UKS „Zarabie” Myślenice II (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2020-10-03 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇓
2 3M 1/2 2020-11-12 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2 (S) ⇓
3 3M 1/3 2020-11-17 19:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9 (S) ⇓
4 3M 1/4 2020-11-21 12:00 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 (S) ⇑
5 3M 1/6 2020-12-06 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2 (S) ⇓
6 3M 1/9 2021-01-16 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7 (S) ⇔
7 3M 1/8 2021-02-24 20:30 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 9:5 (S) ⇓
8 3M 1/10 2021-03-20 09:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇑
9 3M 1/5 2021-06-05 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 11:3 (S) ⇑
10 3M 1/11 2021-06-24 19:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS „Radość” Gorlice 11:3 (S) ⇑
11 3M 1/7 2021-06-26 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - ULKS „Lachowice” 8:6 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów   1,5 0,5 2,0 0,0 4
2 (W) MKS „Skawa” Wadowice 0,0 0,0 1,0 1,0 0,0 2
3 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice 1,0 2,5 0,5 1,0 0,0 5
4 (W) MKS „Centrum” Kraków 0,5 3,5 3,5 1,5 1,0 10
5 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,5 0,5   0,5 0,5 2
6 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III 1,0 2,5 1,5 2,0   7
7 (W) „Siemacha” Kraków 1,5 1,5 0,5 1,5 0,0 5
8 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 1,5 3,5 1,5 1,5   8
9 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków II 0,0 3,5 2,5 3,5 1,5 11
10 (D) MKS „Radość” Gorlice   2,5 3,5 2,5 2,5 11
11 (D) ULKS „Lachowice”   3,5 1,5 2,5 0,5 8
Razem 6,0 25,0 16,5 19,5 6,0 73
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 4298 04.09.2020 667
2 KUZIO Waldemar 1977 M 4302 04.09.2020 523
3 NALEPA Maciej 1973 M 4304 04.09.2020 1096
4 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M 8090 10.09.2020 228
5 STALMACH Zbigniew 2000 M 4306 04.09.2020 1313