III liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2022-01-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-07 18:00 78 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
1   A KOZIEŁ Michał W KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:4) 1:0
2   B DŁUGAJ Rafał X ROZUM Dawid 1:3 (5:11, 9:11, 11:8, 8:11) 1:1
3   C ŚWIRK Robert Y SUŁKOWSKI Karol 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 2:1
4   D FRĄCZEK Łukasz Z GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:7, 16:14) 3:1
5   A ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
3:0 (13:11, 11:9, 11:7) 4:1
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
3:2 (6:11, 12:14, 11:8, 11:6, 11:5) 5:1
7   A KOZIEŁ Michał X ROZUM Dawid 2:3 (11:9, 12:10, 8:11, 10:12, 0:11) 5:2
8   B KOPCZYK Adrian W KORNAŚ Bartłomiej 2:3 (11:6, 7:11, 6:11, 13:11, 10:12) 5:3
9   D FRĄCZEK Łukasz Y SUŁKOWSKI Karol 3:1 (9:11, 12:10, 20:18, 11:5) 6:3
10   C ŚWIRK Robert Z GOLONKA Filip 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 7:3
11   A KOZIEŁ Michał Y SUŁKOWSKI Karol 1:3 (11:8, 10:12, 4:11, 11:13) 7:4
12   C ŚWIRK Robert W KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 8:4
13   B KOPCZYK Adrian Z GOLONKA Filip 2:3 (11:9, 11:9, 11:13, 4:11, 6:11) 8:5
14   D FRĄCZEK Łukasz X ROZUM Dawid 2:3 (11:6, 9:11, 11:4, 6:11, 9:11) 8:6
2022-01-08 16:00 79 UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Kłos” Olkusz 13:1
1   A CZYŻYCKI Bogdan W WALOTEK Krzysztof 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) 1:0
2   B NALEPA Maciej X TRZECIAK Jacek 3:0 (11:9, 11:3, 13:11) 2:0
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 3:0
4   D KUZIO Waldemar Z SKOTNICZNY Rafał 2:3 (11:8, 11:7, 4:11, 6:11, 7:11) 3:1
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W SKOTNICZNY Rafał
ŁASKAWIEC Jakub
3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:6, 11:3) 4:1
6   B CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
X TRZECIAK Jacek
WALOTEK Krzysztof
3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 5:1
7   A STALMACH Zbigniew X TRZECIAK Jacek 3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:5) 6:1
8   B NALEPA Maciej W WALOTEK Krzysztof 3:1 (12:10, 9:11, 11:6, 11:2) 7:1
9   D KUZIO Waldemar Y ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:1, 11:7, 11:6) 8:1
10   C ŚWIATŁOŃ Piotr Z SKOTNICZNY Rafał 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:6) 9:1
11   A STALMACH Zbigniew Y ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 10:1
12   C ŚWIATŁOŃ Piotr W WALOTEK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 11:1
13   B NALEPA Maciej Z SKOTNICZNY Rafał 3:1 (9:11, 11:3, 11:6, 11:9) 12:1
14   D KUZIO Waldemar X TRZECIAK Jacek 3:0 (15:13, 11:8, 11:6) 13:1
2022-01-08 14:30 80 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Start” Nowy Sącz 13:1
1   A MRUGAŁA Jan W TROJANOWSKI Dawid 3:2 (11:13, 12:10, 11:6, 11:13, 11:9) 1:0
2   B SUBIK Filip X LEŚNIAK Kamil 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 2:0
3   C GNIADEK Piotr Y BULZAK Jan 3:1 (9:11, 11:3, 11:8, 11:4) 3:0
4   D MRUGAŁA Bartłomiej Z BORKOWSKI Marek 3:0 (15:13, 11:7, 13:11) 4:0
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W TROJANOWSKI Dawid
LEŚNIAK Kamil
3:1 (11:2, 11:3, 9:11, 11:4) 5:0
6   B SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
X BORKOWSKI Marek
BULZAK Jan
3:0 (11:9, 11:5, 11:2) 6:0
7   A MRUGAŁA Jan X LEŚNIAK Kamil 3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:9) 7:0
8   B SUBIK Filip W TROJANOWSKI Dawid 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 8:0
9   D MRUGAŁA Bartłomiej Y BULZAK Jan 3:2 (4:11, 11:9, 11:7, 6:11, 11:3) 9:0
10   C GNIADEK Piotr Z BORKOWSKI Marek 3:2 (8:11, 11:5, 11:7, 8:11, 11:9) 10:0
11   A MRUGAŁA Jan Y BULZAK Jan 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 11:0
12   C GNIADEK Piotr W TROJANOWSKI Dawid 3:2 (11:7, 9:11, 13:11, 5:11, 11:8) 12:0
13   B SUBIK Filip Z BORKOWSKI Marek 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 12:1
14   D MRUGAŁA Bartłomiej X LEŚNIAK Kamil 3:1 (13:11, 9:11, 11:7, 11:8) 13:1
2022-01-04 14:30 81 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
1   A ŚLIWIŃSKI Karol W WŁODEK Grzegorz 3:0 (12:10, 14:12, 11:9) 1:0
2   B GRATKOWSKI Jacek X KIEROŃSKI Adam 2:3 (11:8, 7:11, 7:11, 11:6, 8:11) 1:1
3   C PIRÓG Paweł Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 1:2
4   D PILCH Aleksander Z DYCHTOŃ Jakub 1:3 (16:18, 11:8, 9:11, 7:11) 1:3
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
2:3 (5:11, 11:6, 5:11, 11:8, 8:11) 1:4
6   B PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
2:3 (11:7, 5:11, 11:6, 8:11, 6:11) 1:5
7   A ŚLIWIŃSKI Karol X KIEROŃSKI Adam 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:6
8   B GRATKOWSKI Jacek W WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:7, 13:11) 2:6
9   D PILCH Aleksander Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (7:11, 4:11, 11:13) 2:7
10   C PIRÓG Paweł Z DYCHTOŃ Jakub 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 2:8
11   A ŚLIWIŃSKI Karol Y TATARCZUCH Rafał 1:3 (11:6, 15:17, 7:11, 8:11) 2:9
12   C PIRÓG Paweł W WŁODEK Grzegorz 0:3 (6:11, 4:11, 3:11) 2:10
13   B GRATKOWSKI Jacek Z DYCHTOŃ Jakub 2:3 (7:11, 11:8, 15:17, 11:6, 9:11) 2:11
14   D PILCH Aleksander X KIEROŃSKI Adam 2:3 (5:11, 3:11, 11:9, 12:10, 9:11) 2:12
2022-01-15 16:30 82 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
1   A CELARY Mateusz W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 4:11, 5:11) 0:1
2   B KOŁOS Arkadiusz X CHUDZICKI Maksym 0:3 (6:11, 7:11, 11:13) 0:2
3   C TURECKI Kacper Y KOPACKI Paweł 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 1:2
4   D ZIMNICKI Tomasz Z PĘK Karolina 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 2:2
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W PĘK Karolina
CHUDZICKI Maksym
3:2 (12:10, 11:8, 4:11, 10:12, 13:11) 3:2
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:2) 4:2
7   A CELARY Mateusz X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:5) 5:2
8   B KOŁOS Arkadiusz W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (8:11, 7:11, 11:7, 11:7, 11:8) 6:2
9   D ZIMNICKI Tomasz Y KOPACKI Paweł 2:3 (11:13, 11:8, 15:13, 6:11, 11:13) 6:3
10   C TURECKI Kacper Z PĘK Karolina 3:1 (6:11, 11:6, 14:12, 11:6) 7:3
11   A CELARY Mateusz Y KOPACKI Paweł 0:3 (0:11, 0:11, 0:11) 7:4
12   C TURECKI Kacper W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:7, 11:3, 5:11, 9:11, 11:6) 8:4
13   B KOŁOS Arkadiusz Z PĘK Karolina 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) 9:4
14   D ZIMNICKI Tomasz X CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:3) 10:4
2022-01-16 11:00 83 ULKS „Lachowice” - MKS „Radość” Gorlice 10:4
1   A PIETRZAK Antoni W WOŹNIAK Dominik 3:2 (11:9, 8:11, 5:11, 11:9, 11:4) 1:0
2   B RAPUTA Tomasz X WOŹNIAK Marcin 3:0 (11:7, 15:13, 11:8) 2:0
3   C SURMA Krzysztof Y NOWAK Marcin 3:2 (9:11, 11:7, 10:12, 13:11, 11:9) 3:0
4   D KLUZEK Sławomir Z MÓL Marcin 3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:8, 11:9) 4:0
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W WOŹNIAK Marcin
WOŹNIAK Dominik
1:3 (12:10, 9:11, 10:12, 10:12) 4:1
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
3:2 (11:5, 11:8, 9:11, 5:11, 11:7) 5:1
7   A PIETRZAK Antoni X WOŹNIAK Marcin 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 5:2
8   B RAPUTA Tomasz W WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 6:2
9   D KLUZEK Sławomir Y NOWAK Marcin 2:3 (4:11, 11:6, 9:11, 11:8, 7:11) 6:3
10   C SURMA Krzysztof Z MÓL Marcin 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:7, 11:4) 7:3
11   A PIETRZAK Antoni Y NOWAK Marcin 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 12:10) 8:3
12   C SURMA Krzysztof W WOŹNIAK Dominik 3:1 (15:13, 7:11, 11:7, 11:8) 9:3
13   B RAPUTA Tomasz Z MÓL Marcin 3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 12:10, 11:8) 10:3
14   D KLUZEK Sławomir X WOŹNIAK Marcin 1:3 (9:11, 7:11, 15:13, 9:11) 10:4
2022-01-08 10:00 84 TKKF Dobczyce - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6
1   A ZAKRZYŃSKI Dominik W SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) 1:0
2   B GDULA Adam X DUDZIAK Damian 3:1 (11:4, 11:9, 8:11, 11:2) 2:0
3   C ZYCH Szymon Y SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 2:1
4   D NOWAK Jakub Z LENART Marek 3:2 (3:11, 8:11, 11:7, 11:7, 14:12) 3:1
5   A ZYCH Szymon
BAJER Grzegorz
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 3:2
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:7) 4:2
7   A ZAKRZYŃSKI Dominik X DUDZIAK Damian 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 5:2
8   B GDULA Adam W SKRZYPEK Adrian 2:3 (11:8, 11:4, 10:12, 6:11, 10:12) 5:3
9   D NOWAK Jakub Y SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 7:11) 5:4
10   C ZYCH Szymon Z LENART Marek 3:1 (10:12, 14:12, 11:6, 11:5) 6:4
11   A ZAKRZYŃSKI Dominik Y SKRZYPEK Grzegorz 3:1 (11:1, 4:11, 11:1, 11:1) 7:4
12   C ZYCH Szymon W SKRZYPEK Adrian 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 7:5
13   B GDULA Adam Z LENART Marek 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 8:11) 7:6
14   D NOWAK Jakub X DUDZIAK Damian 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 12:10) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy