III liga mężczyzn
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 UTYLSKI Filip (MKS „Centrum” Kraków) 30 23 7 77:38 76,67
2 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 23 22 1 66:23 95,65
3 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 24 22 2 69:19 91,67
4 RACZEK Marcin (MKS „Skawa” Wadowice) 24 20 4 66:24 83,33
5 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 24 19 5 61:28 79,17
6 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 24 19 5 63:34 79,17
7 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 21 17 4 52:19 80,95
8 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 24 17 7 62:36 70,83
9 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 24 17 7 59:39 70,83
10 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 24 16 8 56:37 66,67
11 KLUZEK Sławomir (ULKS „Lachowice”) 24 16 8 54:36 66,67
12 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 15 3 47:17 83,33
13 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 20 15 5 50:23 75,00
14 RAPUTA Tomasz (ULKS „Lachowice”) 24 15 9 54:36 62,50
15 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 15 15 57:61 50,00
16 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 15 15 57:65 50,00
17 NOWAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 27 14 13 61:47 51,85
18 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 13 2 42:16 86,67
19 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 19 13 6 47:31 68,42
20 KONSTANTYN Paweł („Siemacha” Kraków) 24 13 11 45:38 54,17
21 WŁODEK Grzegorz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 30 13 17 54:70 43,33
22 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 21 12 9 45:39 57,14
23 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 24 12 12 47:50 50,00
24 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno III) 27 12 15 55:51 44,44
25 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 11 7 40:27 61,11
26 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 19 11 8 39:32 57,89
27 WILK Paweł (MKS „Radość” Gorlice) 24 11 13 40:47 45,83
28 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 11 19 50:63 36,67
29 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 10 8 35:36 55,56
30 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno III) 24 10 14 48:50 41,67
31 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 30 10 20 46:74 33,33
32 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 15 9 6 32:32 60,00
33 SOWA Bartosz („Siemacha” Kraków) 16 9 7 31:32 56,25
34 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 9 9 37:31 50,00
35 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 9 9 41:37 50,00
36 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 18 9 9 32:31 50,00
37 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Zarabie” Myślenice II) 24 9 15 40:53 37,50
38 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 26 9 17 39:62 34,62
39 RADEK Arkadiusz (MKS „Centrum” Kraków) 21 7 14 41:51 33,33
40 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 18 6 12 24:42 33,33
41 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 21 6 15 29:48 28,57
42 STOCHEL Adam (MKS „Centrum” Kraków) 16 5 11 19:38 31,25
43 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 6 4 2 16:7 66,67
44 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 4 2 16:7 66,67
45 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 4 2 14:7 66,67
46 BOLEK Łukasz („Siemacha” Kraków) 12 4 8 19:26 33,33
47 URBAN Witold (LKS „Polonia” Wilczkowice) 12 4 8 21:29 33,33
48 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 14 4 10 23:37 28,57
49 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 16 4 12 22:38 25,00
50 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno III) 3 3 0 9:0 100,00
51 RÓŻYCZKA Mirosław („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 12 3 9 13:32 25,00
52 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 16 3 13 15:43 18,75
53 GADAWSKI Adrian („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 20 3 17 19:54 15,00
54 KOLEKTA Jarosław (MKS „Skawa” Wadowice) 3 2 1 6:4 66,67
55 LENART Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 2 1 8:6 66,67
56 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 2 2 9:9 50,00
57 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 2 2 6:6 50,00
58 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 2 4 9:14 33,33
59 PĘCZEK Mateusz (MKS „Centrum” Kraków) 9 2 7 12:25 22,22
60 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 9 2 7 11:23 22,22
61 GRZEGORZEWSKI Wojciech („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 9 2 7 10:23 22,22
62 WOJAS Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków) 20 2 18 13:54 10,00
63 HOŁDA Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 5:8 33,33
64 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno III) 3 1 2 5:8 33,33
65 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice) 3 1 2 3:7 33,33
66 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 1 5 6:15 16,67
67 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 6 1 5 4:15 16,67
68 DROZD Paweł („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 9 1 8 8:24 11,11
69 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS „Centrum” Kraków) 9 1 8 5:25 11,11
70 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 13 1 12 12:36 7,69
71 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 4:9 0,00
72 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice) 2 0 2 2:6 0,00
73 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 3:9 0,00
74 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno III) 3 0 3 2:9 0,00
75 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 2 0 2 1:6 0,00
76 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 3 0 3 1:9 0,00
77 ŁAKOMY Mariusz (MKS „Centrum” Kraków) 3 0 3 1:9 0,00
78 BOBER Rafał (MKS „Centrum” Kraków) 3 0 3 1:9 0,00
79 SZEWCZYK Hubert (MKS „Centrum” Kraków) 6 0 6 1:18 0,00
80 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice) 1 0 1 0:3 0,00
81 DIETRICH Aleksander (MKS „Centrum” Kraków) 3 0 3 0:9 0,00
82 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 1 0 1 0:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 23 22 1 66:23 95,65
2 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 24 22 2 69:19 91,67
3 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 13 2 42:16 86,67
4 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 15 3 47:17 83,33
5 RACZEK Marcin (MKS „Skawa” Wadowice) 24 20 4 66:24 83,33
6 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 21 17 4 52:19 80,95
7 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 24 19 5 61:28 79,17
8 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 24 19 5 63:34 79,17
9 UTYLSKI Filip (MKS „Centrum” Kraków) 30 23 7 77:38 76,67
10 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 20 15 5 50:23 75,00
11 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 24 17 7 62:36 70,83
12 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 24 17 7 59:39 70,83
13 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 19 13 6 47:31 68,42
14 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 24 16 8 56:37 66,67
15 KLUZEK Sławomir (ULKS „Lachowice”) 24 16 8 54:36 66,67
16 RAPUTA Tomasz (ULKS „Lachowice”) 24 15 9 54:36 62,50
17 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 11 7 40:27 61,11
18 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 15 9 6 32:32 60,00
19 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 19 11 8 39:32 57,89
20 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 21 12 9 45:39 57,14
21 SOWA Bartosz („Siemacha” Kraków) 16 9 7 31:32 56,25
22 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 10 8 35:36 55,56
23 KONSTANTYN Paweł („Siemacha” Kraków) 24 13 11 45:38 54,17
24 NOWAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 27 14 13 61:47 51,85
25 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 9 9 37:31 50,00
26 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 9 9 41:37 50,00
27 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 18 9 9 32:31 50,00
28 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 24 12 12 47:50 50,00
29 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 15 15 57:61 50,00
30 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 15 15 57:65 50,00
31 WILK Paweł (MKS „Radość” Gorlice) 24 11 13 40:47 45,83
32 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno III) 27 12 15 55:51 44,44
33 WŁODEK Grzegorz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 30 13 17 54:70 43,33
34 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno III) 24 10 14 48:50 41,67
35 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Zarabie” Myślenice II) 24 9 15 40:53 37,50
36 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 11 19 50:63 36,67
37 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 26 9 17 39:62 34,62
38 RADEK Arkadiusz (MKS „Centrum” Kraków) 21 7 14 41:51 33,33
39 BOLEK Łukasz („Siemacha” Kraków) 12 4 8 19:26 33,33
40 URBAN Witold (LKS „Polonia” Wilczkowice) 12 4 8 21:29 33,33
41 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 30 10 20 46:74 33,33
42 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 18 6 12 24:42 33,33
43 STOCHEL Adam (MKS „Centrum” Kraków) 16 5 11 19:38 31,25
44 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 14 4 10 23:37 28,57
45 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 21 6 15 29:48 28,57
46 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 16 4 12 22:38 25,00
47 RÓŻYCZKA Mirosław („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 12 3 9 13:32 25,00
48 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 16 3 13 15:43 18,75
49 GADAWSKI Adrian („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 20 3 17 19:54 15,00
50 WOJAS Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków) 20 2 18 13:54 10,00
51 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 13 1 12 12:36 7,69
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 JURZAK Łukasz / RACZEK Marcin
(MKS „Skawa” Wadowice)
7 7 0 21:3 100,00
2 GŁĄB Damian / GRATKOWSKI Jacek
(„Siemacha” Kraków)
7 6 1 20:6 85,71
3 KUZIO Waldemar / NALEPA Maciej
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
7 6 1 19:7 85,71
4 GOŁDA Gabriel / PIEKARCZYK Michał
(MKS „Skawa” Wadowice)
5 4 1 13:5 80,00
5 WĄSIK Marcin / KRÓLIKOWSKI Bartosz
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
4 3 1 10:4 75,00
6 RAPUTA Tomasz / KLUZEK Sławomir
(ULKS „Lachowice”)
8 6 2 21:10 75,00
7 BOLEK Łukasz / SOWA Bartosz
(„Siemacha” Kraków)
7 5 2 18:12 71,43
8 ZIMNICKI Tomasz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
8 5 3 18:14 62,50
9 WŁODEK Grzegorz / JANISZEWSKI Kamil
(UKS „Villa Verde” Olesno III)
8 5 3 17:14 62,50
10 UTYLSKI Filip / STOCHEL Adam
(MKS „Centrum” Kraków)
5 3 2 12:9 60,00
11 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz / CZYŻYCKI Bogdan
(UKS „Zarabie” Myślenice II)
7 4 3 15:11 57,14
12 NOWAK Marcin / MÓL Marcin
(MKS „Radość” Gorlice)
7 4 3 13:16 57,14
13 SURMA Krzysztof / KACHEL Mateusz
(ULKS „Lachowice”)
8 4 4 17:14 50,00
14 KOŁOS Arkadiusz / KUTAJ Maksymilian
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
6 3 3 11:11 50,00
15 KOPACKI Paweł / CHUDZICKI Maksym
(KS „Bronowianka” Kraków II)
10 4 6 19:25 40,00
16 WOŹNIAK Dominik / WILK Paweł
(MKS „Radość” Gorlice)
7 2 5 13:16 28,57
17 DYCHTOŃ Jakub / MOTYKA Tadeusz
(UKS „Villa Verde” Olesno III)
7 2 5 12:17 28,57
18 DUDZIAK Damian / SKRZYPEK Grzegorz
(LKS „Polonia” Wilczkowice)
4 1 3 5:11 25,00
19 ZALEWSKI Krzysztof / GADAWSKI Adrian
(„Semarch-Podwawelski” Kraków II)
4 1 3 3:11 25,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 GOŁDA Gabriel (MKS „Skawa” Wadowice) 23 22 1 8 6 2 25,0
2 UTYLSKI Filip (MKS „Centrum” Kraków) 30 23 7 10 4 6 25,0
3 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 24 22 2 8 5 3 24,5
4 RACZEK Marcin (MKS „Skawa” Wadowice) 24 20 4 8 7 1 23,5
5 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 24 19 5 8 5 3 21,5
6 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 24 19 5 8 5 3 21,5
7 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 21 17 4 7 6 1 20,0
8 JURZAK Łukasz (MKS „Skawa” Wadowice) 20 15 5 8 8 0 19,0
9 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 24 17 7 8 4 4 19,0
10 KLUZEK Sławomir (ULKS „Lachowice”) 24 16 8 8 6 2 19,0
11 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 24 16 8 8 5 3 18,5
12 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 24 17 7 7 2 5 18,0
13 RAPUTA Tomasz (ULKS „Lachowice”) 24 15 9 8 6 2 18,0
14 NOWAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 27 14 13 9 6 3 17,0
15 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 15 15 10 4 6 17,0
16 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 15 15 10 4 6 17,0
17 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 18 15 3 6 2 4 16,0
18 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 19 13 6 7 6 1 16,0
19 WŁODEK Grzegorz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 30 13 17 10 6 4 16,0
20 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice II) 24 12 12 8 7 1 15,5
21 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 15 13 2 5 4 1 15,0
22 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 21 12 9 7 4 3 14,0
23 KONSTANTYN Paweł („Siemacha” Kraków) 24 13 11 4 2 2 14,0
24 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno III) 27 12 15 9 3 6 13,5
25 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków II) 30 11 19 10 4 6 13,0
26 WILK Paweł (MKS „Radość” Gorlice) 24 11 13 8 3 5 12,5
27 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno III) 24 10 14 8 5 3 12,5
28 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 19 11 8 5 2 3 12,0
29 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 11 7 5 1 4 11,5
30 SOWA Bartosz („Siemacha” Kraków) 16 9 7 8 5 3 11,5
31 KUTAJ Maksymilian („Kruszbud-Gryf” Gdów) 18 10 8 6 3 3 11,5
32 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 30 10 20 10 3 7 11,5
33 PIEKARCZYK Michał (MKS „Skawa” Wadowice) 18 9 9 6 4 2 11,0
34 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Zarabie” Myślenice II) 24 9 15 8 4 4 11,0
35 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 9 9 6 2 4 10,0
36 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia” Wilczkowice) 18 9 9 6 2 4 10,0
37 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 26 9 17 9 2 7 10,0
38 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 15 9 6 0 0 0 9,0
39 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice II) 21 6 15 7 6 1 9,0
40 RADEK Arkadiusz (MKS „Centrum” Kraków) 21 7 14 4 1 3 7,5
41 ZALEWSKI Krzysztof („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 18 6 12 6 1 5 6,5
42 BOLEK Łukasz („Siemacha” Kraków) 12 4 8 8 5 3 6,5
43 STOCHEL Adam (MKS „Centrum” Kraków) 16 5 11 6 3 3 6,5
44 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice II) 14 4 10 7 4 3 6,0
45 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 6 4 2 2 2 0 5,0
46 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 16 4 12 2 2 0 5,0
47 SZTWIERTNIA Ilona (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 4 2 2 1 1 4,5
48 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 4 2 2 1 1 4,5
49 URBAN Witold (LKS „Polonia” Wilczkowice) 12 4 8 3 1 2 4,5
50 GADAWSKI Adrian („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 20 3 17 7 3 4 4,5
51 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 9 2 7 8 4 4 4,0
52 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno III) 3 3 0 1 1 0 3,5
53 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 2 2 3 2 1 3,0
54 RÓŻYCZKA Mirosław („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 12 3 9 2 0 2 3,0
55 GRZEGORZEWSKI Wojciech („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 9 2 7 3 2 1 3,0
56 BIAŁY Sebastian („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 16 3 13 6 0 6 3,0
57 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 4 2 2 2 1 1 2,5
58 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 2 4 2 1 1 2,5
59 PĘCZEK Mateusz (MKS „Centrum” Kraków) 9 2 7 3 1 2 2,5
60 LENART Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 2 1 2 0 2 2,0
61 KOLEKTA Jarosław (MKS „Skawa” Wadowice) 3 2 1 1 0 1 2,0
62 WOJAS Bartłomiej (MKS „Centrum” Kraków) 20 2 18 8 0 8 2,0
63 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 6 1 5 2 1 1 1,5
64 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 1 5 2 1 1 1,5
65 WIERZBIŃSKI Marcin (MKS „Centrum” Kraków) 9 1 8 4 1 3 1,5
66 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice II) 13 1 12 2 1 1 1,5
67 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno III) 3 1 2 1 0 1 1,0
68 MACIEJCZYK Paweł (MKS „Skawa” Wadowice) 3 1 2 0 0 0 1,0
69 HOŁDA Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 1 0 1 1,0
70 DROZD Paweł („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 9 1 8 3 0 3 1,0
71 RUPA Robert (MKS „Skawa” Wadowice) 3 0 3 1 1 0 0,5
72 CHRABĄSZCZ Aleksandra (UKS „Villa Verde” Olesno III) 3 0 3 1 0 1 0,0
73 SZELEST Jacek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 2 0 2 1 0 1 0,0
74 SZEWCZYK Hubert (MKS „Centrum” Kraków) 6 0 6 2 0 2 0,0
75 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
76 KRUPA Cezary (MKS „Skawa” Wadowice) 2 0 2 0 0 0 0,0
77 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 1 0 1 1 0 1 0,0
78 DIETRICH Aleksander (MKS „Centrum” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
79 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 3 0 3 1 0 1 0,0
80 ŁAKOMY Mariusz (MKS „Centrum” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
81 BOBER Rafał (MKS „Centrum” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
82 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice) 1 0 1 0 0 0 0,0
83 NOWAK Alojzy („Semarch-Podwawelski” Kraków II) 0 0 0 1 0 1 0,0
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy