KS „Bronowianka” Kraków II (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jan Kaczor (tel. 784 912 455)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2020-10-18 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 (S) ⇓
2 3M 1/3 2020-11-11 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇓
3 3M 1/1 2020-11-14 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 13:1 (S) ⇑
4 3M 1/5 2020-11-29 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9 (S) ⇓
5 3M 1/4 2020-12-11 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 (S) ⇓
6 3M 1/6 2020-12-19 11:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) ⇓
7 3M 1/8 2021-02-28 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7 (S) ⇔
8 3M 1/9 2021-03-07 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 (S) ⇓
9 3M 1/10 2021-03-20 09:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇓
10 3M 1/11 2021-03-24 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5 (S) ⇑
11 3M 1/7 2021-06-26 11:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II 5:9 (S) ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II   0,5     0,5   1,5 0,5   3
2 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów   0,0 1,0   1,0     2,0   4
3 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków II   3,5     3,0   3,0 3,5   13
4 (D) ULKS „Lachowice”   0,5 0,5   2,5     1,5   5
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice   1,0   1,0 2,0     1,0   5
6 (W) „Siemacha” Kraków   1,0     2,0     1,0 2,0 6
7 (D) MKS „Centrum” Kraków   2,5     0,0 1,0   3,5   7
8 (W) MKS „Radość” Gorlice   0,0     1,5 1,5   0,0   3
9 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0 2,0     1,0     3,0   6
10 (D) UKS „Villa Verde” Olesno III   2,0     3,5     1,0 2,5 9
11 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice   1,0     2,5     2,0 3,5 9
Razem 0,0 14,0 1,5 1,0 19,5 2,5 4,5 19,0 8,0 70
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BRUZDA Julia 2005 K 6868 10.09.2020 1695
2 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 6859 10.09.2020 2685
3 GAJEWSKA Natalia 2003 K 6870 10.09.2020 2578
4 HOŁDA Karolina 2007 K 6881 10.09.2020 3254
5 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 6861 10.09.2020 1975
6 KILISZEK Kamila 2005 K 6872 10.09.2020 2579
7 KOŁEK Maciej 2004 M 6874 10.09.2020 2819
8 KOPACKI Paweł 2004 M 6876 10.09.2020 1275
9 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 6879 10.09.2020 2257