III liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2021-12-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-05 17:30 71 TKKF Dobczyce - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4
1   A BAJER Grzegorz W DŁUGAJ Rafał 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B ZAKRZYŃSKI Dominik X ŚWIRK Robert 3:2 (3:11, 11:7, 6:11, 12:10, 11:9) 1:1
3   C NOWAK Jakub Y FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:13, 11:7, 11:7, 14:12) 2:1
4   D GDULA Adam Z KOZIEŁ Michał 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) 3:1
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:1 (11:8, 13:11, 5:11, 11:7) 4:1
6   B ZYCH Szymon
NOWAK Jakub
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (7:11, 2:11, 8:11) 4:2
7   A BAJER Grzegorz X ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) 4:3
8   B ZAKRZYŃSKI Dominik W DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 5:3
9   D GDULA Adam Y FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 6:3
10   C NOWAK Jakub Z KOZIEŁ Michał 1:3 (5:11, 11:8, 12:14, 9:11) 6:4
11   A ZYCH Szymon Y FRĄCZEK Łukasz 3:1 (11:8, 9:11, 13:11, 11:9) 7:4
12   C NOWAK Jakub W DŁUGAJ Rafał 3:2 (11:8, 11:1, 3:11, 4:11, 13:11) 8:4
13   B ZAKRZYŃSKI Dominik Z KOZIEŁ Michał 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:5) 9:4
14   D GDULA Adam X ŚWIRK Robert 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 10:12, 11:9) 10:4
2021-12-17 19:00 72 LKS „Polonia” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 11:3
1   A SKRZYPEK Grzegorz W RAPUTA Tomasz 2:3 (6:11, 6:11, 11:6, 14:12, 9:11) 0:1
2   B DUDZIAK Damian X KACHEL Mateusz 3:1 (11:6, 11:7, 4:11, 11:4) 1:1
3   C SKRZYPEK Adrian Y PIETRZAK Antoni 3:2 (6:11, 11:7, 11:8, 6:11, 11:4) 2:1
4   D LENART Marek Z SURMA Krzysztof 2:3 (11:4, 13:11, 7:11, 8:11, 8:11) 2:2
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W PIETRZAK Antoni
RAPUTA Tomasz
3:2 (15:17, 12:14, 11:7, 11:5, 12:10) 3:2
6   B LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (11:9, 11:13, 6:11, 6:11) 3:3
7   A SKRZYPEK Grzegorz X KACHEL Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 4:3
8   B DUDZIAK Damian W RAPUTA Tomasz 3:0 (11:7, 15:13, 11:6) 5:3
9   D LENART Marek Y PIETRZAK Antoni 3:0 (12:10, 11:5, 11:3) 6:3
10   C SKRZYPEK Adrian Z SURMA Krzysztof 3:2 (6:11, 11:8, 11:13, 11:5, 11:9) 7:3
11   A SKRZYPEK Grzegorz Y PIETRZAK Antoni 3:1 (11:4, 11:9, 8:11, 11:3) 8:3
12   C SKRZYPEK Adrian W RAPUTA Tomasz 3:2 (9:11, 11:7, 6:11, 11:8, 12:10) 9:3
13   B DUDZIAK Damian Z SURMA Krzysztof 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 10:3
14   D LENART Marek X KACHEL Mateusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) 11:3
2021-12-27 19:00 73 MKS „Radość” Gorlice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
1   A NOWAK Marcin W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (10:12, 8:11, 11:13) 0:1
2   B WOŹNIAK Dominik X CELARY Mateusz 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 0:2
3   C MÓL Marcin Y TURECKI Kacper 2:3 (12:14, 11:9, 9:11, 11:9, 3:11) 0:3
4   D HONKOWICZ Kacper Z KOŁOS Arkadiusz 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 0:4
5   A WOŹNIAK Dominik
HONKOWICZ Kacper
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 0:5
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 11:5) 1:5
7   A NOWAK Marcin X CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) 1:6
8   B WOŹNIAK Dominik W ZIMNICKI Tomasz 1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 5:11) 1:7
9   D HONKOWICZ Kacper Y TURECKI Kacper 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 1:8
10   C MÓL Marcin Z KOŁOS Arkadiusz 3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 4:11, 11:8) 2:8
11   A NOWAK Marcin Y TURECKI Kacper 3:2 (10:12, 11:9, 11:6, 11:13, 11:9) 3:8
12   C MÓL Marcin W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 3:9
13   B WOŹNIAK Dominik Z KOŁOS Arkadiusz 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 3:10
14   D HONKOWICZ Kacper X CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 3:11
2022-01-09 18:00 74 KS „Bronowianka” Kraków II - „Siemacha” Kraków 6:8
1   A GAJEWSKA Natalia W ŚLIWIŃSKI Karol 2:3 (11:7, 11:7, 9:11, 8:11, 5:11) 0:1
2   B CHUDZICKI Maksym X RESZKA Jakub 3:0 (11:8, 11:2, 11:3) 1:1
3   C KOPACKI Paweł Y KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:8) 2:1
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (4:11, 10:12, 9:11) 2:2
5   A GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
W RESZKA Jakub
ŚLIWIŃSKI Karol
3:1 (11:8, 11:4, 14:16, 11:9) 3:2
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 4:11) 3:3
7   A GAJEWSKA Natalia X RESZKA Jakub 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 4:3
8   B CHUDZICKI Maksym W ŚLIWIŃSKI Karol 1:3 (12:10, 6:11, 4:11, 9:11) 4:4
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y KONSTANTYN Paweł 0:3 (6:11, 12:14, 8:11) 4:5
10   C KOPACKI Paweł Z GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:9, 11:6, 3:11, 5:11, 11:6) 5:5
11   A GAJEWSKA Natalia Y KONSTANTYN Paweł 1:3 (5:11, 11:4, 13:15, 9:11) 5:6
12   C KOPACKI Paweł W ŚLIWIŃSKI Karol 3:1 (14:12, 11:4, 13:15, 14:12) 6:6
13   B CHUDZICKI Maksym Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 6:7
14   D JABŁOŃSKI Paweł X RESZKA Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 6:8
2021-12-28 17:30 75 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
1   A KIEROŃSKI Adam W MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 9:11) 0:1
2   B WŁODEK Grzegorz X SUBIK Filip 3:0 (11:6, 11:5, 12:10) 1:1
3   C DYCHTOŃ Jakub Y MRUGAŁA Jan 1:3 (11:7, 1:11, 6:11, 3:11) 1:2
4   D TATARCZUCH Rafał Z GNIADEK Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) 1:3
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
2:3 (7:11, 11:13, 11:6, 11:1, 9:11) 1:4
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:1 (12:10, 11:4, 8:11, 11:7) 2:4
7   A KIEROŃSKI Adam X SUBIK Filip 3:2 (11:5, 9:11, 11:5, 10:12, 11:4) 3:4
8   B WŁODEK Grzegorz W MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (8:11, 12:10, 11:9, 11:9) 4:4
9   D TATARCZUCH Rafał Y MRUGAŁA Jan 1:3 (11:6, 7:11, 10:12, 3:11) 4:5
10   C DYCHTOŃ Jakub Z GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 13:11, 11:7) 5:5
11   A KIEROŃSKI Adam Y MRUGAŁA Jan 3:2 (11:3, 8:11, 13:11, 5:11, 11:7) 6:5
12   C DYCHTOŃ Jakub W MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (2:11, 10:12, 11:6, 10:12) 6:6
13   B WŁODEK Grzegorz Z GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 7:6
14   D TATARCZUCH Rafał X SUBIK Filip 1:3 (10:12, 11:9, 10:12, 9:11) 7:7
2021-12-19 16:00 76 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7
1   A BULZAK Jan W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 14:12, 13:11) 1:0
2   B LEŚNIAK Kamil X NALEPA Maciej 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 1:1
3   C TROJANOWSKI Dawid Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (13:11, 13:11, 6:11, 11:8) 2:1
4   D PASEK Kamil Z KUZIO Waldemar 2:3 (4:11, 13:11, 11:13, 11:8, 8:11) 2:2
5   A TROJANOWSKI Dawid
LEŚNIAK Kamil
W CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 8:11) 2:3
6   B PASEK Kamil
BULZAK Jan
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) 2:4
7   A BULZAK Jan X NALEPA Maciej 3:0 (11:1, 14:12, 11:2) 3:4
8   B LEŚNIAK Kamil W STALMACH Zbigniew 3:2 (9:11, 11:4, 11:8, 5:11, 11:6) 4:4
9   D PASEK Kamil Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (5:11, 4:11, 11:7, 4:11) 4:5
10   C TROJANOWSKI Dawid Z KUZIO Waldemar 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 17:15) 5:5
11   A BULZAK Jan Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 6:11) 5:6
12   C TROJANOWSKI Dawid W CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (12:10, 10:12, 14:12, 10:12, 11:7) 6:6
13   B LEŚNIAK Kamil Z KUZIO Waldemar 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 6:7
14   D PASEK Kamil X NALEPA Maciej 3:2 (14:16, 5:11, 11:9, 11:9, 11:8) 7:7
2022-01-06 10:30 77 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
1   A SKOTNICZNY Rafał W SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 1:0
2   B PACIA Bartłomiej X ROZUM Dawid 3:2 (11:7, 11:8, 7:11, 7:11, 11:6) 2:0
3   C GLANOWSKI Waldemar Y GOLONKA Filip 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 2:1
4   D MORA Szymon Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:13, 11:4, 11:6) 3:1
5   A SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
W ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
3:2 (9:11, 11:7, 9:11, 13:11, 11:8) 4:1
6   B TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
X SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 4:2
7   A SKOTNICZNY Rafał X ROZUM Dawid 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 6:11) 4:3
8   B PACIA Bartłomiej W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 4:4
9   D MORA Szymon Y GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 5:4
10   C GLANOWSKI Waldemar Z KORNAŚ Bartłomiej 1:3 (11:8, 8:11, 11:13, 10:12) 5:5
11   A SKOTNICZNY Rafał Y GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 6:5
12   C TOMSIA Sławomir W SUŁKOWSKI Karol 2:3 (9:11, 7:11, 11:7, 11:7, 4:11) 6:6
13   B PACIA Bartłomiej Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (11:5, 11:4, 9:11, 11:6) 7:6
14   D MORA Szymon X ROZUM Dawid 3:2 (8:11, 11:8, 1:11, 11:6, 11:6) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy