KS „Bronowianka” Kraków II (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jan Kaczor (tel. 784 912 455)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOGACZ Wojciech 2004 M 6867 2020-09-10 1292
2 BRUZDA Julia 2005 K 6868 2020-09-10 1695
3 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 6859 2020-09-10 2685
4 CIEŚLIK Faustyna 2005 K 6869 2020-09-10 2818
5 GAJEWSKA Natalia 2003 K 6870 2020-09-10 2578
6 HOŁDA Karolina 2007 K 6881 2020-09-10 3254
7 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 6861 2020-09-10 1975
8 KILISZEK Kamila 2005 K 6872 2020-09-10 2579
9 KOŁEK Maciej 2004 M 6874 2020-09-10 2819
10 KOPACKI Paweł 2004 M 6876 2020-09-10 1275
11 PĘK Karolina 1998 K 6862 2020-09-10 1441
12 SYRDA Zuzanna 2006 K 6878 2020-09-10 1569
13 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 6879 2020-09-10 2257
14 ŚLIWA Alicja 1998 K 6864 2020-09-10 311
15 WĄTOR Oliwia 2006 K 6880 2020-09-10 2588
16 ZAJĄC Anna 2002 K 6865 2020-09-10 1408
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2020-10-18 11:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 (S) ⇓
2 3M 1/3 2020-11-11 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 (S) ⇓
3 3M 1/1 2020-11-14 16:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 13:1 (S) ⇑
4 3M 1/5 2020-11-29 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9 (S) ⇓
5 3M 1/4 2020-12-11 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5 (S) ⇓
6 3M 1/6 2020-12-19 11:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 8:6 (S) ⇓
7 3M 1/11 2021-01-31 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III  
8 3M 1/8 2021-02-28 17:00 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków 7:7 (S) ⇔
9 3M 1/9 2021-03-07 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 (S) ⇓
10 3M 1/10 2021-03-20 09:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 (S) ⇓
11 3M 1/7 do ustalenia LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II   0,5     0,5   1,5 0,5   3
2 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów   0,0 1,0   1,0     2,0   4
3 (D) „Semarch-Podwawelski” Kraków II   3,5     3,0   3,0 3,5   13
4 (D) ULKS „Lachowice”   0,5 0,5   2,5     1,5   5
5 (W) MKS „Skawa” Wadowice   1,0   1,0 2,0     1,0   5
6 (W) „Siemacha” Kraków   1,0     2,0     1,0 2,0 6
8 (D) MKS „Centrum” Kraków   2,5     0,0 1,0   3,5   7
9 (W) MKS „Radość” Gorlice   0,0     1,5 1,5   0,0   3
10 (D) UKS „Zarabie” Myślenice II 0,0 2,0     1,0     3,0   6
Razem 0,0 11,0 1,5 1,0 13,5 2,5 4,5 16,0 2,0 52
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BRUZDA Julia 2005 K 6868 2020-09-10 1695
2 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 6859 2020-09-10 2685
3 GAJEWSKA Natalia 2003 K 6870 2020-09-10 2578
4 HOŁDA Karolina 2007 K 6881 2020-09-10 3254
5 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 6861 2020-09-10 1975
6 KILISZEK Kamila 2005 K 6872 2020-09-10 2579
7 KOŁEK Maciej 2004 M 6874 2020-09-10 2819
8 KOPACKI Paweł 2004 M 6876 2020-09-10 1275
9 SZTWIERTNIA Ilona 2004 K 6879 2020-09-10 2257