III liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-10-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-04 19:00 43 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 11:3
1   A CELARY Mateusz W KOPACZ Paweł 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X DŁUGAJ Rafał 3:2 (12:14, 11:8, 11:5, 8:11, 11:6) 2:0
3   C ZIMNICKI Tomasz Y ŚWIRK Robert 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 2:1
4   D TURECKI Kacper Z FRĄCZEK Łukasz 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 12:10) 3:1
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W DŁUGAJ Rafał
FRĄCZEK Łukasz
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 4:1
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
3:1 (11:7, 11:9, 12:14, 11:5) 5:1
7   A CELARY Mateusz X WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:5, 11:3, 11:3) 6:1
8   B KOŁOS Arkadiusz W KOPACZ Paweł 3:0 (11:9, 11:7, 11:2) 7:1
9   D TURECKI Kacper Y ŚWIRK Robert 0:3 (10:12, 5:11, 10:12) 7:2
10   C ZIMNICKI Tomasz Z FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:3, 11:1, 11:5) 8:2
11   A CELARY Mateusz Y ŚWIRK Robert 2:3 (13:15, 11:2, 11:9, 5:11, 7:11) 8:3
12   C ZIMNICKI Tomasz W KOPACZ Paweł 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 9:3
13   B KOŁOS Arkadiusz Z FRĄCZEK Łukasz 3:1 (14:12, 10:12, 11:7, 11:4) 10:3
14   D TURECKI Kacper X WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 11:3
2021-10-30 15:00 44 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 4:10
1   A KLUZEK Sławomir W GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:5, 8:11, 11:6, 9:11, 11:6) 1:0
2   B RAPUTA Tomasz X ŚLIWIŃSKI Karol 0:3 (7:11, 12:14, 6:11) 1:1
3   C PIETRZAK Antoni Y KONSTANTYN Paweł 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 5:11) 1:2
4   D SURMA Krzysztof Z GŁĄB Damian 2:3 (11:6, 8:11, 12:10, 9:11, 10:12) 1:3
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 11:13) 1:4
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (8:11, 11:6, 12:10, 11:5) 2:4
7   A KLUZEK Sławomir X ŚLIWIŃSKI Karol 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 3:4
8   B RAPUTA Tomasz W GRATKOWSKI Jacek 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) 3:5
9   D SURMA Krzysztof Y KONSTANTYN Paweł 1:3 (5:11, 11:9, 8:11, 7:11) 3:6
10   C PIETRZAK Antoni Z GŁĄB Damian 2:3 (6:11, 7:11, 11:9, 11:6, 6:11) 3:7
11   A KLUZEK Sławomir Y KONSTANTYN Paweł 2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 7:11, 8:11) 3:8
12   C PIETRZAK Antoni W GRATKOWSKI Jacek 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:8) 4:8
13   B KACHEL Mateusz Z PILCH Aleksander 2:3 (9:11, 11:4, 11:5, 3:11, 5:11) 4:9
14   D SURMA Krzysztof X ŚLIWIŃSKI Karol 2:3 (8:11, 11:13, 11:9, 11:9, 6:11) 4:10
2021-12-04 10:00 45 TKKF Dobczyce - KS „Gorce” Nowy Targ II 10:4
1   A GDULA Adam W MRUGAŁA Jan 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B NOWAK Jakub X MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 3:11) 0:2
3   C ZAKRZYŃSKI Dominik Y GNIADEK Piotr 3:1 (8:11, 11:4, 11:3, 11:5) 1:2
4   D ZYCH Szymon Z SUBIK Filip 3:2 (6:11, 11:9, 10:12, 11:9, 12:10) 2:2
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 3:2
6   B ZYCH Szymon
NOWAK Jakub
X SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (4:11, 12:10, 11:8, 11:9) 4:2
7   A GDULA Adam X MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (12:14, 11:3, 11:8, 11:9) 5:2
8   B NOWAK Jakub W MRUGAŁA Jan 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 5:3
9   D ZYCH Szymon Y GNIADEK Piotr 3:1 (12:10, 12:10, 9:11, 11:3) 6:3
10   C ZAKRZYŃSKI Dominik Z SUBIK Filip 3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 11:5) 7:3
11   A GDULA Adam Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 8:3
12   C ZAKRZYŃSKI Dominik W MRUGAŁA Jan 3:1 (11:4, 11:1, 9:11, 11:5) 9:3
13   B NOWAK Jakub Z SUBIK Filip 2:3 (11:9, 11:7, 5:11, 6:11, 10:12) 9:4
14   D ZYCH Szymon X MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (11:8, 6:11, 15:13, 11:7) 10:4
2021-11-12 19:00 46 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 WO
1   A DUDZIAK Damian W CZYŻYCKI Bogdan 3:1 (8:11, 12:10, 11:6, 11:9) 1:0
2   B SKRZYPEK Grzegorz X NALEPA Maciej 3:2 (11:4, 8:11, 11:6, 9:11, 11:9) 2:0
3   C SKRZYPEK Adrian Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 3:0
4   D LENART Marek Z KUZIO Waldemar 3:2 (11:2, 10:12, 6:11, 11:8, 11:5) 4:0
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
1:3 (9:11, 11:3, 7:11, 8:11) 4:1
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (9:11, 7:11, 11:8, 9:11) 4:2
7   A DUDZIAK Damian X NALEPA Maciej 3:1 (11:5, 4:11, 11:7, 12:10) 5:2
8   B SKRZYPEK Grzegorz W STALMACH Zbigniew 3:2 (11:4, 11:7, 10:12, 7:11, 11:8) 6:2
9   D LENART Marek Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 7:2
10   C SKRZYPEK Adrian Z KUZIO Waldemar 1:3 (5:11, 4:11, 11:7, 8:11) 7:3
11   A DUDZIAK Damian Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (11:8, 9:11, 11:13, 11:4, 11:8) 8:3
12   C SKRZYPEK Adrian W STALMACH Zbigniew 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 6:11, 11:8) 9:3
13   B ZIELIŃSKI Andrzej Z KUZIO Waldemar 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) 9:4
14   D LENART Marek X NALEPA Maciej 3:0 (13:11, 11:6, 11:5) 10:4
2021-10-30 11:00 47 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
1   A MÓL Marcin W KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:1, 11:6) 1:0
2   B WILK Paweł X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (2:11, 6:11, 1:11) 1:1
3   C WOŹNIAK Dominik Y ROZUM Dawid 2:3 (13:11, 8:11, 15:13, 7:11, 6:11) 1:2
4   D NOWAK Marcin Z GOLONKA Filip 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:6) 2:2
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 11:8) 3:2
6   B WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
X GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:8) 4:2
7   A MÓL Marcin X SUŁKOWSKI Karol 2:3 (14:12, 11:9, 9:11, 7:11, 4:11) 4:3
8   B WILK Paweł W KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (7:11, 15:13, 11:9, 12:10) 5:3
9   D NOWAK Marcin Y ROZUM Dawid 1:3 (5:11, 11:3, 4:11, 5:11) 5:4
10   C WOŹNIAK Dominik Z GOLONKA Filip 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 6:4
11   A MÓL Marcin Y ROZUM Dawid 2:3 (12:14, 11:6, 11:6, 6:11, 10:12) 6:5
12   C WOŹNIAK Dominik W KORNAŚ Bartłomiej 3:2 (7:11, 11:5, 9:11, 11:9, 11:6) 7:5
13   B WILK Paweł Z GOLONKA Filip 2:3 (13:11, 7:11, 11:8, 7:11, 5:11) 7:6
14   D NOWAK Marcin X SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 8:6
2021-10-30 14:00 48 KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
1   A JABŁOŃSKI Paweł W SKOTNICZNY Rafał 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 4:11) 0:1
2   B KOPACKI Paweł X MORA Szymon 1:3 (8:11, 8:11, 11:6, 9:11) 0:2
3   C GAJEWSKA Natalia Y PACIA Bartłomiej 2:3 (2:11, 11:7, 11:6, 9:11, 3:11) 0:3
4   D CHUDZICKI Maksym Z GLANOWSKI Waldemar 3:2 (11:8, 7:11, 16:18, 22:20, 11:9) 1:3
5   A GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
W GLANOWSKI Waldemar
MORA Szymon
2:3 (3:11, 9:11, 11:9, 11:6, 7:11) 1:4
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
3:1 (11:6, 11:13, 11:6, 11:8) 2:4
7   A JABŁOŃSKI Paweł X MORA Szymon 2:3 (11:7, 11:5, 8:11, 10:12, 6:11) 2:5
8   B KOPACKI Paweł W SKOTNICZNY Rafał 1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 7:11) 2:6
9   D CHUDZICKI Maksym Y PACIA Bartłomiej 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 6:11, 11:8) 3:6
10   C GAJEWSKA Natalia Z GLANOWSKI Waldemar 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 3:7
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y PACIA Bartłomiej 1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 4:11) 3:8
12   C GAJEWSKA Natalia W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 3:9
13   B KOPACKI Paweł Z GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 4:9
14   D CHUDZICKI Maksym X MORA Szymon 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 8:11, 11:8) 5:9
2021-10-30 10:30 49 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2
1   A KIEROŃSKI Adam W PASEK Kamil 3:1 (11:3, 9:11, 11:4, 11:6) 1:0
2   B WŁODEK Grzegorz X BULZAK Jan 3:1 (10:12, 13:11, 11:7, 11:9) 2:0
3   C TATARCZUCH Rafał Y TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:4, 10:12, 11:9, 15:13) 3:0
4   D JANISZEWSKI Kamil Z KAWKA Maciej 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 4:0
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6) 5:0
6   B WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
X KAWKA Maciej
BULZAK Jan
3:1 (14:12, 10:12, 11:5, 13:11) 6:0
7   A KIEROŃSKI Adam X BULZAK Jan 3:2 (11:13, 12:10, 11:6, 8:11, 11:3) 7:0
8   B WŁODEK Grzegorz W PASEK Kamil 1:3 (11:5, 10:12, 9:11, 9:11) 7:1
9   D JANISZEWSKI Kamil Y TROJANOWSKI Dawid 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) 7:2
10   C TATARCZUCH Rafał Z KAWKA Maciej 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 8:2
11   A KIEROŃSKI Adam Y TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:6, 7:11, 11:3, 11:6) 9:2
12   C TATARCZUCH Rafał W PASEK Kamil 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 10:2
13   B WŁODEK Grzegorz Z KAWKA Maciej 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 11:2
14   D JANISZEWSKI Kamil X BULZAK Jan 3:2 (11:3, 12:10, 7:11, 9:11, 11:9) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy