KS „Gorce” Nowy Targ II (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CYRWUS Anna 2005 K 6178 2020-09-10 1401
2 GARB Aleksandra 2001 K 6170 2020-09-10 713
3 KLAG Wiktor 2007 M 6183 2020-09-10 1403
4 KOWALCZYK Michał 2007 M 6186 2020-09-10 1510
5 KOWALCZYK Zuzanna 2003 K 6187 2020-09-10 714
6 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 6173 2020-09-10 782
7 MAŁYSIAK Kamila 2004 K 6190 2020-09-10 985
8 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 6195 2020-09-10 2131
9 SUBIK Filip 1996 M 6176 2020-09-10 146
10 WĄSIK Marcin 1996 M 6177 2020-09-10 150
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2020-10-04 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9 (S) ⇑
2 3M 1/2 2020-10-18 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 (S) ⇑
3 3M 1/3 2020-10-25 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 12:2 (S) ⇑
4 3M 1/4 2020-11-21 10:00 „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ II 1:13 (S) ⇑
5 3M 1/5 2020-11-29 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7 (S) ⇔
6 3M 1/6 2020-12-06 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2 (S) ⇑
7 3M 1/10 2021-02-21 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Centrum” Kraków 13:1 (S) ⇑
8 3M 1/7 2021-03-09 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 9:5 (S) ⇑
9 3M 1/8 2021-03-26 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5 (S) ⇓
10 3M 1/9 2021-06-06 11:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 2:12 (S) ⇑
11 3M 1/11 2021-06-15 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 12:2 (S) ⇑
12 B 1/1 2021-06-27 10:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:4 (S) ⇓
13 B 1/2 2021-06-27 13:15 UKS „Olimp” Łęki Dukielskie - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:3 (S) ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III         3,5 2,0 1,0 2,5 9
2 (D) KS „Bronowianka” Kraków II   3,0     3,0 2,0 3,0   11
3 (D) ULKS „Lachowice”   2,0     3,5   3,0 3,5 12
4 (W) „Siemacha” Kraków   3,0     3,5   3,0 3,5 13
5 (W) MKS „Radość” Gorlice   3,5       0,5 0,5 2,5 7
6 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II   3,0     3,0 3,0   3,0 12
7 (D) MKS „Centrum” Kraków 2,5       3,5 3,5 3,5   13
8 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,5     2,5 2,0 1,0 3,0   9
9 (W) MKS „Skawa” Wadowice 0,0 1,5   0,0 2,5 0,0 1,0   5
10 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice   3,5     2,5 2,5   3,5 12
11 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków II 0,0 3,0   3,0 3,0     3,0 12
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 0,5     0,5 1,5 1,5     4
13 (W) UKS „Olimp” Łęki Dukielskie 1,0   1,0   0,0 1,0     3
Razem 4,5 22,5 1,0 6,0 31,5 17,0 18,0 21,5 122
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GARB Aleksandra 2001 K 6170 2020-09-10 713
2 KLAG Wiktor 2007 M 6183 2020-09-10 1403
3 KOWALCZYK Michał 2007 M 6186 2020-09-10 1510
4 KOWALCZYK Zuzanna 2003 K 6187 2020-09-10 714
5 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 6173 2020-09-10 782
6 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 6195 2020-09-10 2131
7 SUBIK Filip 1996 M 6176 2020-09-10 146
8 WĄSIK Marcin 1996 M 6177 2020-09-10 150