ⇔
15 5K 2/16 2024-03-03 18:30 Podwawelski Kraków V - TKKF Top Spin Kraków  
16 5K 2/17 2024-03-16 10:00 Dorbud Gryf Gdów II - Podwawelski Kraków V  
17 5K 2/18 2024-03-24 18:30 Podwawelski Kraków V - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II  
18 5K 2/19 2024-04-07 18:00 KS Jordan Kraków - Podwawelski Kraków V  
19 5K 2/20 2024-04-14 18:30 Podwawelski Kraków V - Podwawelski Kraków IV  
20 5K 2/21 2024-04-26 19:00 LKS Polonia Wilczkowice II - Podwawelski Kraków V  
21 5K 2/22 2024-05-14 19:30 LKS Kłos Olkusz II - Podwawelski Kraków V  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CA
2
EOG
3
KM
4
ŁP
5
SW
6
ŻA
1 (W) Podwawelski Kraków IV 1,5     2,5 1,5 1,5 7
2 (D) LKS Wisła Rząska 2,5 1,0   0,0 0,5   4
3 (W) Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II   2,0   1,0 1,0 0,0 4
4 (W) KS Rockets Wiśniowa 1,5 0,0   0,0 0,5   2
5 (D) Dorbud Gryf Gdów II 2,5 1,5   0,5 1,5 0,0 6
6 (D) KS Jordan Kraków 1,5 1,0   0,0 1,5 0,0 4
7 (W) MKS Centrum Kraków III 3,0     0,0 2,0 0,0 5
8 (W) PKS Porta Kraków 2,0     0,0 0,0 0,0 2
9 (D) Krupiec Rokicie Szczytniki II 1,0 1,0   0,0 2,0 0,0 4
10 (D) LKS Polonia Wilczkowice II 3,5 3,5   0,5 2,5 0,0 10
11 (W) TKKF Top Spin Kraków 2,0 2,5   1,5   0,0 6
12 (D) SSL Wielmożanka Wielmoża II 3,0 1,0   1,0 1,0   6
13 (W) KS Bronowianka Kraków III 2,5 1,0   0,0 1,5 0,0 5
14 (D) LKS Kłos Olkusz II 3,5 2,0 0,0 1,0 0,5   7
Razem 30,0 16,5 0,0 8,0 16,0 1,5 72
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZOSNEK Arkadiusz 2002 M 9192 12.09.2023 3814
2 ELARGAWY Omar Galal 1992 M 9193 12.09.2023 3594
3 KOSIŃSKI Mateusz 2000 M 12305 22.01.2024 1293
4 ŁATA Przemysław 1996 M 9195 12.09.2023 3815
5 SZPROCH Wojciech 2002 M 9197 12.09.2023 3884
6 ŻABA Andrzej 2000 M 9199 12.09.2023 3816