III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-10-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-08 18:00 22 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
1   A ŚWIRK Robert W KOŁEK Maciej 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 0:1
2   B DŁUGAJ Rafał X BOGACZ Wojciech 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:2
3   C FRĄCZEK Łukasz Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 1:2
4   D KOPCZYK Adrian Z KOPACKI Paweł 3:2 (9:11, 11:3, 11:7, 9:11, 12:10) 2:2
5   A ŚWIRK Robert
DŁUGAJ Rafał
W BOGACZ Wojciech
KOŁEK Maciej
2:3 (8:11, 12:10, 7:11, 11:4, 5:11) 2:3
6   B KOPCZYK Adrian
FRĄCZEK Łukasz
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 2:4
7   A ŚWIRK Robert X BOGACZ Wojciech 3:0 (11:8, 11:9, 20:18) 3:4
8   B DŁUGAJ Rafał W KOŁEK Maciej 1:3 (8:11, 11:6, 5:11, 9:11) 3:5
9   D KOPCZYK Adrian Y JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (6:11, 11:9, 2:11, 12:10, 9:11) 3:6
10   C FRĄCZEK Łukasz Z KOPACKI Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 3:7
11   A ŚWIRK Robert Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 4:7
12   C FRĄCZEK Łukasz W KOŁEK Maciej 1:3 (7:11, 11:8, 11:13, 9:11) 4:8
13   B DŁUGAJ Rafał Z KOPACKI Paweł 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 4:9
14   D KOPCZYK Adrian X BOGACZ Wojciech 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 4:10
2021-10-06 18:30 23 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Radość” Gorlice 9:5
1   A TATARCZUCH Rafał W MÓL Marcin 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 11:7) 1:0
2   B WŁODEK Grzegorz X WILK Paweł 1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 12:14) 1:1
3   C DYCHTOŃ Jakub Y NOWAK Marcin 1:3 (11:5, 5:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D KIEROŃSKI Adam Z WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) 2:2
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:7) 3:2
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 7:11) 3:3
7   A TATARCZUCH Rafał X WILK Paweł 3:0 (11:7, 11:2, 12:10) 4:3
8   B WŁODEK Grzegorz W MÓL Marcin 3:2 (11:13, 12:10, 7:11, 11:3, 11:8) 5:3
9   D KIEROŃSKI Adam Y NOWAK Marcin 3:1 (8:11, 11:9, 11:1, 11:3) 6:3
10   C DYCHTOŃ Jakub Z WOŹNIAK Dominik 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 11:4) 7:3
11   A TATARCZUCH Rafał Y NOWAK Marcin 3:1 (11:5, 11:4, 5:11, 11:3) 8:3
12   C DYCHTOŃ Jakub W MÓL Marcin 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 8:11) 8:4
13   B WŁODEK Grzegorz Z WOŹNIAK Dominik 1:3 (3:11, 11:9, 5:11, 6:11) 8:5
14   D KIEROŃSKI Adam X WILK Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 9:5
2021-10-17 11:00 24 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
1   A TROJANOWSKI Dawid W LENART Marek 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 1:0
2   B PASEK Kamil X SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:8, 11:9, 11:3) 2:0
3   C LEŚNIAK Kamil Y SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 2:1
4   D BULZAK Jan Z DUDZIAK Damian 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:4) 3:1
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:7, 14:12, 12:10) 4:1
6   B LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:1 (11:4, 11:5, 9:11, 11:7) 5:1
7   A TROJANOWSKI Dawid X SKRZYPEK Adrian 1:3 (10:12, 11:5, 4:11, 6:11) 5:2
8   B PASEK Kamil W LENART Marek 0:3 (8:11, 9:11, 12:14) 5:3
9   D BULZAK Jan Y SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (10:12, 7:11, 3:11) 5:4
10   C LEŚNIAK Kamil Z DUDZIAK Damian 1:3 (9:11, 12:10, 6:11, 2:11) 5:5
11   A TROJANOWSKI Dawid Y SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (3:11, 6:11, 11:3, 9:11) 5:6
12   C LEŚNIAK Kamil W LENART Marek 1:3 (4:11, 10:12, 11:9, 3:11) 5:7
13   B PASEK Kamil Z DUDZIAK Damian 2:3 (11:6, 7:11, 11:9, 8:11, 5:11) 5:8
14   D BULZAK Jan X SKRZYPEK Adrian 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 5:9
2021-09-18 13:30 25 LKS „Kłos” Olkusz - TKKF Dobczyce 10:4
1   A SKOTNICZNY Rafał W ZAKRZYŃSKI Dominik 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 1:0
2   B PACIA Bartłomiej X GDULA Adam 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 9:11) 1:1
3   C GLANOWSKI Waldemar Y NOWAK Jakub 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 2:1
4   D MORA Szymon Z BAJER Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 3:1
5   A TOMSIA Sławomir
MORA Szymon
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:2 (11:5, 7:11, 11:5, 4:11, 11:8) 4:1
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:1 (11:5, 10:12, 11:6, 12:10) 5:1
7   A SKOTNICZNY Rafał X GDULA Adam 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 5:2
8   B PACIA Bartłomiej W ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (6:11, 5:11, 1:11) 5:3
9   D MORA Szymon Y NOWAK Jakub 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) 6:3
10   C GLANOWSKI Waldemar Z BAJER Grzegorz 3:1 (13:15, 11:6, 11:5, 11:6) 7:3
11   A SKOTNICZNY Rafał Y NOWAK Jakub 3:2 (5:11, 11:3, 7:11, 11:7, 11:6) 8:3
12   C TOMSIA Sławomir W ZAKRZYŃSKI Dominik 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) 8:4
13   B PACIA Bartłomiej Z BAJER Grzegorz 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 9:4
14   D MORA Szymon X GDULA Adam 3:0 (11:7, 11:9, 11:2) 10:4
2021-10-09 16:00 26 UKS „Płomień” Limanowa II - ULKS „Lachowice” 12:2
1   A SUŁKOWSKI Bartosz W SURMA Krzysztof 3:2 (9:11, 11:5, 12:10, 8:11, 11:6) 1:0
2   B MICHALCZYK Jakub X PIETRZAK Antoni 3:1 (13:11, 11:6, 7:11, 11:5) 2:0
3   C KOSMAL Dawid Y KLUZEK Sławomir 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 3:0
4   D SUŁKOWSKI Karol Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 4:0
5   A MICHALCZYK Jakub
SUŁKOWSKI Karol
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
2:3 (12:14, 11:7, 8:11, 11:9, 10:12) 4:1
6   B SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X PIETRZAK Antoni
KLUZEK Sławomir
3:1 (11:2, 6:11, 11:6, 11:7) 5:1
7   A SUŁKOWSKI Bartosz X PIETRZAK Antoni 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 6:1
8   B MICHALCZYK Jakub W SURMA Krzysztof 3:2 (11:4, 12:10, 6:11, 8:11, 11:5) 7:1
9   D SUŁKOWSKI Karol Y KLUZEK Sławomir 3:2 (11:6, 4:11, 11:9, 7:11, 11:9) 8:1
10   C KOSMAL Dawid Z KACHEL Mateusz 3:0 (15:13, 11:4, 11:7) 9:1
11   A SUŁKOWSKI Bartosz Y KLUZEK Sławomir 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 9:11, 8:11) 9:2
12   C KOSMAL Dawid W SURMA Krzysztof 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:7) 10:2
13   B MICHALCZYK Jakub Z KACHEL Mateusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 11:2
14   D SUŁKOWSKI Karol X PIETRZAK Antoni 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 12:2
2021-10-09 16:00 27 UKS „Zarabie” Myślenice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
1   A KUZIO Waldemar W CELARY Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 11:13) 0:1
2   B STALMACH Zbigniew X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (9:11, 8:11, 2:11) 0:2
3   C NALEPA Maciej Y TURECKI Kacper 1:3 (8:11, 13:11, 7:11, 8:11) 0:3
4   D CZYŻYCKI Bogdan Z ZIMNICKI Tomasz 2:3 (13:15, 12:10, 11:3, 4:11, 7:11) 0:4
5   A CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
W ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:13) 0:5
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (15:13, 11:8, 10:12, 7:11, 6:11) 0:6
7   A KUZIO Waldemar X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 0:7
8   B STALMACH Zbigniew W CELARY Mateusz 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 7:11) 0:8
9   D CZYŻYCKI Bogdan Y TURECKI Kacper 2:3 (11:9, 5:11, 9:11, 11:7, 7:11) 0:9
10   C NALEPA Maciej Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (11:2, 11:13, 8:11, 7:11) 0:10
11   A KUZIO Waldemar Y TURECKI Kacper 3:2 (11:7, 11:8, 6:11, 2:11, 11:7) 1:10
12   C NALEPA Maciej W CELARY Mateusz 1:3 (4:11, 5:11, 14:12, 2:11) 1:11
13   B STALMACH Zbigniew Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (18:20, 8:11, 12:10, 7:11) 1:12
14   D CZYŻYCKI Bogdan X KOŁOS Arkadiusz 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 2:12
2022-01-11 18:00 28 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Siemacha” Kraków 8:6
1   A SUBIK Filip W PILCH Aleksander 3:1 (11:9, 11:5, 12:14, 11:6) 1:0
2   B MRUGAŁA Jan X GRATKOWSKI Jacek 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 16:14) 2:0
3   C WĄSIK Marcin Y ŚLIWIŃSKI Karol 3:2 (9:11, 11:8, 4:11, 17:15, 15:13) 3:0
4   D MRUGAŁA Bartłomiej Z KONSTANTYN Paweł 2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 12:10, 6:11) 3:1
5   A GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
W PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 3:2
6   B SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
X KONSTANTYN Paweł
GRATKOWSKI Jacek
3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 4:2
7   A SUBIK Filip X GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:13, 11:7, 4:11, 11:9, 11:6) 5:2
8   B MRUGAŁA Jan W PILCH Aleksander 3:0 (11:9, 11:7, 13:11) 6:2
9   D MRUGAŁA Bartłomiej Y ŚLIWIŃSKI Karol 0:3 (11:13, 8:11, 6:11) 6:3
10   C WĄSIK Marcin Z KONSTANTYN Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 6:4
11   A SUBIK Filip Y ŚLIWIŃSKI Karol 3:2 (7:11, 11:9, 7:11, 11:8, 11:7) 7:4
12   C GNIADEK Piotr W PILCH Aleksander 2:3 (11:9, 8:11, 12:10, 7:11, 9:11) 7:5
13   B MRUGAŁA Jan Z KONSTANTYN Paweł 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 8:5
14   D MRUGAŁA Bartłomiej X GRATKOWSKI Jacek 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy