III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2022-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-14 19:00 85 LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
1   A LENART Marek W FRĄCZEK Łukasz 2:3 (11:9, 8:11, 11:9, 5:11, 9:11) 0:1
2   B SKRZYPEK Adrian X KOZIEŁ Michał 3:0 (11:8, 11:8, 13:11) 1:1
3   C DUDZIAK Damian Y DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 2:1
4   D SKRZYPEK Grzegorz Z ŚWIRK Robert 1:3 (4:11, 8:11, 11:8, 8:11) 2:2
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:4, 12:10) 3:2
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
2:3 (11:9, 6:11, 12:10, 6:11, 8:11) 3:3
7   A LENART Marek X KOZIEŁ Michał 3:0 (11:5, 11:5, 13:11) 4:3
8   B SKRZYPEK Adrian W FRĄCZEK Łukasz 3:0 (12:10, 11:6, 11:4) 5:3
9   D SKRZYPEK Grzegorz Y DŁUGAJ Rafał 3:1 (12:10, 11:9, 7:11, 11:8) 6:3
10   C DUDZIAK Damian Z ŚWIRK Robert 0:3 (4:11, 9:11, 11:13) 6:4
11   A LENART Marek Y DŁUGAJ Rafał 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 6:5
12   C DUDZIAK Damian W FRĄCZEK Łukasz 3:2 (11:13, 11:6, 6:11, 12:10, 11:7) 7:5
13   B SKRZYPEK Adrian Z ŚWIRK Robert 0:3 (2:11, 13:15, 7:11) 7:6
14   D SKRZYPEK Grzegorz X KOZIEŁ Michał 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 13:11) 8:6
2022-01-09 09:30 86 MKS „Radość” Gorlice - TKKF Dobczyce 6:8
1   A MÓL Marcin W GDULA Adam 1:3 (11:3, 3:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B NOWAK Marcin X ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (4:11, 3:11, 11:7, 6:11) 0:2
3   C WILK Paweł Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:7, 11:6, 11:13, 11:8) 1:2
4   D WOŹNIAK Marcin Z NOWAK Jakub 1:3 (9:11, 14:12, 11:13, 5:11) 1:3
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
0:3 (6:11, 6:11, 10:12) 1:4
6   B WOŹNIAK Marcin
WILK Paweł
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 8:11) 1:5
7   A MÓL Marcin X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 6:11, 13:11) 2:5
8   B NOWAK Marcin W GDULA Adam 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 3:5
9   D WOŹNIAK Marcin Y BAJER Grzegorz 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 8:11) 3:6
10   C WILK Paweł Z NOWAK Jakub 3:2 (11:3, 11:6, 7:11, 9:11, 11:9) 4:6
11   A MÓL Marcin Y BAJER Grzegorz 3:1 (11:5, 11:7, 6:11, 11:8) 5:6
12   C WILK Paweł W GDULA Adam 2:3 (7:11, 11:6, 12:10, 9:11, 9:11) 5:7
13   B NOWAK Marcin Z NOWAK Jakub 3:1 (12:10, 9:11, 12:10, 12:10) 6:7
14   D WOŹNIAK Marcin X ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 6:8
2021-12-11 19:00 87 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 8:6
1   A JABŁOŃSKI Paweł W KLUZEK Sławomir 3:2 (13:11, 11:7, 9:11, 3:11, 11:8) 1:0
2   B GAJEWSKA Natalia X SURMA Krzysztof 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 1:1
3   C KOPACKI Paweł Y PIETRZAK Antoni 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 9:11) 1:2
4   D CHUDZICKI Maksym Z RAPUTA Tomasz 1:3 (11:6, 11:13, 9:11, 13:15) 1:3
5   A GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:3) 2:3
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:2 (7:11, 5:11, 11:4, 11:6, 11:6) 3:3
7   A JABŁOŃSKI Paweł X SURMA Krzysztof 3:2 (11:4, 11:4, 10:12, 6:11, 14:12) 4:3
8   B GAJEWSKA Natalia W KACHEL Mateusz 3:0 (11:9, 11:5, 13:11) 5:3
9   D CHUDZICKI Maksym Y PIETRZAK Antoni 3:2 (5:11, 10:12, 11:6, 11:8, 11:9) 6:3
10   C KOPACKI Paweł Z RAPUTA Tomasz 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 6:4
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y PIETRZAK Antoni 2:3 (3:11, 7:11, 11:6, 11:6, 7:11) 6:5
12   C KOPACKI Paweł W KACHEL Mateusz 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:4) 7:5
13   B GAJEWSKA Natalia Z RAPUTA Tomasz 0:3 (7:11, 6:11, 2:11) 7:6
14   D CHUDZICKI Maksym X SURMA Krzysztof 3:2 (11:7, 10:12, 10:12, 11:5, 11:2) 8:6
2022-01-15 10:30 88 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9
1   A TATARCZUCH Rafał W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:3, 11:5) 1:0
2   B DYCHTOŃ Jakub X TURECKI Kacper 1:3 (12:14, 12:10, 4:11, 7:11) 1:1
3   C KIEROŃSKI Adam Y ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 2:1
4   D WŁODEK Grzegorz Z CELARY Mateusz 1:3 (5:11, 11:13, 11:8, 9:11) 2:2
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
0:3 (9:11, 13:15, 7:11) 2:3
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:6, 7:11) 2:4
7   A TATARCZUCH Rafał X TURECKI Kacper 2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 9:11, 8:11) 2:5
8   B DYCHTOŃ Jakub W KOŁOS Arkadiusz 3:1 (11:7, 11:7, 5:11, 11:8) 3:5
9   D WŁODEK Grzegorz Y ZIMNICKI Tomasz 1:3 (3:11, 10:12, 13:11, 13:15) 3:6
10   C KIEROŃSKI Adam Z CELARY Mateusz 3:0 (11:8, 11:2, 11:9) 4:6
11   A TATARCZUCH Rafał Y ZIMNICKI Tomasz 3:0 (12:10, 13:11, 11:9) 5:6
12   C KIEROŃSKI Adam W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 4:11) 5:7
13   B DYCHTOŃ Jakub Z CELARY Mateusz 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) 5:8
14   D WŁODEK Grzegorz X TURECKI Kacper 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 5:9
2021-12-30 17:00 89 KS „Start” Nowy Sącz - „Siemacha” Kraków 6:8
1   A LEŚNIAK Kamil W ŚLIWIŃSKI Karol 0:3 (10:12, 6:11, 3:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Dawid X PILCH Aleksander 1:3 (3:11, 11:4, 12:14, 11:13) 0:2
3   C BULZAK Jan Y KONSTANTYN Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 1:11) 0:3
4   D BORKOWSKI Marek Z PIRÓG Paweł 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 1:3
5   A LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
W PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 5:11, 11:9) 2:3
6   B BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Dawid
X KONSTANTYN Paweł
PIRÓG Paweł
3:0 (13:11, 12:10, 14:12) 3:3
7   A LEŚNIAK Kamil X PILCH Aleksander 2:3 (13:11, 6:11, 12:10, 8:11, 2:11) 3:4
8   B TROJANOWSKI Dawid W ŚLIWIŃSKI Karol 2:3 (11:7, 8:11, 8:11, 11:8, 5:11) 3:5
9   D BORKOWSKI Marek Y KONSTANTYN Paweł 2:3 (6:11, 12:10, 11:9, 6:11, 11:13) 3:6
10   C BULZAK Jan Z PIRÓG Paweł 3:1 (11:4, 11:4, 11:13, 11:1) 4:6
11   A LEŚNIAK Kamil Y KONSTANTYN Paweł 1:3 (3:11, 13:11, 10:12, 6:11) 4:7
12   C BULZAK Jan W ŚLIWIŃSKI Karol 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 4:8
13   B TROJANOWSKI Dawid Z PIRÓG Paweł 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 5:8
14   D BORKOWSKI Marek X PILCH Aleksander 3:1 (11:7, 11:5, 5:11, 11:9) 6:8
2022-01-15 13:30 90 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8
1   A PACIA Bartłomiej W SUBIK Filip 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B GLANOWSKI Waldemar X MRUGAŁA Jan 3:2 (15:13, 9:11, 7:11, 11:8, 11:2) 1:1
3   C TOMSIA Sławomir Y GNIADEK Piotr 2:3 (3:11, 11:7, 8:11, 11:9, 8:11) 1:2
4   D MORA Szymon Z MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 2:2
5   A PACIA Bartłomiej
MORA Szymon
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:1 (11:8, 11:6, 5:11, 11:8) 3:2
6   B GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
X SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
1:3 (6:11, 12:10, 12:14, 8:11) 3:3
7   A PACIA Bartłomiej X MRUGAŁA Jan 2:3 (9:11, 13:11, 11:7, 8:11, 10:12) 3:4
8   B GLANOWSKI Waldemar W SUBIK Filip 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 3:5
9   D MORA Szymon Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 4:5
10   C TOMSIA Sławomir Z MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (9:11, 11:13, 6:11) 4:6
11   A PACIA Bartłomiej Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) 5:6
12   C TOMSIA Sławomir W SUBIK Filip 0:3 (1:11, 7:11, 9:11) 5:7
13   B GLANOWSKI Waldemar Z MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:7, 3:11) 5:8
14   D MORA Szymon X MRUGAŁA Jan 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 6:8
2022-01-15 15:00 91 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8
1   A KORNAŚ Bartłomiej W KUZIO Waldemar 1:3 (10:12, 11:6, 5:11, 3:11) 0:1
2   B SUŁKOWSKI Karol X NALEPA Maciej 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 1:1
3   C ROZUM Dawid Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 11:6) 2:1
4   D GOLONKA Filip Z CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (5:11, 6:11, 15:13, 11:8, 1:11) 2:2
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (7:11, 12:14, 11:8, 10:12) 2:3
6   B ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
X CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 3:3
7   A KORNAŚ Bartłomiej X NALEPA Maciej 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 3:4
8   B SUŁKOWSKI Karol W KUZIO Waldemar 1:3 (10:12, 6:11, 11:8, 9:11) 3:5
9   D GOLONKA Filip Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (11:13, 8:11, 4:11) 3:6
10   C ROZUM Dawid Z STALMACH Zbigniew 1:3 (11:2, 9:11, 8:11, 3:11) 3:7
11   A KORNAŚ Bartłomiej Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (4:11, 6:11, 11:6, 9:11) 3:8
12   C ROZUM Dawid W KUZIO Waldemar 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 4:8
13   B SUŁKOWSKI Karol Z STALMACH Zbigniew 3:1 (11:4, 10:12, 11:6, 11:7) 5:8
14   D GOLONKA Filip X NALEPA Maciej 3:1 (12:10, 17:15, 9:11, 11:9) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy