UKS „Zarabie” Myślenice II (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 4298 2020-09-04 667
2 DŹWIG Andrzej 1986 M 4299 2020-09-04 1790
3 GDULA Adam 1977 M 4300 2020-09-04 2140
4 KUZIO Waldemar 1977 M 4302 2020-09-04 523
5 NALEPA Maciej 1973 M 4304 2020-09-04 1096
6 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M 8090 2020-09-10 228
7 PORADZISZ Michał 1994 M 4305 2020-09-04 784
8 STALMACH Zbigniew 2000 M 4306 2020-09-04 1313
9 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 4308 2020-09-04 668
10 WALICZEK Wojciech 1988 M 10714 2020-11-30 224
11 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 4311 2020-09-04 525
12 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 4313 2020-09-04 2489
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2020-10-03 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇓
2 3M 1/2 2020-11-12 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2 (S) ⇓
3 3M 1/3 2020-11-17 19:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 (S) ⇓
4 3M 1/4 2020-11-21 12:00 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) ⇑
5 3M 1/6 2020-12-06 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2 (S) ⇓
6 3M 1/9 2021-01-16 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
7 3M 1/11 2021-01-30 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS „Radość” Gorlice  
8 3M 1/8 2021-02-24 20:30 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:5 (S) ⇓
9 3M 1/10 2021-03-20 09:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇑
10 3M 1/7 do ustalenia UKS „Zarabie” Myślenice II - ULKS „Lachowice”  
11 3M 1/5 do ustalenia UKS „Zarabie” Myślenice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów   1,5 0,5 2,0 0,0 4
2 (W) MKS „Skawa” Wadowice 0,0 0,0 1,0 1,0 0,0 2
3 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice 1,0 2,5 0,5 1,0 0,0 5
4 (W) MKS „Centrum” Kraków 0,5 3,5 3,5 1,5 1,0 10
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,5 0,5   0,5 0,5 2
6 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,0 2,5 1,5 2,0   7
8 (W) „Siemacha” Kraków 1,5 1,5 0,5 1,5 0,0 5
9 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 1,5 3,5 1,5 1,5   8
Razem 6,0 15,5 9,0 11,0 1,5 43
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 4298 2020-09-04 667
2 KUZIO Waldemar 1977 M 4302 2020-09-04 523
3 NALEPA Maciej 1973 M 4304 2020-09-04 1096
4 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M 8090 2020-09-10 228
5 STALMACH Zbigniew 2000 M 4306 2020-09-04 1313