UKS „Villa Verde” Olesno III (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Tadeusz Łabędź (tel. 509 997 329)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Sławomir Florek (tel. 502 148 652)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 569 2020-08-11 1217
2 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M 2687 2020-08-29 230
3 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2685 2020-08-29 762
4 CYRNEK Piotr 1995 M 570 2020-08-11 824
5 DROŻDŻ Jarosław 1982 M 5002 2020-09-07 3106
6 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2683 2020-08-29 27
7 FLOREK Sławomir 1977 M 2682 2020-08-29 25
8 JAJE Tomasz 2007 M 2694 2020-08-29 3110
9 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 571 2020-08-11 644
10 JANISZEWSKI Tomasz 1991 M 2684 2020-08-29 647
11 KIEROŃSKI Adam 1969 M 572 2020-08-11 19
12 KUCHARSKI Michał 1989 M 5003 2020-09-07 3107
13 KUDŁA Paweł 1985 M 2691 2020-08-29 1802
14 LIPOWICZ Kacper 2008 M 2693 2020-08-29 2969
15 LIPOWICZ Robert 1977 M 8544 2020-09-18 3117
16 LIS Daniel 1999 M 573 2020-08-11 646
17 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 M 574 2020-08-11 1035
18 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2681 2020-08-29 229
19 MRKVICKA Radek 1974 M 575 2020-08-11 1935
20 PROCHAZKA Piotr 2004 M 2688 2020-08-29 1923
21 PROCHAZKA Tomasz 1974 M 2686 2020-08-29 1922
22 PUSZKARIOW Konstantyn 1968 M 576 2020-08-11 866
23 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982 M 5004 2020-09-07 3108
24 TATARCZUCH Marek 1974 M 2680 2020-08-29 265
25 TATARCZUCH Rafał 1998 M 577 2020-08-11 650
26 TOBIASZ Szymon 2006 M 2692 2020-08-29 1519
27 WAJDA Kamil 2003 M 2689 2020-08-29 1927
28 WŁODEK Grzegorz 1985 M 2690 2020-08-29 22
29 WÓJCIK Oliwia 2004 K 2695 2020-08-29 3105
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2020-10-04 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9 (S) ⇓
2 3M 1/2 2020-10-17 19:00 „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 2:12 (S) ⇑
3 3M 1/3 2020-11-11 13:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11 (S) ⇓
4 3M 1/4 2020-11-21 10:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3 (S) ⇓
5 3M 1/5 2020-11-29 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - „Siemacha” Kraków  
6 3M 1/6 2020-12-05 14:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III  
7 3M 1/7 2020-12-19 12:00 MKS „Centrum” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III  
8 3M 1/8 2021-01-10 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - LKS „Polonia” Wilczkowice  
9 3M 1/9 2021-01-16 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - UKS „Villa Verde” Olesno III  
10 3M 1/10 2021-01-24 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice  
11 3M 1/11 2021-01-31 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,0   2,5   2,0   0,5 5
2 (W) „Semarch-Podwawelski” Kraków II   2,5     3,5 3,5 2,5 12
3 (D) MKS „Skawa” Wadowice   0,0   1,0 2,0   0,0 3
4 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów   0,0 1,5   0,0   1,5 3
Razem 0,0 2,5 4,0 1,0 7,5 3,5 4,5 23
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998 K 2685 2020-08-29 762
2 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2683 2020-08-29 27
3 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 571 2020-08-11 644
4 KIEROŃSKI Adam 1969 M 572 2020-08-11 19
5 MOTYKA Tadeusz 1961 M 2681 2020-08-29 229
6 TATARCZUCH Rafał 1998 M 577 2020-08-11 650
7 WŁODEK Grzegorz 1985 M 2690 2020-08-29 22