„Siemacha” Kraków (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLEK Łukasz 1997 M 7150 2020-09-10 1272
2 GŁĄB Damian 1989 M 7152 2020-09-10 633
3 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 7153 2020-09-10 1784
4 KONSTANTYN Paweł 1983 M 8878 2020-09-23 898
5 MARKIEWICZ Michał 2008 M 7160 2020-09-10 2152
6 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 7154 2020-09-10 1791
7 MATYASIK Mikołaj 2009 M 7161 2020-09-10 2136
8 OCHALIK Konrad 2008 M 7163 2020-09-10 2677
9 PIRÓG Paweł 2008 M 7164 2020-09-10 2178
10 RESZKA Adam 2009 M 7165 2020-09-10 2177
11 RESZKA Jakub 2002 M 7155 2020-09-10 1311
12 SOWA Bartosz 1994 M 7166 2020-09-10 3256
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2020-10-17 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) ⇑
2 3M 1/1 2020-10-22 16:30 „Siemacha” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 9:5 (S) ⇑
3 3M 1/4 2020-11-21 10:00 „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ II 1:13 (S) ⇓
4 3M 1/5 2020-12-01 19:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Siemacha” Kraków 6:8 (S) ⇑
5 3M 1/3 2020-12-04 20:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków 4:10 (S) ⇑
6 3M 1/6 2020-12-19 11:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) ⇑
7 3M 1/7 2020-12-20 12:00 MKS „Radość” Gorlice - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇑
8 3M 1/8 2021-01-09 10:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II  
9 3M 1/9 2021-01-16 10:00 „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów  
10 3M 1/10 2021-01-23 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków  
11 3M 1/11 2021-01-30 10:00 „Siemacha” Kraków - ULKS „Lachowice”  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) MKS „Centrum” Kraków 2,5     3,5 2,5 2,5 11
2 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice 1,5     3,5 0,5 3,5 9
3 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,0 0,5 0,5 0,0   0,0 1
4 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 0,5 3,5 2,5 1,0 0,0 0,5 8
5 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków II 1,5 3,5 2,5 0,0 1,0 1,5 10
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 0,5 2,5 3,5 1,0   0,5 8
7 (W) MKS „Radość” Gorlice 0,0 3,5 3,5 2,0 0,0 0,0 9
Razem 6,5 13,5 12,5 11,0 4,0 8,5 56
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOLEK Łukasz 1997 M 7150 2020-09-10 1272
2 GŁĄB Damian 1989 M 7152 2020-09-10 633
3 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 7153 2020-09-10 1784
4 KONSTANTYN Paweł 1983 M 8878 2020-09-23 898
5 RESZKA Jakub 2002 M 7155 2020-09-10 1311
6 SOWA Bartosz 1994 M 7166 2020-09-10 3256