III liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-09-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-09-18 16:00 1 UKS „Zarabie” Myślenice - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
1   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W FRĄCZEK Łukasz 2:3 (11:8, 11:5, 3:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B KUZIO Waldemar X DŁUGAJ Rafał 2:3 (11:8, 8:11, 6:11, 11:7, 6:11) 0:2
3   C CZYŻYCKI Bogdan Y ŚWIRK Robert 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) 0:3
4   D STALMACH Zbigniew Z WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 1:3
5   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
W ŚWIRK Robert
DŁUGAJ Rafał
0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
X WIELGOSZ Mirosław
FRĄCZEK Łukasz
1:3 (5:11, 12:10, 4:11, 1:11) 1:5
7   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X DŁUGAJ Rafał 2:3 (11:8, 11:8, 10:12, 7:11, 6:11) 1:6
8   B KUZIO Waldemar W FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 16:14, 11:6) 2:6
9   D STALMACH Zbigniew Y ŚWIRK Robert 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 7:11) 2:7
10   C CZYŻYCKI Bogdan Z WIELGOSZ Mirosław 3:1 (11:13, 11:4, 11:6, 11:3) 3:7
11   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Y ŚWIRK Robert 2:3 (5:11, 4:11, 11:4, 13:11, 7:11) 3:8
12   C CZYŻYCKI Bogdan W FRĄCZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:2) 4:8
13   B KUZIO Waldemar Z WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 5:8
14   D STALMACH Zbigniew X DŁUGAJ Rafał 0:3 (8:11, 11:13, 7:11) 5:9
2022-01-02 18:00 2 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
1   A MRUGAŁA Jan W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (3:11, 8:11, 3:11) 0:1
2   B MRUGAŁA Bartłomiej X ROZUM Dawid 3:2 (15:13, 15:13, 6:11, 9:11, 11:1) 1:1
3   C SUBIK Filip Y KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (12:10, 11:9, 4:11, 11:9) 2:1
4   D GNIADEK Piotr Z GOLONKA Filip 3:2 (11:2, 11:8, 11:13, 6:11, 11:5) 3:1
5   A SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
W SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
2:3 (4:11, 7:11, 11:8, 11:9, 7:11) 3:2
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
3:2 (11:6, 11:9, 8:11, 7:11, 15:13) 4:2
7   A MRUGAŁA Jan X ROZUM Dawid 3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 13:11) 5:2
8   B MRUGAŁA Bartłomiej W SUŁKOWSKI Karol 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 5:3
9   D GNIADEK Piotr Y KORNAŚ Bartłomiej 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 5:4
10   C SUBIK Filip Z GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 6:4
11   A MRUGAŁA Jan Y KORNAŚ Bartłomiej 3:2 (11:5, 9:11, 12:14, 11:8, 11:8) 7:4
12   C SUBIK Filip W SUŁKOWSKI Karol 1:3 (11:2, 9:11, 10:12, 6:11) 7:5
13   B MRUGAŁA Bartłomiej Z GOLONKA Filip 2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 8:11, 11:13) 7:6
14   D GNIADEK Piotr X ROZUM Dawid 3:2 (7:11, 12:10, 10:12, 12:10, 11:9) 8:6
2021-12-05 15:00 3 „Siemacha” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 10:4
1   A ŚLIWIŃSKI Karol W SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 1:0
2   B KONSTANTYN Paweł X PACIA Bartłomiej 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 13:15) 1:1
3   C GRATKOWSKI Jacek Y TOMSIA Sławomir 3:1 (8:11, 11:1, 11:7, 11:3) 2:1
4   D GŁĄB Damian Z GLANOWSKI Waldemar 3:1 (11:2, 6:11, 11:3, 11:8) 3:1
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
3:0 (11:4, 11:1, 11:2) 4:1
6   B KONSTANTYN Paweł
ŚLIWIŃSKI Karol
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:8) 5:1
7   A ŚLIWIŃSKI Karol X PACIA Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:1, 11:8) 6:1
8   B KONSTANTYN Paweł W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 6:2
9   D GŁĄB Damian Y TOMSIA Sławomir 3:1 (11:13, 11:7, 11:5, 11:8) 7:2
10   C GRATKOWSKI Jacek Z GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 8:2
11   A ŚLIWIŃSKI Karol Y TOMSIA Sławomir 3:0 (11:5, 12:10, 11:9) 9:2
12   C GRATKOWSKI Jacek W SKOTNICZNY Rafał 3:0 (12:10, 11:7, 11:2) 10:2
13   B KONSTANTYN Paweł Z GLANOWSKI Waldemar 0:3 (5:11, 10:12, 4:11) 10:3
14   D GŁĄB Damian X PACIA Bartłomiej 2:3 (11:4, 8:11, 11:8, 6:11, 10:12) 10:4
2021-11-02 18:00 4 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Start” Nowy Sącz 13:1
1   A KOŁOS Arkadiusz W BULZAK Jan 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 1:0
2   B TURECKI Kacper X PASEK Adrian 3:0 (11:1, 11:4, 11:4) 2:0
3   C ZIMNICKI Tomasz Y TABASZEWSKA Małgorzata 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 3:0
4   D CELARY Mateusz Z PASEK Kamil 3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:4) 4:0
5   A CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
W PASEK Adrian
TABASZEWSKA Małgorzata
3:0 (11:9, 11:4, 11:1) 5:0
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X PASEK Kamil
BULZAK Jan
1:3 (11:5, 10:12, 6:11, 11:13) 5:1
7   A KOŁOS Arkadiusz X PASEK Adrian 3:0 (11:4, 11:7, 11:1) 6:1
8   B TURECKI Kacper W BULZAK Jan 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 7:1
9   D CELARY Mateusz Y TABASZEWSKA Małgorzata 3:0 (11:5, 11:1, 11:6) 8:1
10   C ZIMNICKI Tomasz Z PASEK Kamil 3:2 (11:5, 5:11, 11:6, 10:12, 11:9) 9:1
11   A KOŁOS Arkadiusz Y TABASZEWSKA Małgorzata 3:0 (11:5, 13:11, 11:4) 10:1
12   C ZIMNICKI Tomasz W BULZAK Jan 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:6) 11:1
13   B TURECKI Kacper Z PASEK Kamil 3:2 (8:11, 6:11, 11:7, 11:5, 11:5) 12:1
14   D CELARY Mateusz X PASEK Adrian 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 13:1
2021-11-06 18:30 5 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
1   A KLUZEK Sławomir W TATARCZUCH Rafał 2:3 (11:3, 6:11, 11:8, 5:11, 15:17) 0:1
2   B SURMA Krzysztof X KIEROŃSKI Adam 2:3 (5:11, 11:3, 12:10, 9:11, 8:11) 0:2
3   C KACHEL Mateusz Y WŁODEK Grzegorz 1:3 (8:11, 11:6, 12:14, 7:11) 0:3
4   D RAPUTA Tomasz Z DYCHTOŃ Jakub 3:2 (11:8, 12:10, 7:11, 6:11, 11:6) 1:3
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
3:2 (7:11, 11:5, 11:9, 7:11, 11:8) 2:3
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
2:3 (11:9, 11:13, 8:11, 11:8, 6:11) 2:4
7   A KLUZEK Sławomir X KIEROŃSKI Adam 3:2 (11:6, 4:11, 4:11, 11:7, 11:3) 3:4
8   B SURMA Krzysztof W TATARCZUCH Rafał 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 5:11) 3:5
9   D RAPUTA Tomasz Y WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 4:5
10   C KACHEL Mateusz Z DYCHTOŃ Jakub 1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 9:11) 4:6
11   A KLUZEK Sławomir Y WŁODEK Grzegorz 3:2 (6:11, 7:11, 11:6, 11:6, 13:11) 5:6
12   C KACHEL Mateusz W TATARCZUCH Rafał 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 5:7
13   B SURMA Krzysztof Z DYCHTOŃ Jakub 2:3 (11:5, 5:11, 2:11, 11:3, 8:11) 5:8
14   D RAPUTA Tomasz X KIEROŃSKI Adam 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 5:9
2021-11-04 17:30 6 TKKF Dobczyce - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
1   A ZAKRZYŃSKI Dominik W KARMOLIŃSKI Maciej 1:3 (7:11, 11:6, 10:12, 7:11) 0:1
2   B GDULA Adam X GAJEWSKA Natalia 3:1 (8:11, 11:2, 11:1, 11:4) 1:1
3   C NOWAK Jakub Y JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (7:11, 13:11, 11:9, 6:11, 11:8) 2:1
4   D BAJER Grzegorz Z CHUDZICKI Maksym 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) 2:2
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
1:3 (9:11, 8:11, 11:7, 11:13) 2:3
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
X KARMOLIŃSKI Maciej
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:7, 8:11) 2:4
7   A ZAKRZYŃSKI Dominik X GAJEWSKA Natalia 3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 10:12, 11:8) 3:4
8   B GDULA Adam W KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 3:5
9   D BAJER Grzegorz Y JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (11:6, 11:8, 4:11, 7:11, 7:11) 3:6
10   C NOWAK Jakub Z CHUDZICKI Maksym 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 4:11) 3:7
11   A ZAKRZYŃSKI Dominik Y JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (13:11, 8:11, 8:11, 7:11) 3:8
12   C NOWAK Jakub W KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 3:9
13   B GDULA Adam Z CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:9) 4:9
14   D BAJER Grzegorz X GAJEWSKA Natalia 1:3 (6:11, 4:11, 11:7, 8:11) 4:10
2021-10-24 14:00 7 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS „Radość” Gorlice 9:5
1   A DUDZIAK Damian W MÓL Marcin 3:2 (6:11, 8:11, 11:8, 11:4, 11:6) 1:0
2   B ZIELIŃSKI Andrzej X WILK Paweł 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) 1:1
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y NOWAK Marcin 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 2:1
4   D SKRZYPEK Adrian Z WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:8, 16:14, 11:8) 3:1
5   A SKRZYPEK Grzegorz
ZIELIŃSKI Andrzej
W WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
3:1 (6:11, 12:10, 11:6, 11:9) 4:1
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Adrian
X NOWAK Marcin
MÓL Marcin
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 7:11) 4:2
7   A DUDZIAK Damian X WILK Paweł 2:3 (11:13, 9:11, 11:4, 11:7, 8:11) 4:3
8   B ZIELIŃSKI Andrzej W MÓL Marcin 0:3 (5:11, 6:11, 10:12) 4:4
9   D SKRZYPEK Adrian Y NOWAK Marcin 3:2 (11:6, 11:9, 10:12, 8:11, 11:6) 5:4
10   C SKRZYPEK Grzegorz Z WOŹNIAK Dominik 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) 6:4
11   A DUDZIAK Damian Y NOWAK Marcin 3:0 (11:7, 11:5, 14:12) 7:4
12   C SKRZYPEK Grzegorz W MÓL Marcin 3:0 (11:2, 11:7, 11:4) 8:4
13   B ZIELIŃSKI Andrzej Z WOŹNIAK Dominik 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) 8:5
14   D SKRZYPEK Adrian X WILK Paweł 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:9) 9:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy