Damian Jedynak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-24 18:00
5. LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Siemacha” Kraków II 14:0
4   D JEDYNAK Damian Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) ⇑
5   A JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2018-10-22 18:00
16. LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 8:6
4   D JEDYNAK Damian Z BUCH Marcin 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:9) ⇑
6   B JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
X BOCHENEK Dariusz
BUCH Marcin
2:3 (11:4, 5:11, 11:9, 3:11, 5:11) ⇓
9   D JEDYNAK Damian Y KUC Leszek 3:2 (11:4, 10:12, 6:11, 11:6, 11:9) ⇑
14   D JEDYNAK Damian X NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2018-10-28 12:00
22. LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z JEDYNAK Damian 0:3 (1:11, 6:11, 7:11) ⇑
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X JEDYNAK Damian
SZELEST Jacek
3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 12:10, 11:7) ⇓
10   C KORCZEK Łukasz Z JEDYNAK Damian 2:3 (10:12, 10:12, 11:6, 11:9, 8:11) ⇑
13   B PUU Aarne Z JEDYNAK Damian 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
897 BAKAŁA Sebastian 1976
1335 BEŁZA Janusz 1964
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
535 BISZCZAD Bartosz 1992
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
1701 CHOLEWA Wacław 1960
79 DAŃDA Krzysztof 1969
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2080 DZIURA Wojciech 1987
1626 FILIPEK Angelika 2007
2 FLOREK Arkadiusz 1993
1692 GALA Dawid 2005
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
651 GONET Maciej 1975
1131 KEMPA Robert 1976
2283 KMIEĆ Paweł 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
60 KRASNY Michał 1995
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
653 KULIŚ Mateusz 1995
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
639 KUREK Jacek 1968
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
635 KWEK Aleksander 1970
881 LASAK Robert 1980
939 LEWICKI Piotr 1969
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
451 MŁODAWSKI Kamil 1993
769 MOREK Radosław 2000
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1832 NOWICKI Marek 1975
122 PALMOWSKI Lech 1982
601 PASIECZNY Jan 1967
1899 PASZEK Hubert 2004
81 PIĄSTKA Michał 1994
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
78 PORĄBKA Dariusz 1968
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
719 ROSPOND Piotr 1989
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
561 SITARZ Krzysztof 1985
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
778 WOŹNY Dariusz 1986
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
854 ZAJĄC Grzegorz 1993
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
217 ZGUD Stanisław 1968
80 ZIMNICKI Tomasz 1995