III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-27 15:00 57 ULKS „Lachowice” - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6
1   A KLUZEK Sławomir W KOZIEŁ Michał 3:0 (12:10, 11:3, 14:12) 1:0
2   B SURMA Krzysztof X KOPACZ Paweł 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:8) 2:0
3   C RAPUTA Tomasz Y ŚWIRK Robert 1:3 (11:6, 9:11, 3:11, 3:11) 2:1
4   D PIETRZAK Antoni Z DŁUGAJ Rafał 3:1 (3:11, 11:8, 11:8, 11:4) 3:1
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:2 (16:18, 12:10, 11:9, 2:11, 11:3) 4:1
6   B RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
X ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
1:3 (10:12, 8:11, 11:6, 9:11) 4:2
7   A KLUZEK Sławomir X KOPACZ Paweł 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 5:2
8   B SURMA Krzysztof W KOZIEŁ Michał 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:5) 6:2
9   D PIETRZAK Antoni Y ŚWIRK Robert 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 6:3
10   C RAPUTA Tomasz Z DŁUGAJ Rafał 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 9:11) 6:4
11   A KLUZEK Sławomir Y ŚWIRK Robert 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 6:5
12   C RAPUTA Tomasz W KOZIEŁ Michał 3:2 (11:8, 11:7, 7:11, 8:11, 11:7) 7:5
13   B SURMA Krzysztof Z DŁUGAJ Rafał 1:3 (7:11, 15:13, 9:11, 9:11) 7:6
14   D PIETRZAK Antoni X KOPACZ Paweł 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) 8:6
2021-11-13 10:00 58 TKKF Dobczyce - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7
1   A ZAKRZYŃSKI Dominik W CELARY Mateusz 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 1:0
2   B BAJER Grzegorz X TURECKI Kacper 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 1:1
3   C NOWAK Jakub Y KOŁOS Arkadiusz 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:6) 2:1
4   D GDULA Adam Z ZIMNICKI Tomasz 2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 12:10, 7:11) 2:2
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
2:3 (11:4, 5:11, 2:11, 11:7, 5:11) 2:3
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
3:2 (11:8, 7:11, 11:2, 10:12, 11:9) 3:3
7   A ZAKRZYŃSKI Dominik X TURECKI Kacper 3:0 (11:9, 11:9, 15:13) 4:3
8   B BAJER Grzegorz W CELARY Mateusz 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 4:4
9   D GDULA Adam Y KOŁOS Arkadiusz 3:2 (9:11, 6:11, 12:10, 17:15, 11:7) 5:4
10   C NOWAK Jakub Z ZIMNICKI Tomasz 3:2 (11:5, 0:11, 16:14, 10:12, 12:10) 6:4
11   A ZAKRZYŃSKI Dominik Y KOŁOS Arkadiusz 2:3 (11:7, 4:11, 7:11, 11:6, 8:11) 6:5
12   C NOWAK Jakub W CELARY Mateusz 2:3 (11:8, 3:11, 13:11, 8:11, 8:11) 6:6
13   B BAJER Grzegorz Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 6:11) 6:7
14   D GDULA Adam X TURECKI Kacper 3:1 (12:10, 4:11, 11:3, 11:3) 7:7
2021-10-16 11:00 59 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 8:6
1   A DUDZIAK Damian W KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:7, 2:11, 11:3, 11:9) 1:0
2   B SKRZYPEK Adrian X RESZKA Jakub 3:2 (11:9, 7:11, 4:11, 11:9, 11:3) 2:0
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y GRATKOWSKI Jacek 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 2:1
4   D LENART Marek Z ŚLIWIŃSKI Karol 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 3:1
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W GRATKOWSKI Jacek
ŚLIWIŃSKI Karol
2:3 (3:11, 7:11, 14:12, 11:5, 4:11) 3:2
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
X KONSTANTYN Paweł
RESZKA Jakub
2:3 (9:11, 10:12, 11:5, 11:9, 8:11) 3:3
7   A DUDZIAK Damian X RESZKA Jakub 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 4:3
8   B SKRZYPEK Adrian W KONSTANTYN Paweł 2:3 (11:8, 11:7, 5:11, 9:11, 5:11) 4:4
9   D LENART Marek Y GRATKOWSKI Jacek 0:3 (1:11, 12:14, 6:11) 4:5
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z ŚLIWIŃSKI Karol 3:2 (11:6, 8:11, 11:13, 12:10, 11:6) 5:5
11   A DUDZIAK Damian Y GRATKOWSKI Jacek 3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:5) 6:5
12   C SKRZYPEK Grzegorz W KONSTANTYN Paweł 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 6:11, 12:10) 7:5
13   B SKRZYPEK Adrian Z ŚLIWIŃSKI Karol 2:3 (11:8, 9:11, 11:13, 11:9, 10:12) 7:6
14   D LENART Marek X RESZKA Jakub 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 8:6
2021-11-20 11:00 60 MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
1   A MÓL Marcin W MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (11:9, 7:11, 7:11, 11:7, 5:11) 0:1
2   B NOWAK Marcin X WĄSIK Marcin 2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:8, 11:13) 0:2
3   C WILK Paweł Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 1:2
4   D WOŹNIAK Dominik Z MRUGAŁA Jan 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) 2:2
5   A WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
3:2 (8:11, 8:11, 12:10, 11:7, 11:9) 3:2
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
1:3 (11:9, 5:11, 12:14, 5:11) 3:3
7   A MÓL Marcin X WĄSIK Marcin 3:2 (11:13, 6:11, 11:4, 11:1, 13:11) 4:3
8   B NOWAK Marcin W MRUGAŁA Bartłomiej 3:2 (11:9, 11:6, 3:11, 6:11, 13:11) 5:3
9   D WOŹNIAK Dominik Y GNIADEK Piotr 1:3 (11:7, 5:11, 10:12, 7:11) 5:4
10   C WILK Paweł Z MRUGAŁA Jan 3:2 (11:8, 9:11, 10:12, 11:8, 11:9) 6:4
11   A MÓL Marcin Y GNIADEK Piotr 3:2 (9:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:4) 7:4
12   C WILK Paweł W MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (11:13, 11:9, 11:3, 6:11, 10:12) 7:5
13   B NOWAK Marcin Z MRUGAŁA Jan 2:3 (12:10, 11:8, 11:13, 11:13, 9:11) 7:6
14   D WOŹNIAK Dominik X WĄSIK Marcin 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 4:11) 7:7
2021-12-05 15:00 61 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
1   A KOPACKI Paweł W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:4, 8:11, 11:7, 12:10) 1:0
2   B CHUDZICKI Maksym X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:2 (3:11, 10:12, 11:3, 15:13, 11:4) 2:0
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y NALEPA Maciej 2:3 (7:11, 11:6, 13:11, 8:11, 3:11) 2:1
4   D GAJEWSKA Natalia Z KUZIO Waldemar 0:3 (10:12, 3:11, 17:19) 2:2
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:1 (12:10, 11:13, 11:8, 11:5) 3:2
6   B GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
X CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:7) 4:2
7   A KOPACKI Paweł X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:6) 5:2
8   B CHUDZICKI Maksym W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:3, 8:11, 11:6, 11:8) 6:2
9   D GAJEWSKA Natalia Y NALEPA Maciej 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:7) 7:2
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z KUZIO Waldemar 2:3 (11:6, 11:13, 11:7, 10:12, 5:11) 7:3
11   A KOPACKI Paweł Y NALEPA Maciej 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 8:3
12   C JABŁOŃSKI Paweł W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 12:10) 9:3
13   B CHUDZICKI Maksym Z KUZIO Waldemar 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 10:3
14   D GAJEWSKA Natalia X ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (3:11, 11:8, 11:9, 11:7) 11:3
2021-11-28 10:00 62 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3
1   A TATARCZUCH Rafał W SUŁKOWSKI Karol 3:2 (11:8, 11:13, 7:11, 11:8, 12:10) 1:0
2   B WŁODEK Grzegorz X ROZUM Dawid 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:9) 2:0
3   C DYCHTOŃ Jakub Y GOLONKA Filip 3:0 (11:2, 11:6, 11:8) 3:0
4   D KIEROŃSKI Adam Z KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:6, 11:8) 4:0
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
2:3 (5:11, 11:1, 9:11, 11:1, 8:11) 4:1
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 5:1
7   A TATARCZUCH Rafał X ROZUM Dawid 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:9) 6:1
8   B WŁODEK Grzegorz W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (6:11, 10:12, 11:5, 10:12) 6:2
9   D KIEROŃSKI Adam Y GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 7:2
10   C DYCHTOŃ Jakub Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (11:5, 7:11, 14:12, 11:8) 8:2
11   A TATARCZUCH Rafał Y GOLONKA Filip 3:1 (11:5, 11:13, 11:4, 11:6) 9:2
12   C DYCHTOŃ Jakub W SUŁKOWSKI Karol 2:3 (6:11, 8:11, 11:9, 12:10, 9:11) 9:3
13   B WŁODEK Grzegorz Z KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 10:3
14   D KIEROŃSKI Adam X ROZUM Dawid 3:0 (11:1, 11:9, 14:12) 11:3
2021-11-28 11:00 63 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
1   A BORKOWSKI Marek W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) 0:1
2   B TROJANOWSKI Dawid X PACIA Bartłomiej 1:3 (7:11, 11:7, 5:11, 4:11) 0:2
3   C PASEK Kamil Y GLANOWSKI Waldemar 3:2 (14:16, 11:7, 7:11, 12:10, 11:5) 1:2
4   D BULZAK Jan Z KOWAL Łukasz 3:0 (11:3, 11:8, 11:7) 2:2
5   A PASEK Kamil
BULZAK Jan
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (11:9, 6:11, 11:7, 6:11, 5:11) 2:3
6   B BORKOWSKI Marek
TROJANOWSKI Dawid
X GLANOWSKI Waldemar
KOWAL Łukasz
2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 8:11, 4:11) 2:4
7   A BORKOWSKI Marek X PACIA Bartłomiej 1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 7:11) 2:5
8   B TROJANOWSKI Dawid W SKOTNICZNY Rafał 3:2 (4:11, 11:4, 11:6, 5:11, 12:10) 3:5
9   D BULZAK Jan Y GLANOWSKI Waldemar 3:2 (12:10, 11:4, 12:14, 5:11, 11:1) 4:5
10   C PASEK Kamil Z KOWAL Łukasz 2:3 (7:11, 11:3, 11:9, 7:11, 6:11) 4:6
11   A BORKOWSKI Marek Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 4:7
12   C PASEK Kamil W SKOTNICZNY Rafał 3:1 (11:6, 4:11, 12:10, 11:6) 5:7
13   B TROJANOWSKI Dawid Z KOWAL Łukasz 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:9) 6:7
14   D BULZAK Jan X PACIA Bartłomiej 1:3 (3:11, 4:11, 13:11, 9:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy