V liga rejon Kraków => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2023-10-15
🏓=szczegóły 👤=obsada sędziowska ✔=zweryfikowany
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-10-13 18:00 22 Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - Podwawelski Kraków V 10:4
1   A MARCHEWKA Artur W ELARGAWY Omar 2:3 (11:2, 8:11, 11:13, 11:5, 10:12) 0:1
2   B KOCHANOWSKI Tomasz X SZPROCH Wojciech 2:3 (8:11, 11:5, 14:16, 11:6, 7:11) 0:2
3   C NOWAK Mateusz Y ŻABA Andrzej 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 1:2
4   D CHOLEWA Kacper Z ŁATA Przemysław 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) 2:2
5   A MARCHEWKA Artur
CHOLEWA Kacper
W ŻABA Andrzej
SZPROCH Wojciech
3:0 (11:7, 11:3, 11:5) 3:2
6   B NOWAK Mateusz
KOCHANOWSKI Tomasz
X ELARGAWY Omar
ŁATA Przemysław
3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 4:2
7   A MARCHEWKA Artur X SZPROCH Wojciech 3:2 (12:10, 11:6, 10:12, 8:11, 11:5) 5:2
8   B KOCHANOWSKI Tomasz W ELARGAWY Omar 3:2 (7:11, 11:6, 6:11, 11:9, 15:13) 6:2
9   D CHOLEWA Kacper Y ŻABA Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 7:2
10   C NOWAK Mateusz Z ŁATA Przemysław 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 4:11, 3:11) 7:3
11   A MARCHEWKA Artur Y ŻABA Andrzej 3:0 (11:5, 11:1, 11:3) 8:3
12   C NOWAK Mateusz W ELARGAWY Omar 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 6:11) 8:4
13   B KOCHANOWSKI Tomasz Z ŁATA Przemysław 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 6:11, 11:6) 9:4
14   D CHOLEWA Kacper X SZPROCH Wojciech 3:1 (11:3, 11:8, 6:11, 11:4) 10:4
2023-10-15 18:00 23 KS Jordan Kraków - Podwawelski Kraków IV 3:11
1   A APOSTOŁ Paweł W ARORA Arpit 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 1:0
2   B WIELOGÓRSKI Bartłomiej X HARMACIŃSKI Adrian 1:3 (11:7, 4:11, 6:11, 9:11) 1:1
3   C WIROŃSKI Piotr Y WOJCIACZYK Antoni 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 4:11) 1:2
4   D BOROŃ Sławomir Z SOBUCKI Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej
BOROŃ Sławomir
W HARMACIŃSKI Adrian
ARORA Arpit
0:3 (5:11, 10:12, 8:11) 1:4
6   B WIROŃSKI Piotr
APOSTOŁ Paweł
X WOJCIACZYK Antoni
SOBUCKI Mateusz
1:3 (7:11, 7:11, 11:5, 4:11) 1:5
7   A APOSTOŁ Paweł X HARMACIŃSKI Adrian 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 2:5
8   B WIELOGÓRSKI Bartłomiej W ARORA Arpit 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 2:6
9   D BOROŃ Sławomir Y WOJCIACZYK Antoni 2:3 (6:11, 11:13, 11:7, 11:8, 8:11) 2:7
10   C WIROŃSKI Piotr Z SOBUCKI Mateusz 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) 2:8
11   A APOSTOŁ Paweł Y WOJCIACZYK Antoni 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 2:9
12   C WIROŃSKI Piotr W ARORA Arpit 2:3 (11:9, 8:11, 11:8, 6:11, 7:11) 2:10
13   B WIELOGÓRSKI Bartłomiej Z SOBUCKI Mateusz 0:3 (4:11, 3:11, 2:11) 2:11
14   D BOROŃ Sławomir X HARMACIŃSKI Adrian 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:5) 3:11
2023-10-15 15:00 24 KS Rockets Wiśniowa - LKS Kłos Olkusz II 5:9
1   A TABOR Krzysztof W CHOCHÓŁ Paweł 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 1:0
2   B TABOR Paweł X NATKANIEC Michał 3:1 (8:11, 11:4, 13:11, 11:2) 2:0
3   C TABOR Janusz Y WALOTEK Krzysztof 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 11:13, 12:14) 2:1
4   D STALMACH Zbigniew Z KOWAL Łukasz 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 2:2
5   A TABOR Krzysztof
TABOR Paweł
W KOWAL Łukasz
WALOTEK Krzysztof
1:3 (11:8, 8:11, 12:14, 9:11) 2:3
6   B KUCHNIA Andrzej
MUTA Michał
X CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
0:3 (3:11, 3:11, 7:11) 2:4
7   A TABOR Krzysztof X NATKANIEC Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 3:4
8   B TABOR Paweł W CHOCHÓŁ Paweł 3:2 (11:8, 11:4, 4:11, 10:12, 12:10) 4:4
9   D STALMACH Zbigniew Y WALOTEK Krzysztof 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 8:11) 4:5
10   C TABOR Janusz Z KOWAL Łukasz 2:3 (9:11, 11:4, 9:11, 11:3, 4:11) 4:6
11   A TABOR Krzysztof Y WALOTEK Krzysztof 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 6:11) 4:7
12   C TABOR Janusz W CHOCHÓŁ Paweł 3:2 (11:8, 8:11, 11:8, 9:11, 11:6) 5:7
13   B TABOR Paweł Z KOWAL Łukasz 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 8:11) 5:8
14   D KUCHNIA Andrzej X NATKANIEC Michał 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 5:9
2023-10-14 18:00 25 Dorbud Gryf Gdów II - KS Bronowianka Kraków III 4:10
1   A WOŹNIAK Marcel W PILCH Mikołaj 0:3 (2:11, 4:11, 3:11) 0:1
2   B PAWELEC Tomasz X OSIŃSKA Oliwia 3:2 (4:11, 11:2, 11:9, 7:11, 11:9) 1:1
3   C TURECKI Jarosław Y KONSTANTYN Kaja 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 1:2
4   D WCISŁO Konrad Z BARTOSZKO Natalia 3:0 (11:5, 12:10, 11:2) 2:2
5   A ŁAKOMY Maja
WOŹNIAK Marcel
W BARTOSZKO Natalia
OSIŃSKA Oliwia
0:3 (2:11, 4:11, 2:11) 2:3
6   B WCISŁO Konrad
PAWELEC Tomasz
X KONSTANTYN Kaja
PILCH Mikołaj
3:2 (11:8, 11:5, 9:11, 4:11, 11:6) 3:3
7   A WOŹNIAK Marcel X OSIŃSKA Oliwia 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 3:4
8   B PAWELEC Tomasz W PILCH Mikołaj 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 3:5
9   D WCISŁO Konrad Y KONSTANTYN Kaja 3:1 (13:11, 11:6, 6:11, 11:8) 4:5
10   C TURECKI Jarosław Z BARTOSZKO Natalia 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 4:6
11   A ŁAKOMY Maja Y ILCEWICZ Wiktoria 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 4:7
12   C TURECKI Jarosław W PILCH Mikołaj 1:3 (11:8, 9:11, 2:11, 6:11) 4:8
13   B PAWELEC Tomasz Z BARTOSZKO Natalia 1:3 (8:11, 11:4, 2:11, 9:11) 4:9
14   D WCISŁO Konrad X OSIŃSKA Oliwia 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 4:10
2023-10-14 14:00 26 MKS Centrum Kraków III - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6
1   A UTYLSKI Filip W TOKARZ Paweł 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 1:0
2   B SZEWCZYK Hubert X BARANEK Mariusz 3:1 (11:1, 11:9, 11:13, 11:8) 2:0
3   C MAJDAK Rafał Y GUMULA Marcin 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 3:0
4   D DONIEC Krzysztof Z SĘK Rafał 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) 3:1
5   A UTYLSKI Filip
BARAN Mateusz
W SĘK Rafał
GUMULA Marcin
1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 6:11) 3:2
6   B SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
X TOKARZ Paweł
BARANEK Mariusz
3:2 (11:7, 11:2, 7:11, 7:11, 11:6) 4:2
7   A UTYLSKI Filip X BARANEK Mariusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 5:2
8   B SZEWCZYK Hubert W TOKARZ Paweł 2:3 (8:11, 11:9, 5:11, 11:9, 11:13) 5:3
9   D DONIEC Krzysztof Y GUMULA Marcin 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 7:11) 5:4
10   C MAJDAK Rafał Z SĘK Rafał 0:3 (4:11, 9:11, 15:17) 5:5
11   A UTYLSKI Filip Y GUMULA Marcin 3:1 (11:5, 10:12, 11:5, 11:7) 6:5
12   C MAJDAK Rafał W TOKARZ Paweł 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 14:12) 7:5
13   B SZEWCZYK Hubert Z SĘK Rafał 3:2 (11:8, 10:12, 9:11, 11:3, 11:5) 8:5
14   D BARAN Mateusz X BARANEK Mariusz 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 11:13) 8:6
2023-10-14 18:00 27 Krupiec Rokicie Szczytniki II - TKKF Top Spin Kraków 9:5
1   A NAŁÓDKA Dariusz W BIESAGA Marek 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 1:0
2   B KUTYŁA Dawid X WALA Tomasz 2:3 (7:11, 11:6, 15:13, 4:11, 7:11) 1:1
3   C PRZEPOLSKI Andrzej Y KARATNIK Zbigniew 2:3 (8:11, 11:5, 13:15, 11:7, 7:11) 1:2
4   D KOLIŃSKI Witold Z KUC Robert 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 11:6) 2:2
5   A KOLIŃSKI Witold
PRZEPOLSKI Andrzej
W BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
1:3 (8:11, 11:13, 14:12, 8:11) 2:3
6   B KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
X WALA Tomasz
KUC Robert
3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 3:3
7   A NAŁÓDKA Dariusz X WALA Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 3:4
8   B KUTYŁA Dawid W BIESAGA Marek 3:1 (11:8, 11:0, 7:11, 11:8) 4:4
9   D KOLIŃSKI Witold Y KARATNIK Zbigniew 3:2 (11:8, 11:6, 7:11, 8:11, 14:12) 5:4
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z KUC Robert 3:1 (11:3, 9:11, 11:5, 11:5) 6:4
11   A NAŁÓDKA Dariusz Y KARATNIK Zbigniew 3:0 (11:9, 11:9, 17:15) 7:4
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (11:3, 11:8, 11:13, 11:9) 8:4
13   B KUTYŁA Dawid Z KUC Robert 3:1 (13:11, 7:11, 11:9, 11:8) 9:4
14   D KOLIŃSKI Witold X WALA Tomasz 1:3 (4:11, 8:11, 11:4, 9:11) 9:5
2023-10-13 17:30 28 PKS Porta Kraków - LKS Polonia Wilczkowice II 14:0
1   A DZIAŁEK Mateusz W LUHA Peter 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 1:0
2   B NOWICKI Marek X BRAK Andrzej 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 2:0
3   C PORĘBSKI Marcin Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:1 (11:2, 11:6, 4:11, 11:2) 3:0
4   D KALICIAK Dariusz Z GRABACKI Andrzej 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 4:0
5   A DZIAŁEK Mateusz
NOWICKI Marek
W LUHA Peter
ZIELIŃSKI Andrzej
3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 5:0
6   B MAŚLONG Mirosław
PORĘBSKI Marcin
X GRABACKI Andrzej
BRAK Andrzej
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 6:0
7   A DZIAŁEK Mateusz X BRAK Andrzej 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 7:0
8   B NOWICKI Marek W LUHA Peter 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) 8:0
9   D KALICIAK Dariusz Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:8, 11:4, 11:2) 9:0
10   C PORĘBSKI Marcin Z GRABACKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 10:0
11   A DZIAŁEK Mateusz Y ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 11:0
12   C PORĘBSKI Marcin W LUHA Peter 3:2 (11:7, 11:5, 11:13, 9:11, 11:6) 12:0
13   B MAŚLONG Mirosław Z GRABACKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:9, 11:8) 13:0
14   D KALICIAK Dariusz X BRAK Andrzej 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu