MKS „Centrum” Kraków (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBER Rafał 1997 M 9567 2020-09-30 2931
2 DIETRICH Aleksander 2004 M 9581 2020-09-30 2271
3 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 9569 2020-09-30 2766
4 PASIECZNY Jan 1967 M 9571 2020-09-30 601
5 PĘCZEK Mateusz 2001 M 10651 2020-11-18 2441
6 RADEK Arkadiusz 1994 M 9572 2020-09-30 1908
7 RAJTAR Marek 1997 M 9573 2020-09-30 4
8 STOCHEL Adam 2006 M 9590 2020-09-30 1641
9 STOCHEL Tomasz 1973 M 9574 2020-09-30 1962
10 SZEWCZYK Hubert 2005 M 9591 2020-09-30 1505
11 UTYLSKI Filip 1982 M 9575 2020-09-30 1
12 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 9576 2020-09-30 894
13 WOJAS Bartłomiej 2004 M 9595 2020-09-30 1006
14 ZAJĄC Jacek 2000 M 9577 2020-09-30 1060
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2020-10-03 14:00 ULKS „Lachowice” - MKS „Centrum” Kraków 12:2 (S) ⇓
2 3M 1/2 2020-10-17 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) ⇓
3 3M 1/4 2020-11-21 12:00 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) ⇓
4 3M 1/5 2020-11-28 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 (S) ⇓
5 3M 1/6 2020-12-05 16:30 MKS „Skawa” Wadowice - MKS „Centrum” Kraków 10:4 (S) ⇓
6 3M 1/7 2020-12-19 12:00 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
7 3M 1/10 2021-02-21 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Centrum” Kraków 13:1 (S) ⇓
8 3M 1/8 2021-02-28 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7 (S) ⇔
9 3M 1/9 2021-03-14 16:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7 (S) ⇔
10 3M 1/3 2021-03-20 17:00 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Centrum” Kraków 7:7 (S) ⇔
11 3M 1/11 do ustalenia MKS „Centrum” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) ULKS „Lachowice”         0,0   0,0 2,0   0,0 2
2 (D) „Siemacha” Kraków     0,0   0,0     3,0   0,0 3
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II       1,0   1,0   2,0   0,0 4
4 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów       0,0   0,5   2,5   0,0 3
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice   0,0         0,0 2,0   2,0 4
6 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III       1,5 1,0 1,0   3,5   0,0 7
7 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II         0,0 0,0   1,0 0,0   1
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków II         2,0 1,5   2,5 1,0 0,0 7
9 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków II         1,0 2,5   3,5 0,0 0,0 7
10 (W) MKS „Radość” Gorlice 0,0       3,5     3,0 0,5   7
Razem 0,0 0,0 0,0 2,5 7,5 6,5 0,0 25,0 1,5 2,0 45
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOBER Rafał 1997 M 9567 2020-09-30 2931
2 DIETRICH Aleksander 2004 M 9581 2020-09-30 2271
3 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 9569 2020-09-30 2766
4 PĘCZEK Mateusz 2001 M 10651 2020-11-18 2441
5 RADEK Arkadiusz 1994 M 9572 2020-09-30 1908
6 STOCHEL Adam 2006 M 9590 2020-09-30 1641
7 SZEWCZYK Hubert 2005 M 9591 2020-09-30 1505
8 UTYLSKI Filip 1982 M 9575 2020-09-30 1
9 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 9576 2020-09-30 894
10 WOJAS Bartłomiej 2004 M 9595 2020-09-30 1006