MKS „Skawa” Wadowice (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. 12 Pułku Piechoty Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach
Jaroszowice 88
34-100 Wadowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Łukasz Jurzak (tel. 535 342 616)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Dariusz Bielański (tel. 502 119 535)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GOŁDA Gabriel 1997 M 4985 2020-09-07 513
2 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003 M 4993 2020-09-07 1796
3 JOŃCZYK Bartłomiej 1987 M 4986 2020-09-07 2824
4 JURZAK Łukasz 1983 M 4987 2020-09-07 342
5 KOLEKTA Jarosław 1968 M 13644 2021-03-16 1888
6 KRUPA Cezary 1992 M 4988 2020-09-07 1887
7 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 4997 2020-09-07 1876
8 PALACZ Mirosław 1969 M 4989 2020-09-07 236
9 PIEKARCZYK Michał 2004 M 4998 2020-09-07 1386
10 RACZEK Marcin 1978 M 4990 2020-09-07 629
11 RUPA Robert 1965 M 4991 2020-09-07 1795
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2020-10-04 11:00 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 (S) ⇑
2 3M 1/3 2020-11-11 13:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 (S) ⇑
3 3M 1/2 2020-11-12 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2 (S) ⇑
4 3M 1/5 2020-11-28 12:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 (S) ⇑
5 3M 1/6 2020-12-05 16:30 MKS „Skawa” Wadowice - MKS „Centrum” Kraków 10:4 (S) ⇑
6 3M 1/4 2020-12-11 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 (S) ⇑
7 3M 1/7 2020-12-19 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 (S) ⇑
8 3M 1/8 2021-03-26 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5 (S) ⇑
9 3M 1/9 2021-06-12 16:00 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 2:12 (S) ⇑
10 3M 1/10 2021-06-20 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 9:5 (S) ⇑
11 3M 1/11 2021-06-21 19:00 MKS „Skawa” Wadowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7 (S) ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) MKS „Radość” Gorlice 3,5 2,5       2,0 2,0   10
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III 3,5 2,5       1,5 3,5   11
3 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 3,5 1,5   0,0   3,5 3,5   12
4 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice 2,0 3,5       1,0 3,5   10
5 (D) MKS „Centrum” Kraków 2,5 1,5     1,0 2,5 2,5   10
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5 2,5         2,5 0,5 9
7 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków II 3,5 3,5       0,5 3,5   11
8 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 3,0 1,5 2,0       2,5   9
9 (W) ULKS „Lachowice” 3,0 0,5 3,0     2,0 3,5   12
10 (D) „Siemacha” Kraków 3,5 1,5 2,5     0,0 1,5   9
11 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 2,5 1,0     2,0 1,5   7
Razem 31,5 23,5 8,5 0,0 1,0 15,0 30,0 0,5 110
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GOŁDA Gabriel 1997 M 4985 2020-09-07 513
2 JURZAK Łukasz 1983 M 4987 2020-09-07 342
3 KOLEKTA Jarosław 1968 M 13644 2021-03-16 1888
4 KRUPA Cezary 1992 M 4988 2020-09-07 1887
5 MACIEJCZYK Paweł 2005 M 4997 2020-09-07 1876
6 PIEKARCZYK Michał 2004 M 4998 2020-09-07 1386
7 RACZEK Marcin 1978 M 4990 2020-09-07 629
8 RUPA Robert 1965 M 4991 2020-09-07 1795