III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-20 18:00 36 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
1   A KOPCZYK Adrian W TATARCZUCH Rafał 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 0:1
2   B FRĄCZEK Łukasz X DYCHTOŃ Jakub 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 10:12) 0:2
3   C ŚWIRK Robert Y WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 1:2
4   D WIELGOSZ Mirosław Z KIEROŃSKI Adam 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A WIELGOSZ Mirosław
KOPCZYK Adrian
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (4:11, 8:11, 11:8, 5:11) 1:4
6   B ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 12:10) 2:4
7   A KOPCZYK Adrian X DYCHTOŃ Jakub 0:3 (11:13, 9:11, 3:11) 2:5
8   B FRĄCZEK Łukasz W TATARCZUCH Rafał 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 8:11) 2:6
9   D KURDZIEL Mikołaj Y WŁODEK Grzegorz 1:3 (4:11, 11:4, 6:11, 6:11) 2:7
10   C ŚWIRK Robert Z KIEROŃSKI Adam 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 3:7
11   A KOPCZYK Adrian Y WŁODEK Grzegorz 1:3 (11:8, 8:11, 2:11, 5:11) 3:8
12   C ŚWIRK Robert W TATARCZUCH Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 4:8
13   B FRĄCZEK Łukasz Z KIEROŃSKI Adam 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 4:9
14   D KURDZIEL Mikołaj X DYCHTOŃ Jakub 0:3 (9:11, 5:11, 11:13) 4:10
2021-10-24 11:00 37 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
1   A PASEK Kamil W KOPACKI Paweł 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:5) 1:0
2   B LEŚNIAK Kamil X CHUDZICKI Maksym 2:3 (11:8, 11:6, 9:11, 9:11, 5:11) 1:1
3   C BULZAK Jan Y JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D TROJANOWSKI Dawid Z GAJEWSKA Natalia 3:2 (11:3, 11:8, 9:11, 6:11, 11:8) 2:2
5   A LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (15:13, 6:11, 10:12, 11:9, 9:11) 2:3
6   B TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
X GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
1:3 (11:5, 8:11, 6:11, 10:12) 2:4
7   A PASEK Kamil X CHUDZICKI Maksym 0:3 (5:11, 10:12, 10:12) 2:5
8   B LEŚNIAK Kamil W KOPACKI Paweł 1:3 (11:9, 1:11, 3:11, 4:11) 2:6
9   D TROJANOWSKI Dawid Y JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:9, 8:11, 11:4, 11:1) 3:6
10   C BULZAK Jan Z GAJEWSKA Natalia 3:1 (14:12, 5:11, 11:5, 12:10) 4:6
11   A PASEK Kamil Y JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:6, 11:7, 6:11, 9:11, 11:9) 5:6
12   C BULZAK Jan W KOPACKI Paweł 1:3 (10:12, 11:1, 9:11, 7:11) 5:7
13   B LEŚNIAK Kamil Z GAJEWSKA Natalia 0:3 (5:11, 9:11, 15:17) 5:8
14   D TROJANOWSKI Dawid X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:1) 6:8
2021-11-27 09:30 38 LKS „Kłos” Olkusz - MKS „Radość” Gorlice 9:5
1   A SKOTNICZNY Rafał W WOŹNIAK Dominik 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 12:10) 1:0
2   B PACIA Bartłomiej X MÓL Marcin 1:3 (13:11, 5:11, 7:11, 10:12) 1:1
3   C GLANOWSKI Waldemar Y NOWAK Marcin 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) 1:2
4   D MORA Szymon Z ŁABOWSKI Józef 3:0 (11:4, 11:5, 11:1) 2:2
5   A SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
W ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Dominik
2:3 (8:11, 11:7, 8:11, 11:9, 7:11) 2:3
6   B GLANOWSKI Waldemar
MORA Szymon
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:2 (11:7, 11:8, 6:11, 4:11, 11:3) 3:3
7   A SKOTNICZNY Rafał X MÓL Marcin 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 4:3
8   B PACIA Bartłomiej W WOŹNIAK Dominik 3:0 (14:12, 11:9, 11:6) 5:3
9   D MORA Szymon Y NOWAK Marcin 3:0 (12:10, 11:8, 11:5) 6:3
10   C GLANOWSKI Waldemar Z ŁABOWSKI Józef 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 11:8, 11:3) 7:3
11   A SKOTNICZNY Rafał Y NOWAK Marcin 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 7:4
12   C GLANOWSKI Waldemar W WOŹNIAK Dominik 3:1 (11:8, 6:11, 11:6, 11:5) 8:4
13   B PACIA Bartłomiej Z ŁABOWSKI Józef 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 9:4
14   D MORA Szymon X MÓL Marcin 2:3 (11:8, 8:11, 12:10, 8:11, 6:11) 9:5
2021-10-22 19:00 39 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Polonia” Wilczkowice 6:8
1   A STANISZ Wojciech W LENART Marek 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B GOLONKA Filip X DUDZIAK Damian 2:3 (10:12, 13:11, 11:8, 7:11, 6:11) 0:2
3   C ROZUM Dawid Y SKRZYPEK Grzegorz 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:3) 1:2
4   D SUŁKOWSKI Karol Z SKRZYPEK Adrian 3:1 (11:7, 13:11, 8:11, 11:6) 2:2
5   A ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
W LENART Marek
SKRZYPEK Grzegorz
3:0 (15:13, 11:7, 11:7) 3:2
6   B STANISZ Wojciech
GOLONKA Filip
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Adrian
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 3:3
7   A STANISZ Wojciech X DUDZIAK Damian 0:3 (9:11, 9:11, 14:16) 3:4
8   B GOLONKA Filip W LENART Marek 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) 3:5
9   D SUŁKOWSKI Karol Y SKRZYPEK Grzegorz 3:1 (8:11, 12:10, 11:4, 11:7) 4:5
10   C ROZUM Dawid Z SKRZYPEK Adrian 1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 6:11) 4:6
11   A STANISZ Wojciech Y SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (8:11, 11:13, 10:12) 4:7
12   C ROZUM Dawid W LENART Marek 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:7) 5:7
13   B GOLONKA Filip Z SKRZYPEK Adrian 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 6:11) 5:8
14   D SUŁKOWSKI Karol X DUDZIAK Damian 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 6:8
2021-10-23 16:00 40 UKS „Zarabie” Myślenice - TKKF Dobczyce 5:9
1   A STALMACH Zbigniew W ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 0:1
2   B KUZIO Waldemar X GDULA Adam 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 0:2
3   C NALEPA Maciej Y NOWAK Jakub 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 5:11) 0:3
4   D CZYŻYCKI Bogdan Z BAJER Grzegorz 2:3 (9:11, 14:12, 8:11, 11:9, 11:13) 0:4
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
0:3 (9:11, 3:11, 11:13) 0:5
6   B CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:2 (11:4, 9:11, 11:7, 7:11, 11:7) 1:5
7   A STALMACH Zbigniew X GDULA Adam 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 1:6
8   B KUZIO Waldemar W ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (5:11, 4:11, 11:6, 6:11) 1:7
9   D CZYŻYCKI Bogdan Y NOWAK Jakub 3:1 (15:13, 9:11, 13:11, 11:8) 2:7
10   C NALEPA Maciej Z BAJER Grzegorz 3:2 (4:11, 11:7, 11:6, 8:11, 11:5) 3:7
11   A STALMACH Zbigniew Y NOWAK Jakub 3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:9) 4:7
12   C NALEPA Maciej W ZAKRZYŃSKI Dominik 1:3 (6:11, 11:3, 3:11, 8:11) 4:8
13   B KUZIO Waldemar Z BAJER Grzegorz 3:2 (11:9, 9:11, 11:3, 10:12, 11:7) 5:8
14   D CZYŻYCKI Bogdan X GDULA Adam 1:3 (14:16, 12:10, 6:11, 6:11) 5:9
2021-10-23 15:00 41 KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 4:10
1   A WĄSIK Marcin W RAPUTA Tomasz 1:3 (1:11, 11:13, 11:4, 9:11) 0:1
2   B MRUGAŁA Jan X KLUZEK Sławomir 0:3 (5:11, 10:12, 11:13) 0:2
3   C GNIADEK Piotr Y KACHEL Mateusz 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) 1:2
4   D MRUGAŁA Bartłomiej Z SURMA Krzysztof 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11) 1:3
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 2:3
6   B WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
1:3 (11:8, 8:11, 11:13, 9:11) 2:4
7   A WĄSIK Marcin X KLUZEK Sławomir 2:3 (11:7, 11:6, 6:11, 7:11, 6:11) 2:5
8   B MRUGAŁA Jan W RAPUTA Tomasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:8) 3:5
9   D MRUGAŁA Bartłomiej Y PIETRZAK Antoni 2:3 (11:1, 11:7, 8:11, 2:11, 11:13) 3:6
10   C GNIADEK Piotr Z SURMA Krzysztof 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 9:11) 3:7
11   A WĄSIK Marcin Y PIETRZAK Antoni 1:3 (7:11, 4:11, 11:6, 3:11) 3:8
12   C GNIADEK Piotr W RAPUTA Tomasz 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 4:11) 3:9
13   B MRUGAŁA Jan Z SURMA Krzysztof 3:1 (11:7, 5:11, 12:10, 11:9) 4:9
14   D MRUGAŁA Bartłomiej X KLUZEK Sławomir 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 4:10
2021-10-23 10:00 42 „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6
1   A KONSTANTYN Paweł W CELARY Mateusz 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 10:12) 0:1
2   B ŚLIWIŃSKI Karol X TURECKI Kacper 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 1:1
3   C GRATKOWSKI Jacek Y ZIMNICKI Tomasz 3:1 (11:6, 6:11, 11:1, 13:11) 2:1
4   D GŁĄB Damian Z KOŁOS Arkadiusz 3:2 (7:11, 10:12, 11:4, 11:8, 11:8) 3:1
5   A RESZKA Jakub
ŚLIWIŃSKI Karol
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 6:11, 5:11) 3:2
6   B GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
3:2 (8:11, 9:11, 11:5, 11:6, 11:8) 4:2
7   A KONSTANTYN Paweł X TURECKI Kacper 1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 9:11) 4:3
8   B ŚLIWIŃSKI Karol W CELARY Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 4:4
9   D GŁĄB Damian Y ZIMNICKI Tomasz 3:1 (7:11, 11:6, 13:11, 11:4) 5:4
10   C GRATKOWSKI Jacek Z KOŁOS Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 6:4
11   A RESZKA Jakub Y ZIMNICKI Tomasz 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 6:5
12   C GRATKOWSKI Jacek W CELARY Mateusz 2:3 (7:11, 9:11, 11:7, 11:9, 7:11) 6:6
13   B ŚLIWIŃSKI Karol Z KOŁOS Arkadiusz 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 7:6
14   D GŁĄB Damian X TURECKI Kacper 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 11:8) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy