III liga mężczyzn
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2020-10-03 11:00 1 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) tak
2020-10-04 11:00 2 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 (S) tak
2020-10-03 14:00 3 ULKS „Lachowice” - MKS „Centrum” Kraków 12:2 (S) tak
2020-10-22 16:30 4 „Siemacha” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice 9:5 (S) tak
2020-11-14 16:00 5 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 13:1 (S) tak
2020-10-04 11:00 6 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9 (S)
Runda 1 - Kolejka 2
2020-10-17 15:00 7 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Radość” Gorlice 10:4 (S) tak
2020-11-12 18:00 8 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2 (S) tak
2020-12-12 16:00 9 LKS „Polonia” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 7:7 (S) tak
2020-10-17 12:00 10 MKS „Centrum” Kraków - „Siemacha” Kraków 3:11 (S) tak
2020-10-17 19:00 11 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 2:12 (S)
2020-10-18 11:00 12 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 3
2020-11-11 18:00 13 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) tak
2020-11-11 13:00 14 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 (S)
2020-10-25 11:00 15 KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 12:2 (S) tak
2020-12-04 20:00 16 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - „Siemacha” Kraków 4:10 (S) tak
2020-11-17 19:00 17 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 (S) tak
2021-03-20 17:00 18 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Centrum” Kraków 7:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 4
2020-11-21 10:00 19 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3 (S) tak
2020-12-11 18:00 20 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 (S) tak
2020-11-21 14:00 21 ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 11:3 (S) tak
2020-11-21 10:00 22 „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ II 1:13 (S) tak
2020-11-20 19:00 23 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) tak
2020-11-21 12:00 24 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 5
2020-11-28 12:00 25 MKS „Centrum” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11 (S) tak
2020-11-28 12:00 26 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 (S) tak
2020-11-29 11:00 27 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9 (S) tak
2020-12-01 19:00 28 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Siemacha” Kraków 6:8 (S)
do ustalenia 29 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II
2020-11-29 11:00 30 MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 6
2020-11-07 10:00 31 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6 (S) tak
2020-12-05 16:30 32 MKS „Skawa” Wadowice - MKS „Centrum” Kraków 10:4 (S) tak
2020-12-19 17:00 33 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 (S) tak
2020-12-19 11:00 34 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) tak
do ustalenia 35 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Radość” Gorlice
2020-12-06 11:00 36 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 7
2021-03-09 18:00 37 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 9:5 (S) tak
2020-12-19 19:00 38 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 (S)
do ustalenia 39 UKS „Zarabie” Myślenice II - ULKS „Lachowice”
2020-12-20 12:00 40 MKS „Radość” Gorlice - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) tak
2020-12-19 12:00 41 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) tak
do ustalenia 42 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II
Runda 1 - Kolejka 8
2021-03-13 15:00 43 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 13:1 (S) tak
2021-03-26 18:00 44 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5 (S) tak
2021-02-27 14:00 45 ULKS „Lachowice” - MKS „Radość” Gorlice 10:4 (S) tak
2021-02-24 20:30 46 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:5 (S) tak
do ustalenia 47 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Polonia” Wilczkowice
2021-02-28 17:00 48 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 9
do ustalenia 49 „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów
do ustalenia 50 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice
2021-03-14 16:00 51 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7 (S)
do ustalenia 52 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Gorce” Nowy Targ II
2021-01-16 11:00 53 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) tak
2021-03-07 11:00 54 MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 10
do ustalenia 55 „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice”
do ustalenia 56 MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków
do ustalenia 57 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice
2021-02-21 11:00 58 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Centrum” Kraków 13:1 (S) tak
2021-03-21 11:00 59 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice 8:6 (S)
2021-03-20 09:00 60 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) tak
Runda 1 - Kolejka 11
do ustalenia 61 MKS „Skawa” Wadowice - „Kruszbud-Gryf” Gdów
2021-03-06 14:00 62 „Siemacha” Kraków - ULKS „Lachowice” 8:6 (S)
do ustalenia 63 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II
do ustalenia 64 MKS „Centrum” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice
2021-03-24 18:00 65 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5 (S)
do ustalenia 66 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS „Radość” Gorlice
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy