III liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-10-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-10 20:00 29 „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8
1   A KONSTANTYN Paweł W DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 1:0
2   B GRATKOWSKI Jacek X ŚWIRK Robert 1:3 (11:3, 6:11, 4:11, 7:11) 1:1
3   C KUŹNIAR Antoni Y FRĄCZEK Łukasz 0:3 (2:11, 3:11, 1:11) 1:2
4   D ŚLIWIŃSKI Karol Z KOZIEŁ Michał 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) 2:2
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
3:0 (11:7, 11:6, 15:13) 3:2
6   B KONSTANTYN Paweł
ŚLIWIŃSKI Karol
X ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 3:3
7   A KONSTANTYN Paweł X ŚWIRK Robert 2:3 (13:11, 9:11, 8:11, 12:10, 12:14) 3:4
8   B GRATKOWSKI Jacek W DŁUGAJ Rafał 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 3:5
9   D ŚLIWIŃSKI Karol Y FRĄCZEK Łukasz 1:3 (8:11, 15:17, 11:6, 11:13) 3:6
10   C GŁĄB Damian Z KOZIEŁ Michał 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 4:6
11   A KONSTANTYN Paweł Y FRĄCZEK Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 4:7
12   C GŁĄB Damian W DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) 5:7
13   B GRATKOWSKI Jacek Z KOZIEŁ Michał 3:2 (10:12, 11:4, 11:5, 5:11, 11:5) 6:7
14   D ŚLIWIŃSKI Karol X ŚWIRK Robert 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) 6:8
2021-10-14 18:00 30 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 12:2
1   A TURECKI Kacper W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B KOŁOS Arkadiusz X MRUGAŁA Jan 3:1 (11:4, 6:11, 11:4, 14:12) 1:1
3   C CELARY Mateusz Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:3, 11:6) 2:1
4   D ZIMNICKI Tomasz Z WĄSIK Marcin 2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 11:7, 4:11) 2:2
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W MRUGAŁA Bartłomiej
MRUGAŁA Jan
3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:3) 3:2
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:1 (11:6, 9:11, 11:4, 11:8) 4:2
7   A TURECKI Kacper X MRUGAŁA Jan 3:2 (11:7, 11:9, 8:11, 11:13, 11:3) 5:2
8   B KOŁOS Arkadiusz W KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (6:11, 11:4, 15:17, 13:11, 11:8) 6:2
9   D ZIMNICKI Tomasz Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 7:2
10   C CELARY Mateusz Z WĄSIK Marcin 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 8:2
11   A TURECKI Kacper Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 9:2
12   C CELARY Mateusz W KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:8, 11:8) 10:2
13   B KOŁOS Arkadiusz Z WĄSIK Marcin 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 11:2
14   D ZIMNICKI Tomasz X MRUGAŁA Jan 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:5) 12:2
2021-10-16 14:00 31 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7
1   A RAPUTA Tomasz W STALMACH Zbigniew 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:9) 1:0
2   B KACHEL Mateusz X KUZIO Waldemar 1:3 (8:11, 11:9, 2:11, 6:11) 1:1
3   C SURMA Krzysztof Y NALEPA Maciej 2:3 (11:6, 3:11, 11:5, 6:11, 7:11) 1:2
4   D PIETRZAK Antoni Z CZYŻYCKI Bogdan 3:1 (6:11, 11:8, 15:13, 11:6) 2:2
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 9:11) 2:3
6   B RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:3) 3:3
7   A RAPUTA Tomasz X KUZIO Waldemar 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:9) 4:3
8   B KLUZEK Sławomir W STALMACH Zbigniew 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:7) 5:3
9   D PIETRZAK Antoni Y NALEPA Maciej 2:3 (8:11, 8:11, 11:9, 11:7, 5:11) 5:4
10   C SURMA Krzysztof Z CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (9:11, 6:11, 2:11) 5:5
11   A RAPUTA Tomasz Y NALEPA Maciej 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 6:5
12   C SURMA Krzysztof W STALMACH Zbigniew 3:0 (12:10, 11:6, 12:10) 7:5
13   B KLUZEK Sławomir Z CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (6:11, 4:11, 10:12) 7:6
14   D PIETRZAK Antoni X KUZIO Waldemar 0:3 (6:11, 4:11, 2:11) 7:7
2021-10-17 11:00 32 TKKF Dobczyce - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7
1   A GDULA Adam W DOMITER Julia 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 1:0
2   B NOWAK Jakub X ROZUM Dawid 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 9:11) 1:1
3   C BAJER Grzegorz Y SUŁKOWSKI Karol 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 1:2
4   D ZAKRZYŃSKI Dominik Z GOLONKA Filip 3:1 (11:3, 11:7, 14:16, 11:1) 2:2
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
NOWAK Jakub
W ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
2:3 (11:7, 6:11, 11:8, 6:11, 7:11) 2:3
6   B BAJER Grzegorz
GDULA Adam
X GOLONKA Filip
DOMITER Julia
3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 3:3
7   A GDULA Adam X ROZUM Dawid 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 9:11, 8:11) 3:4
8   B NOWAK Jakub W DOMITER Julia 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 4:4
9   D ZAKRZYŃSKI Dominik Y SUŁKOWSKI Karol 2:3 (12:10, 11:8, 8:11, 5:11, 14:16) 4:5
10   C BAJER Grzegorz Z GOLONKA Filip 2:3 (4:11, 6:11, 11:7, 12:10, 10:12) 4:6
11   A GDULA Adam Y SUŁKOWSKI Karol 3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:6) 5:6
12   C BAJER Grzegorz W DOMITER Julia 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 6:6
13   B NOWAK Jakub Z GOLONKA Filip 3:2 (9:11, 13:11, 15:13, 10:12, 13:11) 7:6
14   D ZAKRZYŃSKI Dominik X ROZUM Dawid 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 10:12) 7:7
2021-10-15 19:00 33 LKS „Polonia” Wilczkowice - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
1   A LENART Marek W ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) 1:0
2   B ŚLAZYK Paweł X MORA Szymon 1:3 (4:11, 3:11, 11:8, 8:11) 1:1
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 2:1
4   D DUDZIAK Damian Z PACIA Bartłomiej 1:3 (11:9, 3:11, 7:11, 7:11) 2:2
5   A LENART Marek
ŚLAZYK Paweł
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 2:3
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
X ŁASKAWIEC Jakub
MORA Szymon
3:1 (11:8, 11:6, 12:14, 11:4) 3:3
7   A LENART Marek X MORA Szymon 1:3 (14:16, 11:7, 10:12, 6:11) 3:4
8   B ŚLAZYK Paweł W ŁASKAWIEC Jakub 1:3 (12:10, 6:11, 4:11, 7:11) 3:5
9   D DUDZIAK Damian Y SKOTNICZNY Rafał 1:3 (7:11, 7:11, 11:4, 5:11) 3:6
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z PACIA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 4:6
11   A LENART Marek Y SKOTNICZNY Rafał 3:1 (13:11, 11:5, 6:11, 11:7) 5:6
12   C SKRZYPEK Grzegorz W ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:2, 11:4, 11:3) 6:6
13   B ŚLAZYK Paweł Z PACIA Bartłomiej 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 6:7
14   D DUDZIAK Damian X MORA Szymon 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 6:11) 6:8
2021-10-12 18:00 34 MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 11:3
1   A WILK Paweł W PASEK Kamil 2:3 (10:12, 9:11, 11:5, 11:7, 10:12) 0:1
2   B MÓL Marcin X LEŚNIAK Kamil 3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:7) 1:1
3   C NOWAK Marcin Y TROJANOWSKI Dawid 3:2 (12:10, 5:11, 11:8, 8:11, 11:8) 2:1
4   D WOŹNIAK Dominik Z BULZAK Jan 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 3:1
5   A WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:1 (14:12, 11:9, 11:13, 11:7) 4:1
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
3:2 (11:5, 11:4, 9:11, 4:11, 11:2) 5:1
7   A WILK Paweł X LEŚNIAK Kamil 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 6:1
8   B MÓL Marcin W PASEK Kamil 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:7, 8:11) 6:2
9   D WOŹNIAK Dominik Y TROJANOWSKI Dawid 3:1 (8:11, 11:2, 12:10, 11:7) 7:2
10   C NOWAK Marcin Z BULZAK Jan 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:9) 8:2
11   A WILK Paweł Y TROJANOWSKI Dawid 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 9:2
12   C NOWAK Marcin W PASEK Kamil 2:3 (9:11, 12:10, 12:14, 15:13, 8:11) 9:3
13   B MÓL Marcin Z BULZAK Jan 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:7) 10:3
14   D WOŹNIAK Dominik X LEŚNIAK Kamil 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) 11:3
2021-10-17 11:00 35 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
1   A KOPACKI Paweł W KIEROŃSKI Adam 1:3 (8:11, 4:11, 11:9, 6:11) 0:1
2   B SYRDA Zuzanna X TATARCZUCH Rafał 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) 0:2
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y DYCHTOŃ Jakub 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 0:3
4   D GAJEWSKA Natalia Z WŁODEK Grzegorz 3:0 (14:12, 11:7, 11:3) 1:3
5   A SYRDA Zuzanna
GAJEWSKA Natalia
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
1:3 (11:7, 5:11, 5:11, 7:11) 1:4
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
0:3 (9:11, 4:11, 8:11) 1:5
7   A KOPACKI Paweł X TATARCZUCH Rafał 2:3 (5:11, 11:8, 9:11, 11:6, 9:11) 1:6
8   B KILISZEK Kamila W KIEROŃSKI Adam 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 1:7
9   D GAJEWSKA Natalia Y DYCHTOŃ Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 1:8
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z WŁODEK Grzegorz 3:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:4, 11:6) 2:8
11   A KOPACKI Paweł Y DYCHTOŃ Jakub 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 8:11) 2:9
12   C JABŁOŃSKI Paweł W KIEROŃSKI Adam 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 2:10
13   B KILISZEK Kamila Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 9:11, 8:11) 2:11
14   D GAJEWSKA Natalia X TATARCZUCH Rafał 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 9:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy