„Kruszbud-Gryf” Gdów (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jarosław Turecki (tel. 500 060 381)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 1908 2020-08-25 162
2 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 1910 2020-08-25 163
3 KOWALSKI Mateusz 1991 M 1911 2020-08-25 2388
4 KUTAJ Maksymilian 2002 M 1913 2020-08-25 178
5 MARCHEWKA Artur 1976 M 1914 2020-08-25 1298
6 TURECKI Jarosław 1979 M 1915 2020-08-25 1330
7 TURECKI Kacper 2006 M 1932 2020-08-25 1269
8 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 1917 2020-08-25 80
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2020-10-03 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇑
2 3M 1/2 2020-10-17 15:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Radość” Gorlice 10:4 (S) ⇑
3 3M 1/6 2020-11-07 10:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6 (S) ⇑
4 3M 1/3 2020-11-11 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇑
5 3M 1/4 2020-11-21 10:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3 (S) ⇑
6 3M 1/5 2020-11-28 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 (S) ⇑
7 3M 1/7 2021-03-09 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 9:5 (S) ⇓
8 3M 1/8 2021-03-13 15:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 13:1 (S) ⇑
9 3M 1/9 2021-06-08 17:00 „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6 (S) ⇓
10 3M 1/10 2021-06-19 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 7:7 (S) ⇔
11 3M 1/11 2021-06-21 19:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) UKS „Zarabie” Myślenice II   3,0   1,0 3,5 2,5 10
2 (D) MKS „Radość” Gorlice   3,5   1,5 3,0 2,0 10
3 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice   2,5   1,5 2,5 1,5 8
4 (W) KS „Bronowianka” Kraków II   1,5   3,5 3,5 1,5 10
5 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III   3,0   1,0 3,5 3,5 11
6 (W) MKS „Centrum” Kraków   3,0   3,0 2,5 2,5 11
7 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,5 1,5     0,0 2,0 5
8 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków II 3,5 3,5     3,0 3,0 13
9 (W) „Siemacha” Kraków 2,5 2,5     1,0 0,0 6
10 (D) ULKS „Lachowice” 2,5 2,5 0,5     1,5 7
11 (W) MKS „Skawa” Wadowice 3,0 1,0     2,5 0,5 7
Razem 13,0 27,5 0,5 11,5 25,0 20,5 98
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 1908 2020-08-25 162
2 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 1910 2020-08-25 163
3 KOWALSKI Mateusz 1991 M 1911 2020-08-25 2388
4 KUTAJ Maksymilian 2002 M 1913 2020-08-25 178
5 TURECKI Kacper 2006 M 1932 2020-08-25 1269
6 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 1917 2020-08-25 80