MKS „Centrum” Kraków (M)
Klub: MKS „Centrum” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Międzyszkolny Basen Pływacki Kraków-Śródmieście
ul. Francesco Nullo 23
31-543 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Filip Utylski (tel. 502 937 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DIETRICH Aleksander 2004 M 9581 2020-09-30 2271
2 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 9569 2020-09-30 2766
3 PASIECZNY Jan 1967 M 9571 2020-09-30 601
4 PĘCZEK Mateusz 2001 M 10651 2020-11-18 2441
5 RADEK Arkadiusz 1994 M 9572 2020-09-30 1908
6 RAJTAR Marek 1997 M 9573 2020-09-30 4
7 STOCHEL Adam 2006 M 9590 2020-09-30 1641
8 STOCHEL Tomasz 1973 M 9574 2020-09-30 1962
9 SZEWCZYK Hubert 2005 M 9591 2020-09-30 1505
10 UTYLSKI Filip 1982 M 9575 2020-09-30 1
11 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 9576 2020-09-30 894
12 WOJAS Bartłomiej 2004 M 9595 2020-09-30 1006
13 ZAJĄC Jacek 2000 M 9577 2020-09-30 1060
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2020-10-03 14:00 ULKS „Lachowice” - MKS „Centrum” Kraków 12:2 (S) ⇓
2 3M 1/2 2020-10-17 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) ⇓
3 3M 1/4 2020-11-21 12:00 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) ⇓
4 3M 1/5 2020-11-28 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 (S) ⇓
5 3M 1/6 2020-12-05 16:30 MKS „Skawa” Wadowice - MKS „Centrum” Kraków 10:4 (S) ⇓
6 3M 1/7 2020-12-19 12:00 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
7 3M 1/3 2021-01-03 11:00 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Centrum” Kraków  
8 3M 1/10 2021-02-21 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Centrum” Kraków 13:1 (S) ⇓
9 3M 1/8 2021-02-28 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków  
10 3M 1/9 2021-03-06 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków II  
11 3M 1/11 2021-03-27 12:00 MKS „Centrum” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) ULKS „Lachowice”       0,0   0,0 2,0   0,0 2
2 (D) „Siemacha” Kraków   0,0   0,0     3,0   0,0 3
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II     1,0   1,0   2,0   0,0 4
4 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów     0,0   0,5   2,5   0,0 3
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice 0,0         0,0 2,0   2,0 4
6 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III     1,5 1,0 1,0   3,5   0,0 7
8 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II       0,0 0,0   1,0 0,0   1
Razem 0,0 0,0 2,5 1,0 2,5 0,0 16,0 0,0 2,0 24
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DIETRICH Aleksander 2004 M 9581 2020-09-30 2271
2 ŁAKOMY Mariusz 2001 M 9569 2020-09-30 2766
3 PĘCZEK Mateusz 2001 M 10651 2020-11-18 2441
4 RADEK Arkadiusz 1994 M 9572 2020-09-30 1908
5 STOCHEL Adam 2006 M 9590 2020-09-30 1641
6 SZEWCZYK Hubert 2005 M 9591 2020-09-30 1505
7 UTYLSKI Filip 1982 M 9575 2020-09-30 1
8 WIERZBIŃSKI Marcin 2000 M 9576 2020-09-30 894
9 WOJAS Bartłomiej 2004 M 9595 2020-09-30 1006