MKS „Radość” Gorlice (M)
Klub: MKS „Radość” Gorlice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gorlickie Centrum Kultury
ul. Michalusa 4
38-300 Gorlice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Mróz (tel. 603 527 620)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAJ Rafał 1994 M 4560 2020-09-06 468
2 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 4540 2020-09-06 2365
3 HONKOWICZ Kacper 2009 M 4552 2020-09-06 3160
4 KANTOR Jan 1987 M 4557 2020-09-06 1008
5 ŁABOWSKI Józef 1973 M 4541 2020-09-06 32
6 MÓL Marcin 1978 M 4543 2020-09-06 780
7 NIEPSUJ Mariusz 1965 M 4555 2020-09-06 492
8 NOWAK Marcin 1984 M 4539 2020-09-06 496
9 PIECHOWICZ Marek 1965 M 4544 2020-09-06 108
10 PRZYBYLSKI Piotr 1971 M 4545 2020-09-06 31
11 TOKARZ Adam 1964 M 4556 2020-09-06 480
12 URBAN Mariusz 1997 M 4554 2020-09-06 1219
13 WILK Paweł 1988 M 7533 2020-09-14 470
14 WOŹNIAK Dominik 1989 M 4547 2020-09-06 115
15 WOŹNIAK Marcin 1993 M 9433 2020-09-28 110
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2020-10-04 11:00 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Skawa” Wadowice 4:10 (S) ⇓
2 3M 1/2 2020-10-17 15:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Radość” Gorlice 10:4 (S) ⇓
3 3M 1/4 2020-11-20 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS „Radość” Gorlice 7:7 (S) ⇔
4 3M 1/5 2020-11-29 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7 (S) ⇔
5 3M 1/7 2020-12-20 12:00 MKS „Radość” Gorlice - „Siemacha” Kraków 5:9 (S) ⇓
6 3M 1/11 2021-01-30 11:00 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS „Radość” Gorlice  
7 3M 1/8 2021-02-27 14:00 ULKS „Lachowice” - MKS „Radość” Gorlice 10:4 (S) ⇓
8 3M 1/9 2021-03-07 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 (S) ⇑
9 3M 1/3 2021-03-20 17:00 MKS „Radość” Gorlice - MKS „Centrum” Kraków 7:7 (S) ⇔
10 3M 1/10 2021-03-21 11:00 UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Radość” Gorlice 8:6 (S) ⇓
11 3M 1/6 do ustalenia „Semarch-Podwawelski” Kraków II - MKS „Radość” Gorlice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) MKS „Skawa” Wadowice 0,0     1,5 2,5 0,0   4
2 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów     1,0 1,0 0,5 1,5   4
3 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice     1,5 1,5 1,5 2,5   7
4 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II     2,0 2,0 2,0 1,0   7
5 (D) „Siemacha” Kraków     1,5 2,5 1,0 0,0   5
7 (W) ULKS „Lachowice”       1,5 1,0 0,0 1,5 4
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków II   0,0 3,5 3,5 2,0 2,0   11
9 (D) MKS „Centrum” Kraków     1,5 2,5 2,0 1,0   7
10 (W) UKS „Villa Verde” Olesno III     3,0 1,0   2,0 0,0 6
Razem 0,0 0,0 14,0 17,0 12,5 10,0 1,5 55
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GAŁUSZKA Mateusz 1980 M 4540 2020-09-06 2365
2 HONKOWICZ Kacper 2009 M 4552 2020-09-06 3160
3 MÓL Marcin 1978 M 4543 2020-09-06 780
4 NOWAK Marcin 1984 M 4539 2020-09-06 496
5 WILK Paweł 1988 M 7533 2020-09-14 470
6 WOŹNIAK Dominik 1989 M 4547 2020-09-06 115
7 WOŹNIAK Marcin 1993 M 9433 2020-09-28 110