„Semarch-Podwawelski” Kraków II (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Zalewski (tel. 510 948 652)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 7321 2020-09-11 630
2 BODZIONY Mateusz 1989 M 7325 2020-09-11 2125
3 DROZD Paweł 1979 M 7324 2020-09-11 625
4 GADAWSKI Adrian 1990 M 7323 2020-09-11 622
5 GAJDA Rafał 2000 M 8940 2020-09-23 2206
6 GNATYSHEN Yevhenii 2008 M 7330 2020-09-11 3026
7 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989 M 8941 2020-09-23 112
8 KELEBAJ Oleksij 1996 M 7322 2020-09-11 1304
9 KLUZEK Grzegorz 1982 M 8955 2020-09-23 623
10 NOWAK Alojzy 1964 M 7319 2020-09-11 580
11 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M 7328 2020-09-11 624
12 WĄS Bartłomiej 2004 M 7329 2020-09-11 2878
13 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 7320 2020-09-11 538
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2020-10-17 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 2:12 (S) ⇓
2 3M 1/1 2020-11-14 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 13:1 (S) ⇓
3 3M 1/4 2020-11-21 14:00 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 11:3 (S) ⇓
4 3M 1/6 2020-12-05 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Radość” Gorlice  
5 3M 1/7 2020-12-19 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice  
6 3M 1/8 2021-01-09 10:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Semarch-Podwawelski” Kraków II  
7 3M 1/9 2021-01-16 12:00 MKS „Centrum” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków II  
8 3M 1/10 2021-01-23 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice  
9 3M 1/11 2021-01-31 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II  
10 3M 1/5 do ustalenia UKS „Zarabie” Myślenice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II  
11 3M 1/3 do ustalenia „Semarch-Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,0 0,0 0,0   0,0 1,0   2
2 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 0,0 0,0 0,5       0,5 1
3 (W) ULKS „Lachowice” 1,0   0,0 1,0     1,0 3
Razem 2,0 0,0 0,5 1,0 0,0 1,0 1,5 6
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIAŁY Sebastian 1980 M 7321 2020-09-11 630
2 DROZD Paweł 1979 M 7324 2020-09-11 625
3 GADAWSKI Adrian 1990 M 7323 2020-09-11 622
4 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989 M 8941 2020-09-23 112
5 NOWAK Alojzy 1964 M 7319 2020-09-11 580
6 RÓŻYCZKA Mirosław 1973 M 7328 2020-09-11 624
7 ZALEWSKI Krzysztof 1994 M 7320 2020-09-11 538